Фракції політичних партій «Батьківщина» та «Фронт змін» мають намір об’єднатися у міжфракційне об’єднання.

Відповідне рішення прийматимуть на завтрашній сесії обласної ради. Про це сьогодні на прес-конференції розповіла голова обласного осередку «Фронту змін», заступник керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції Наталія Старікова.

– Ми вже рік працюємо спільно щодо альтернативних програм. І якщо ця співпраця буде закріплена юридично, то нам це буде тільки на користь, – каже пані Наталія.

Водночас керівник обласної «Батьківщини», кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко сказав, що в це міжфракційне об’єднання «багато хто не потрапить».

– Ті, хто представляються опозицією, а ідуть тепер як самовисуванці, в об’єднанні не будуть, – сказав він.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 Остап 21.08.2012 12:51
Цитую Знай наших:
Толян-металіст правільну лінію веде - всех к ногтю! :P Погнали з Нібулону - зате не з пустими руками: три квартири + 8 машин. Вчіться... :lol:



Ти той же горе-детектив, що про Греся тут розпинався, чи новенький ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Саша 20.08.2012 19:33
Ті хто тут пише гадості на Бондаренка то муд..ки. Приїдьте в Лисянку та попитайте людей думку про нього. можете покричати в нас в центрі щось погане про ньго може хтось вам за це пику набье. тоді вам все стане ясно. А поносити людину багато розуму не треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Знай наших 20.08.2012 18:25
Толян-металіст правільну лінію веде - всех к ногтю! :P Погнали з Нібулону - зате не з пустими руками: три квартири + 8 машин. Вчіться... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Іван 20.08.2012 18:22
Особливо подобається намір "апазиціонерів" надавати "альтернативні програми" :cry: Щось нове... За два роки, окрім заяв київських вождів,ніяких програм не чув.. :cry: Прийду послухати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 ленко 20.08.2012 18:09
Цитую почесний лисянин:
Невже в "об`єднаній аппазиції" не має людини з вищою освітою?? :D :lol: :D

Ні в тин, ні в ворота.Не рівняйте всіх по собі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 почесний лисянин 20.08.2012 17:41
Невже в "об`єднаній аппазиції" не має людини з вищою освітою?? :D :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Гость13 20.08.2012 17:13
Цитую Орест:
У Бондаренка ставлення до партії - як у пахана до зони :P . Що він вирішив - так "зеки" і повинні робити. Людина з підробленим дипломом на інший стіль керівництва не здатна.


Да ты прям тонкий психолог, жаль только, что с промытыми мозгами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Василь 20.08.2012 16:18
що це дасть з ПРактичної точки зору?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Лілія 20.08.2012 15:25
"– Ті, хто представляються опозицією, а ідуть тепер як самовисуванці, в об’єднанні не будуть, – сказав він." - це про таких яскравих ПРедставників, як Костенко чи Румик?Вони переждали до виборів під опозиційними прапорами, а потім показали свою справжню сутність продажних тушок....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Валентин 20.08.2012 15:15
Сколько гадостей сразу полилось в сторону оппозиции...Сразу видно,кто больше всех сидит и тырнете.Лучше б работать шли.