реклама

реклама

Частина заробітчан, які повернулися із європейських країн, дали на кордоні неправильні номери телефонів, через що зараз утруднено моніторинг стану їхнього здоров’я.

63666e9e411ac1074de27decbb183625

Про це у соціальній мережі повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

«Ведемо супровід прибулих із-за кордону. Попри потрачені зусилля, частина телефонів, які залишали ці люди на кордоні, не є дійсними. Жити в Європі, виявляється, це не бути європейцем по духу», – з сумом констатує Олег Стадник.

Фото: ТСН

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Ни стыда ни совести 28.03.2020 09:43
Цитую Пересiчный:
Я вибачаюсь, але у нас кордон перетинають по телефоних номерах, чи по iнших документах? I як пан збирався монiторити стан здоровья прибулих по телефону?


Никто возиться не будет. Позвонят, если дозвонятся, и спросят как здоровье, в случае проблем посоветуют обратиться к врачу и поставят галочку в списке противовирусных мероприятий. По загранпаспортам искать - это-то еще мероприятие. С привлечением личного состава, да и с необходимостью организации официального розыска.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 бульба 28.03.2020 01:14
А ви на мадані ще поскакайте. Зруйнували країну присідальники а розплачуватись будуть всі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ЗЮ 27.03.2020 22:27
Петюню на гілляку! Як би не його безвіз
й то всі сиділи вдома. :
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Пересiчный 27.03.2020 21:30
Я вибачаюсь, але у нас кордон перетинають по телефоних номерах, чи по iнших документах? I як пан збирався монiторити стан здоровья прибулих по телефону?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Ни стыда ни совести 27.03.2020 19:47
Молодцы. Грамотно распространяете инструкцию, как соскочить с крючка. Кто сам не догадался, теперь так и сделают. А потом ищите ветра в поле. Всех заразят. Обязательно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ченчик 27.03.2020 19:05
Цитую Юрій:
Ось чому треба прив'язувати номери телефонів до паспорта! Це б працювало і в цьому випадку, і в випадку телефонних "мінерів" і шахраїв в стилі "мамо, я в поліції, скинь хххх гривень на картку"!!!

а чому не зробили раніше? а тому що в Росії так, а в нас же свобода...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 бродяга 27.03.2020 17:31
Административны й протокол . Штраф 17.000. Что мешает ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Юрій 27.03.2020 17:15
Ось чому треба прив'язувати номери телефонів до паспорта! Це б працювало і в цьому випадку, і в випадку телефонних "мінерів" і шахраїв в стилі "мамо, я в поліції, скинь хххх гривень на картку"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 правда 27.03.2020 16:17
я думаю цих заробітчан треба вичислити, вивести на площу і бити дубинками. Вони заслужили Це істоти, а не люди