У черкаському тролейбусі №10 днями з'явився валідатор.


1642757845-335

Про це у групі "Транспорт Че. Громадський контроль" повідомив черкащанин Віталій Кобилка.

 

Як розповів у коментарі виданню Zmi.ck.ua начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко, поки що за допомогою цих валідаторів люди не можуть оплачувати проїзд. Зараз триває робота по їхньому встановленню у всіх тролейбусах.

"Вони не налаштовані ще. Облаштовані валідатори в 15 тролейбусах і більше, ніж у 30 тролейбусах протягнута проводка. Думаю, що до кінця лютого будуть з валідаторами й решта тролейбусів. Користуватися валідаторами зможуть після запуску системи, після офіційного відкриття", - пояснив Віталій Москаленко.

Він також додав, що до кінця планують валідатори встановити й на автобусах, адже там мають підняти й тариф.

Нагадаємо, що в Черкасах також встановлено ще п’ять електронних табло на зупинках громадського транспорту.

Фото - Віталій Кобилка.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Яків Миколайович 22.01.2022 13:58
Цитую Сидоров.:
Вродi Євпак хтів впровадити всякі електронні системи в Місті. Його ганяли, бондаренко також. То щось помінялось? Євпак тепер у фаворі?

Ще в минулому скликанні цю ідею просував Мосійчук. Не треба приписувати Євпаку чужі лаври. :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Яків Миколайович 22.01.2022 13:54
Цитую Лейба:
Возле каждого валидатора придется поставить ликвидатора, иначе толку с валидатора не будет :lol: Отсюда вопрос: А нафига нужен этот прибор?

В Харькове полгода ломали валидаторы. Причем занимались этим работники троллейбусных парков. Потому что строгий учет пассажиропотока им был невыгоден. Но со временем - привыкли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Яків Миколайович 22.01.2022 13:52
Цитую Геннадий Владимирович:
Зачем они? Есть кондуктор! Я не собираюсь подходить и сканировать билет

Ты в советских автобусах талончики компостировал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Босс 22.01.2022 00:11
Цивілізація? А на зупинках термінали з продажу білетів теж будуть? Сподіваюсь валідатори не повторять долю моніторів і кондиціонерів в маршрутках (які переламали або розікрали)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Лейба 21.01.2022 19:55
Возле каждого валидатора придется поставить ликвидатора, иначе толку с валидатора не будет :lol: Отсюда вопрос: А нафига нужен этот прибор?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Удобно же. 21.01.2022 18:25
Входит дидусь и громко говорит валидатору "Нэчипайло. До базарю". И "исскуственный интеллект" находит его в базе и снимает все деньги за проезд с кошелька в его кармане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Сидоров. 21.01.2022 17:39
Вродi Євпак хтів впровадити всякі електронні системи в Місті. Його ганяли, бондаренко також. То щось помінялось? Євпак тепер у фаворі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Геннадий Владимирович 21.01.2022 17:15
Зачем они? Есть кондуктор! Я не собираюсь подходить и сканировать билет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Сергій 21.01.2022 17:12
Кондуктори лишаться, вони будуть ходити з переносними валідаторами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Прогрес 21.01.2022 13:42
Нарешті! Нервово паралітичні вампіри-кондукторші підуть на відпочинок і не "заряджатимуть" пасажирів з ранку до вечора.