реклама

реклама

Завершуються роботи з реконструкції Палацу культури «Дружба народів» та прилеглої міської площі. Фактично вперше за роки Незалежності в Черкасах промислове підприємство власним коштом провело масштабну реконструкцію об’єкту місцевої інфраструктури.

Зокрема, коштом ПАТ «Азот» відновлено соціально-культурну споруду ПК «Дружба народів», площа якого складає понад 20 тис. кв. метрів, та реконструйовано міську площу з повною заміною підземних комунікацій на території понад 14 тисяч квадратних метрів.


Найбільш затратною частиною ремонтних робіт стала саме заміна інженерних мереж підземних комунікацій на всій території площі. Для цього доводилося застосовувати складну техніку та прокладати траншеї глибиною понад 6 метрів.

Прикметною рисою ремонту площі стало також і дбайливе ставлення ініціаторів реконструкції до зелених насаджень. Всі дерева збережені і прикрашають оновлену площу. Також висаджені вічнозелені рослини – туї та самшит.

Зараз робітники завершують монтаж нового дитячого майданчика біля Палацу та встановлюють нові лавочки на площі, яка стане улюбленим місцем відпочинку черкасців та майданчиком для проведення культурно-мистецьких заходів просто неба.

Світлодинамічний фонтан вже пройшов випробування і скоро черкащани зможуть оцінити його красу.

У цьому році з дати спорудження Палацу «Дружба народів» виповнюється 31 рік. За весь цей час не проводилося жодних навіть дрібних ремонтів.

Урочисте відкриття оновленого ПК «Дружба народів» планується провести вже 8 вересня.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #18 Відп. О.Колісник 24.08.2012 19:44
Цитую Оксана Колісник:
Питаннячко моє було із пасткою. Якщо не зрозуміли - читайте пост Віталія. До нього додам лише те, що народний депутат має працювати для створення умов, в яких місцеве самоврядування стає справді місцевим самоврядуванням , здатним вирішувати проблеми своїх громад без необхідності падати в ноги голові ОДА/РДА, депутату чи президенту з прем'єром.

Дякую Вам за пораду, прочитав. Тільки у нас це вже було, спочатку публічні клятви на пам'ятках нашої Історичної Спадшини, а потім "тихо" розкрадені кошти Золотої Підкови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 Оксана Колісник 24.08.2012 18:37
Цитую про наш любимый 194-й:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую про наш любимый 194-й:
Делает ли кто-нибудь сегодня больше для города? Только пишем честно и объективно.
А давайте поставимо питання по-іншому. Що, на Вашу думку, треба було б зробити для міста? І не тільки на території 194-го:)

Жуковская и делает для жителей Черкасс, и не только, но она не единственный кандидат в нардепы по 194-му, их более десятка. А вопрос простой: что делают значимого для нас другие кандидаты?
Питаннячко моє було із пасткою. Якщо не зрозуміли - читайте пост Віталія. До нього додам лише те, що народний депутат має працювати для створення умов, в яких місцеве самоврядування стає справді місцевим самоврядуванням , здатним вирішувати проблеми своїх громад без необхідності падати в ноги голові ОДА/РДА, депутату чи президенту з прем'єром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Віталій 24.08.2012 16:00
Какндидат не повинен робити щось для міста, чи для вас особисто. Не треба вимагати від нього еіло гречки. Ви й самі можете чесно її заробити, а не продавати Ваш голос чи Вашу совість. Кандидат повинен демонструвати незламність духу, принципів і пропонувати підходи до реформування країни. А дороги, будинки, спортмайданчики --- це справа місцевої влади. А депутат ВР України повинен думати про головне: євроінтеграція, чесні суди, міжнародний імідж, свобода слова тощо. Лохи ж думають, що прийде багатий депутат і вирішить всі проблеми округу за свої кошти. А правда в тому, що кошти бюджетні, бо свої Жу... ховає в офшорах, а в ЦВК декларує тисячну частину, а на округ з власною кишені дістає велику дулю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 про наш любимый 194-й 24.08.2012 14:59
Цитую Оксана Колісник:
Цитую про наш любимый 194-й:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Черкассы 24.08.2012 14:45
Цитую кактус:
всі коментарі гарні, от лише хто поверне Черкасам панно, яке жуковська знищила?

Панно жаль, не то слово. Но я лично спрашивал у бывшего директора Дружбы Вл. Ефимова,как человека нейтрального, была ли в этом необходимость. Оказывается, уже лет десять администрация ДК жила в ожидании грандиозного шухера, наполовину мозаика "отлипла" от основы, один отпавший кусок успел и козырек повредить.Но по уму- ее надо было аккуратно разобрать и вернуть на прежнее место.Ничего "совкового" в ней не было. В ноябре 1980г., когда его открывали,даже в "Черкасской правде" написали, что его тема- "союз труда и искусства"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Гарбия 24.08.2012 14:09
Цитую кактус:
всі коментарі гарні, от лише хто поверне Черкасам панно, яке жуковська знищила?

Не мешало бы тебе посмотреть напротив Д.Народов..и задаться вопросом кто так великолепно отреставрировал городскую баню. Будет панно...тебе желчный кактус :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #12 Городской 24.08.2012 12:46
Это все только благодаря нашему мэру Сергею Олеговичу Одаричу! Все хорошее что происходит в городе - это его заслуга. Ни один мэр столько для Черкасс не сделал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 кактус 24.08.2012 12:43
всі коментарі гарні, от лише хто поверне Черкасам панно, яке жуковська знищила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Оксана Колісник 24.08.2012 12:15
Цитую про наш любимый 194-й:
Делает ли кто-нибудь сегодня больше для города? Только пишем честно и объективно.
А давайте поставимо питання по-іншому. Що, на Вашу думку, треба було б зробити для міста? І не тільки на території 194-го:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Оксана Колісник 24.08.2012 10:43
Цитую Вадим:
Да, Фирташ сделал и Одарыча и Тулуба с их "мега" проектами благоустройства , которые в результате оказывались не выше сельского уровня
Та ладно Вам! "Дружба" є власністю "Азоту" і відповідальніст ь за її стан і вигляд лежить на підприємстві. Навіть мови б не мало бути : приводити палац в порядок, чи залишити з дірявими дахами. До речі, вони як власники вчинили і з мозаїкою, просто поставивши до відома, що будуть її руйнувати. А щодо коштів на ремонт палацу - є питання. Скільки їх витрачено в рахунок отої "соціальної угоди", тобто різниці між справжньою вартістю землі під підприємством і сплаченою до міського бюджету? За всієї поваги до "Азоту", непрозорості і нещирості у стосунках між його нинішніми власниками і громадою Черкас стало значно більше, ніж було колись. Про владу Черкас я не кажу - тут, думаю, все красненько домовлено.