реклама

реклама

Черкаська обласна організація Партії регіонів просить місцевих підприємців надати їй благодійну допомогу. Один з обурених підприємців поскаржився на такі дії правлячої партії громадянській мережі «Опора».


«З метою проведення передвиборчої агітації для формування виборчого фонду Партії регіонів просимо Вас надати благодійну допомогу Черкаській обласній організації Партії регіонів», – йдеться у зверненні за підписом першого заступника організації Миколи Тимошенка.

– Цікаво, що в Партії регіонів навіть не вистачає поваги до людей, до яких вони звертаються. Бо в їх зверненнях людина сама повинна вписувати своє прізвище, ім’я і по-батькові, – коментує ситуацію координатор виборчих програм Громадянської Мережі «Опора» в Черкаській області Сергій Варич.


Очевидно, це не перше порушення з боку провладної партії. Адже в рейтингу порушників серед політичних партій та кандидатів, укладеним «Опорою», Партія регіонів займає перше місце.

«Прочерк» вирішив взяти коментар і в самого «регіонала» Миколи Тимошенка, однак поки що його мобільний не відповідає...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #25 Фуфлижникам 13.09.2012 12:18
ПОЗОРИЩЕ, А НЕ ПАРТІЯ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Ксюшка 12.09.2012 11:57
#14 ТОЙ ЖЕ, если есть лишние деньги отдай детям-сиротам!для них будут не крохами, а целым сокровищем! Не нужно быть по жизни зажиточным эгоистом, это никого не красит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Ксюшка 12.09.2012 11:53
#15 СПЛЮ с моим внешним видом все ОК!!!спасибо за беспокойство!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 жаль 11.09.2012 14:33
форум прочерка превращается в площадку не только некорректных, но и глупых дискуссий, где преобладают "бесплатные" троллисты самого прочерка. жаль
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 ktd 11.09.2012 13:33
Ригівські тролі в коментах, що працюють за гречку, тупі як валянки їх хазяїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 О. 11.09.2012 10:23
Цитую Марія:
Цитую Світлячок:
Я за Партію регіонів!!!!!!! Народ у мене все гаразд, а буде ще краще!!!!!!!!! Приєднуйтесь

ІДІОТ! А це вже не лікується!

ІДІОТКА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Крук 11.09.2012 05:37
На час виборів можливість коментити, а не тільки голосувати з одного й того ж ір потрібно забороняти.
А то, як стаття з політичним нахилом - так набігають тролі і давай шлюбні танці виконувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Очерет 10.09.2012 21:54
Сплю, ти такий підприємець, як я балерина. Тут і без виборів зрозуміла позиція людей відносно ПР. Сплю і йому подібним ПРастіям :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Марія 10.09.2012 20:22
Цитую Світлячок:
Я за Партію регіонів!!!!!!! Народ у мене все гаразд, а буде ще краще!!!!!!!!! Приєднуйтесь

ІДІОТ! А це вже не лікується!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #16 Світлячок 10.09.2012 17:18
Я за Партію регіонів!!!!!!! Народ у мене все гаразд, а буде ще краще!!!!!!!!! Приєднуйтесь