реклама

реклама

Щойно в місті Умань, що на Черкащині, журналіста, завідувача уманського відділу обласної газети «Вечірні Черкаси» Володимира Гамалицю, який їхав на мотоциклі, мало не збив автомобіль. Про це журналіст повідомив «Прочерку».


– Я їхав по вулиці Жовтневої Революції, піднімався від Осташівки до школи №14. При виїзді на круговий рух – пішохідний перехід. Справа від мене їхав автобус. Ми їхали повільно. Тільки проїжджаємо пішохідний перехід, як зліва через суцільну лінію і острівець безпеки мене обходить чорний «Лексус», намагається збити з мотоцикла, підрізає і буквально «вдавлює» в автобус. Я натиснув на сигнал, та він не відреагував. Зрозумів, що мені зараз авто або руль виб’є, або намотає на колесо автобуса. Я екстрено загальмував, – розповів «Прочерку» Володимир Гамалиця.

Після цього, за словами журналіста, чорна автівка почала втікати. Журналіст став наздоганяти.

– На наступному переході були діти. Авто загальмувало. Я під’їжджаю до вікна водія і вимагаю зупинитися. Він мені: «Та пішов ти!» – і на газ. Я вирішив не влаштовувати гонки по місту, а повернувся знайти свідків, – розповів Володимир Гамалиця.

Він викликав правоохоронців та зареєстрував заяву в міліції.

– Як повідомили джерела в міліції, автівка зареєстрована на жінку. А насправді на ній їздить людина з кримінальним минулим, – розповів Володимир Гамалиця. – Що ще можу додати? Тиждень у мене почався чудово: через друзів мені передавали деякі пропозиції. Але вважаю, що як журналіст, у період виборів моя робота – писати як є, а не як комусь хочеться. В Умані зі своєю роботою я уже встиг насолити і владі, і опозиції, і міліції, і наркоторгівлі. Так як власне ДТП не було, то обмежився заявою в міліцію...

реклама

Коментарі  

 
+2 #26 Ужасть 18.08.2012 21:15
Цитую Справжня:
оце читаю коментарі та дивуюсь. Не дивно що у нашій країні бардак - з такими то "коментаторами". За кусок гривні - вдавитесь.
працюю в дитячому притулку. Так за останній рік Гамалиця нам допоміг більше, ніж усі чиновники разом узяті. Від байкерів привіз кілька машин одягу. Лише за останній місяць - велику пральну машину, бо наша зламалась. Ще посуд на увесь притулок. Зараз вікна допомагає ставити, щоб тепло було. Взимку з дітьми малювали картини. Про це нічого не чути. І жодного разу не сказав - розкажіть про мене, подякуйте через телеканали. Як дехто, що дали на тисячу, а реклами - на три. Ніколи не чула, щоб він десь щось розказував. Почув що треба, знайшов, привіз. Простий як двері, каже "треба - зробимо". А тут читаю, і в мене враження що у нас не люди, а звірі. Суцільні комплекси. Совісті у вас немає. Дай Бог, щоб більше ніхто йому не заважав.

А все тому..що Ви живете серед хохлов :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 HR 18.08.2012 20:55
Цитую Дружня порада:
Володимир Гамалиця не правдолюб,а кулінар.Там "насолив",там "сала під шкуру залив"...Може варто подумати про зміну роду діяльності?Гарні кулінари цінуються більше,ніж середні журналісти.

Точно подмечено)))Я ради благого дела даже газету куплю с обьявлениями.Подберем Вове место которое ему подходит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Справжня 17.08.2012 19:11
оце читаю коментарі та дивуюсь. Не дивно що у нашій країні бардак - з такими то "коментаторами". За кусок гривні - вдавитесь.
працюю в дитячому притулку. Так за останній рік Гамалиця нам допоміг більше, ніж усі чиновники разом узяті. Від байкерів привіз кілька машин одягу. Лише за останній місяць - велику пральну машину, бо наша зламалась. Ще посуд на увесь притулок. Зараз вікна допомагає ставити, щоб тепло було. Взимку з дітьми малювали картини. Про це нічого не чути. І жодного разу не сказав - розкажіть про мене, подякуйте через телеканали. Як дехто, що дали на тисячу, а реклами - на три. Ніколи не чула, щоб він десь щось розказував. Почув що треба, знайшов, привіз. Простий як двері, каже "треба - зробимо". А тут читаю, і в мене враження що у нас не люди, а звірі. Суцільні комплекси. Совісті у вас немає. Дай Бог, щоб більше ніхто йому не заважав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Колега 17.08.2012 18:47
Цитую Дружня порада:
Володимир Гамалиця не правдолюб,а кулінар.Там "насолив",там "сала під шкуру залив"...Може варто подумати про зміну роду діяльності?Гарні кулінари цінуються більше,ніж середні журналісти.


