реклама

реклама

Серед чотирьох задекларованих автомобілів кандидата, один – ексклюзивний. Це Morgan Aero 8 – дітище англійської компанії Morgan Motor Company.

Серед чотирьох задекларованих автомобілів кандидата, один – ексклюзивний. Це Morgan Aero 8 – дітище англійської компанії Morgan Motor Company.

Генеральний директор ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа» Валентин Ничипоренко купуючи авто, зупинив свій вибір на ексклюзивному англійському автомобілі Morgan Aero 8 через… ностальгію. Про це Валентин Ничипоренко повідомив через свою прес-службу виданню «Прочерк».

«Тут все просто – це ностальгія… Ретро авто зі своєю історією і саме за це, воно мені так подобається. На вулицях будь-якого українського великого міста багато машин, що коштують набагато дорожче за Морган. До того ж є люди, є кандидати, які декларують копійчані статки, отримують матеріальну допомогу від держави і при тому їздять на «Лексусах» або «Мерседесах» вартісттю вищею за «Морган Аеро», – зазначає Валентин Ничипоренко.

Гендиректор Жашківського конезаводу зазначає, що труднощів з-приводу обслуговування такої марки авто не виникає.

«Ця машина має двигун від БМВ, а тому може обслуговуватися на будь-якій станції, яка може забезпечити непоганий сервіс для автомобіля такого класу. Тому і вартість такого обслуговування нічим не відрізняється від вартості обслуговування будь-якої іншої іномарки», – сказав Валентин Ничипоренко, при цьому не назвавши жодної конкретної суми.

А ще у Валентина Ничипоренка є дорогі коні...

А ще у Валентина Ничипоренка є дорогі коні...

Машина, за словам Ничипоренка, не стоїть вдома лише заради ексклюзивності. Інколи він полюбляє сідати за її кермо. Проте розвивати максимальну швидкість по черкаським дорогам не намагався. Запевняє, що не перевищує дозволену Правилами дорожнього руху позначку: 120 кілометрів на годину.

Разом з тим, нагадаємо, що максимальна швидкість Morgan Aero 8 - 256 км/год., а до 100 км/год. автомобіль масою 1000 кг розганяється за 5 секунд.

Користуватися ексклюзивним автомобілем синам Валентин Ничипоренко не дає.

«Вважаю, що вони повинні їздити на машинах, на які спроможні будуть заробити своєю працею», – сказав Валентин Ничипоренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Остап 21.08.2012 12:52
Цитую Nikotin:
Цитую Полотно:
Останнім часом у Ничипоренка горілки поменшало на столах! Електорат слабо напивається і відбуваються крадіжки з сусідніх столів! Валентин Миколайович! Дайте горілки, щоб було, як у березні!!!

Класна передвиборча кампанія, пюча людина не те шо голос продасть, а й матір рідну, кровні гектари землі і піде в батраки коней підковувати


Вже й так вчителів з округу на "суботніки" возять у конюшні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Nikotin 20.08.2012 22:48
Цитую Полотно:
Останнім часом у Ничипоренка горілки поменшало на столах! Електорат слабо напивається і відбуваються крадіжки з сусідніх столів! Валентин Миколайович! Дайте горілки, щоб було, як у березні!!!

Класна передвиборча кампанія, пюча людина не те шо голос продасть, а й матір рідну, кровні гектари землі і піде в батраки коней підковувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Полотно 20.08.2012 18:58
Останнім часом у Ничипоренка горілки поменшало на столах! Електорат слабо напивається і відбуваються крадіжки з сусідніх столів! Валентин Миколайович! Дайте горілки, щоб було, як у березні!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Остап 20.08.2012 17:10
Бричку ще треба, щоб уже все "по книжці" було...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 MalamriЯ 20.08.2012 16:47
Цитую Василь:
на такій хіба до Умані можна буде доїхати і розвернутися. Не уявляю як на ньому можна доїхати до Києва...

А для жителів Конєзаводу (Жашкова) варто очікувати раптового ПОКРАЩАННЯ якості доріг

Пані Супрун свого часу ШУШКІВКУ і ПОРАДІВКУ так покращувала, так покращувала, за рахунок бюджетних коштів, а зараз трава на узбіччях через асфальт пробивається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Nikotin 20.08.2012 15:14
Цитую БМВ:
Ну дак если есть у человека Морган Аэро 8, то шо ему не писать его в декларацию как это делают другие? Зачем богатому человеку пряитать состояние и косить под нищего как то Губский, Костенко или Яценко делают?

Другие еще вот так делают, при этом анонімно - "Капитан ярославского "Локомотива" Иван Ткаченко за 15 минут до своей гибели перечислил в благотворительн ый фонд AdVita 500 тысяч рублей. Всего спортсмен за последние четыре года на операции и лечение детей с онкологией перевел 10 миллионов рублей", и не рвался в госдуму России, не покупал ни Морганы Аэро, ни Мезератти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Стриманий 20.08.2012 14:29
Якось не складно у фірмана (извозчіка по русскі) виходить: триндить про дбайливе ставлення до народу на селі, а сам цей народ почав згадувати лиш перед виборами. При цьому вже давненько подбав про те, щоб було куди покласти свою 5 точку і гламурненько посидіть. Поїхать все одно не вийде, бо його ж друзяки макєдонці-будівничі нової Черкащини, не здьобні навіть стежичку, не те що дороргу, викласти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 БМВ 20.08.2012 12:52
Ну дак если есть у человека Морган Аэро 8, то шо ему не писать его в декларацию как это делают другие? Зачем богатому человеку пряитать состояние и косить под нищего как то Губский, Костенко или Яценко делают?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 МАРГО 20.08.2012 12:47
ТУПОЙ РАЗВОДНЯК, ВАСИЛИЙ!Цитую Василь:
в ніщих селян та пролетаріату це визиває тільки ще більшу повагу та шану для Баріна! На конєзаводі кожен може сісти за стіл з ним і випити шаровой водки! Не вірищ - записуйся на екскурсію в будь-якому райцентрі, що входить до 199-го ВО :roll:

Пити водку за одним столом з :-x ЕЛЕКТОРАТОМ :-x , переступити через свої переконання, не може навіть Бодя Губський! :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Василь 20.08.2012 11:52
Цитую Мерседес:
Господин Нечипоренко, вы балотироваться собираетесь в сельском округе Украины или в штате Оклахома США? там бы это был пиар. а тут черный пиар,вызывающий у нищих селян только ненависть к с жиру бесящемуся скоробогатьке. Причем за ваши же деньги!


в ніщих селян та пролетаріату це визиває тільки ще більшу повагу та шану для Баріна! На конєзаводі кожен може сісти за стіл з ним і випити шаровой водки! Не вірищ - записуйся на екскурсію в будь-якому райцентрі, що входить до 199-го ВО :roll:

Пити водку за одним столом з :-x ЕЛЕКТОРАТОМ :-x , переступити через свої переконання, не може навіть Бодя Губський! :roll: