Виконком Черкаської міської ради сьогодні затвердив нові тарифи на перевезення у громадському транспорті міста, пише "Про все".

Proezd_9_Hrn__bpi

Слідом за тролейбусами, підняли вартість проїзду і в маршрутних автобусах. Сума зросла із 7 до 9 гривень із пасажира.

Зазначимо, що в проєкті рішення йшлося про підняття вартості до 10 гривень.

"Регуляторна процедура по цих проєктах рішень розпочалася ще минулого року. Процедура відбувалася по піднятті вартості саме до 8 гривень у тролейбусах і до 10 у маршрутках. Проте, після обговорення під час засідання виконавчого комітету, вартість вирішили знизити", - розповіла директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #14 Юрій 10.02.2022 13:17
Цитую Сидоров.:
Настала сувора зелена дійсність. Прогнозую що будЕ ще веселіше. Зелені слуги багатіють , зелене б...дло , по другому не назвеш їх, , яке їх вибрало бідніє. Але не розумнішає.

При чому тут зелені? У вас чуть шо, зразу "це все зелені винуваті!"
Рішення про збільшення оплати проїзду це справа місцевої влади, а не зеленої.
Всі питання до Толяна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Арго 10.02.2022 11:11
Тепер будуть розбризкувати хранцузьки парфуми у вонючих салонах!
Та ні! Замінять вонючі крісла на нові!
Ой,як розгулялась фантазія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Светлана 09.02.2022 23:26
Цитую Сидоров.:
Настала сувора зелена дійсність. Прогнозую що будЕ ще веселіше. Зелені слуги багатіють , зелене б...дло , по другому не назвеш їх, , яке їх вибрало бідніє. Але не розумнішає.
Судячі з написаного, такі, як ти голосують за бондаренка. Відкрию тобі секрет - ціни на проїзд у місті, це суто бондаренківька парафія. Я тобі більше скажу - таких маршруток-гробів не має ні в одному обласному центрі. Так що зазирни в дзеркало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Черкащанка 09.02.2022 22:28
Цитую Сидоров.:
Настала сувора зелена дійсність. Прогнозую що будЕ ще веселіше. Зелені слуги багатіють , зелене б...дло , по другому не назвеш їх, , яке їх вибрало бідніє. Але не розумнішає.

Д*біл
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Антон 09.02.2022 21:32
Цитую черкащанка:
і як завжди - взимку, коли холод, сніг і альтернитиви в людей не так і багато. скоти. як проїзд піднімати,то виконком обома руками, а як велодоріжки у місті поробити, то ніхто й не рипнеться.

Альтернатива есть это ходить пешком бастовать! Но такие как ты рабы молча 9 гривен отдадут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Сидоров. 09.02.2022 20:57
Настала сувора зелена дійсність. Прогнозую що будЕ ще веселіше. Зелені слуги багатіють , зелене б...дло , по другому не назвеш їх, , яке їх вибрало бідніє. Але не розумнішає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 черкащанка 09.02.2022 20:02
і як завжди - взимку, коли холод, сніг і альтернитиви в людей не так і багато. скоти. як проїзд піднімати,то виконком обома руками, а як велодоріжки у місті поробити, то ніхто й не рипнеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #7 Сам для себе 09.02.2022 19:50
А перевізники хоч трохи пообіцяли міськзраді про покращення якості перевезень? Автобуси з дірками, брудні, кондуктора і водії"ну дуже ввічливі", їздять "згідно графіку руху"? Громадяни міській раді потрібні тільки в період виборчої компанії для чергового навішування лапші!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #6 Класс, удобно 09.02.2022 19:34
Теперь одной купюрой можно расчитываться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Самшит 09.02.2022 19:28
Земля відбиває смартфони для пенсіонерів перед виборами