надіюсь, що провладним шісткам про це залишиться лише мріяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Дружня порада 17.08.2012 16:58
Володимир Гамалиця не правдолюб,а кулінар.Там "насолив",там "сала під шкуру залив"...Може варто подумати про зміну роду діяльності?Гарні кулінари цінуються більше,ніж середні журналісти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Ужасть 17.08.2012 16:39
Цитую жора:
хай він напише хто був за кермом того авто.


#20 Колега 17.08.2012 13:06
Володимир уже усім сала під шкуру залив - і міліції, і бандитам, і політикам. Ось і гавкають.
----
А почему в этом случае принципиальный журналист отделался тонкими намеками?? Фамилию водителя - в студию. Или принципиально, так сказать крикнул из-за угла? Что не сходится реальное с озвучеными характеристикам и так называемых "колег"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Колега 17.08.2012 13:06
Владимир-правдолюб)))))) Чью "ПРавду" он пишет?Свою или того,кто больше заплатит?

Кожен бачить світ через свої очі. А Володимир уже усім сала під шкуру залив - і міліції, і бандитам, і політикам. Ось і гавкають.
Мабуть таким і повинен бути журналіст - його не любять, але поважають.
Бо як подивишся навколо, аж хочеться сказати - ......... ви, а не журналісти. Одна в Умані "журналістка" - уже років три прес-секретар Полякова. Друга - у "Свободі" відстоює хто більше заплатить. Третій - пише як скаже мер. І тільки один плював на те, що йому скажуть чи запропонують. Ось спіймав Володимир мажора. То що, чекати поки мажор когось позбавить життя? Хто з вас в житті покарав хоч одного власника лексуса? А я точно знаю - той власник лексуса уже сто разів подумав і дав собі обіцянку на дорозі їздити правильно. Бо у нього зараз проблем буде дуже багато. Володимир не просто ж журналіст, він байкер. І в нього дуже круті друзі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 НеЖурналист 17.08.2012 11:49
Цитую журналіст:
Володимиру не потрібен піар. Він майже десять років працює журналістом і його всі знають. Ми починали працювати із Вовою, хоч в різних виданнях, але писали правду. Пройшли роки, ми живемо в різних містах, на жаль не спілкуємося (з різних причин...), але скажу ВАм усім, що Вова не змінив своїх принципів. Він не боїться нікого і пише правду!!! А ці всі коментарі пишуть ті, які заздрять йому!!!

Владимир-правдолюб)))))) Чью "ПРавду" он пишет?Свою или того,кто больше заплатит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Серегин 17.08.2012 11:15
В Умани только два чёрных лексуса. Один - в депутата. Второй - в очень серьёзного бандита, связанного с наркотиками. Если вызывали милицию, то значит это был явно не депутат. Зная Вову, если он вцепился и решил дать серьёзный оборот, то может быть только два исхода - либо он, либо его.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Ужасть 17.08.2012 11:06
чорний «Лексус», намагається збити з мотоцикла, підрізає і буквально «вдавлює» в автобус.
----
Прямо Чикаго..какое-то... да ЕЩЕ на "лексусе"...пыталсиь совершить покушение.. :-) Мне здается безбашенный мотоциклист возможно создал предпосылки ДТП для дорогой иномарки ( что стоит его ровер и сколько лексус) вот хозяин и хотел поговорить с этим товарищем...
Советские времена..автомагазин..отдел по продаже мотоциклов "Ява".
Заходит старичок и к продавцу:
мотоциклы завозили?
-завозили
-сколько?
-10 и все проданы.
Старик уходит.. и так недель 10 подряд таже картина.
Наконец продавец удивившийся настойчивости дедули..решил его обрадовать и оставил ему один мотоцикл.
Пришел дедудля и с тем же вопросом...а продавец выкатывает из подсобки новенькую "Яву"
А дед спасибо..но она мне не нужна
Продавец: а зачем же ходите в день завозов уже полгода?
Дед: я изготавливаю гробы...вот и интересуюсь сколько надо делать.