реклама

реклама

Владислав Голуб з квітня нетривалий час був заступником голови Київської МДА Володимира Бондаренка, мешкає у Києві

Владислав Голуб з квітня нетривалий час був заступником голови Київської МДА Володимира Бондаренка, мешкає у Києві

У двох із семи округів Черкаської області перемагають висуванці політичної партії «Блок Петра Порошенка». Це рядовий полку «Азов» Олег Петренко від міста Черкаси (округ №194) та представник громадської організації «Форум розвитку Черкащини» киянин Владислав Голуб (округ №197 – Канівський, Золотоніський та Черкаський райони). Про це свідчать як попередні дані ЦВК, так і дані паралельного підрахунку голосів штабів кандидатів.

Станом на 9-00 на сайті ЦВК оприлюднено дані про підрахунок майже 41% протоколів округу№194 (Олег Петренко – 41.25% голосів «ЗА») і дані про підрахунок майже 25% протоколів округу №197 (Владислав Голуб – 35.72% голосів «ЗА»).

На других позиціях в округах відповідно – президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська (22.74% голосів «ЗА») та чинний народний депутат від округу №197 Леонід Даценко – 26% голосів «ЗА».

У інших п’яти округах Черкащини перемагають самовисуванці, чинні народні депутати-мажоритарники.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Игрок 29.10.2014 10:24
Цитую Козак Микола:
Провести координальні реформи в економіці, перебудувати оборону держави, змінити виборчу систему. Перед тим як довірити людям обирати владу, їм слід показати перспективу, варіанти вибору, що і вони можуть жити як люди.

Третій Майдан неминучий. Ми просто зобовязані зупинити ворьйо, що лізе у владу грабувати і вбивати наших дітей. Зупинити виключно шибеницямии і споротими животами. Їхня кров в перемішку з їхнім лайном і нашою землею... Іншого ці тварі не розуміють.
Да!!!Жестоко,но к сожелению справедливо.Динамика таких настроений будет только нарастать,что безусловно к великому сожелению, на корысть путину.Очень сожалею о том,что на президентских выборах поддержал порошенка ,а значить,и его команду напёрсточников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 адекватний 29.10.2014 00:36
Цитую Майдан2014:
Цитую Василь:
[quote name="Майдан2014"][quote name="Василь"]Слабо тішить той факт, що популіст і бабол, регіональний холуй ЧуПРина наразі займає друге місце ззаду. Це йому натяк такий, щоб в наступний раз записувався в холії до Ляшка

Когда с побратимом Чуприной, плечом к плечу стояли на баррикадах по ул Грушевского мы и не думали,что какая то паскуда будет его паскудить,а значить и нас.Ты, дешёвка, думаешь,что скрылся за ником,ошибаешьс я.Слишком много мы хлибнули лиха,что бы такие как ты, шакал,нас могли сломать.Не играй с огнём!

Дак ви країну розвалили плечом до плеча вас ще ваші ж батьки і діти проклянуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 адекватний 29.10.2014 00:34
Цитую Воля або смерть:
Скільки раз Черкаси мають сказати Жуковській-гуляй???Скільки раз?Коли Вона нарешті відчепиться від 194-го та припинить "гвалтувати" АЗОТовців?

А Ви азотовець? Що погано гвалтує ?? Незадоволений?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 адекватний 29.10.2014 00:33
І не соромно такі брехні вірити.Рядовий ????? Рядові з частин тільки в відпустку відлучаються і з його такого крутого бійця вислуги це 30 днів. А так як служить він пів року максимум то відпустка йому не положена. Петренко якщо він рядовий полку то вже дезертир.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Майдан 3 28.10.2014 23:41
Цитую Василь:
Слабо тішить той факт, що популіст і бабол, регіональний холуй ЧуПРина наразі займає друге місце ззаду. Це йому натяк такий, щоб в наступний раз записувався в холії до Ляшка

Мабуть цей "Василина" колись отримав добрячого копняка від Чуприни. Ось і бреше собі без імені з під будяків, не маючи ні сили ні елементарної самоповаги до себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Майдан2014 28.10.2014 22:55
Цитую Василь:
Слабо тішить той факт, що популіст і бабол, регіональний холуй ЧуПРина наразі займає друге місце ззаду. Це йому натяк такий, щоб в наступний раз записувався в холії до Ляшка

Когда с побратимом Чуприной, плечом к плечу стояли на баррикадах по ул Грушевского мы и не думали,что какая то паскуда будет его паскудить,а значить и нас.Ты, дешёвка, думаешь,что скрылся за ником,ошибаешьс я.Слишком много мы хлибнули лиха,что бы такие как ты, шакал,нас могли сломать.Не играй с огнём!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанин 28.10.2014 21:43
А куда же дели третьего высуванця-зубика? Когда же мы будем думать головой.а не сердцем.Сначало ющенко,теперь порошенко.Твою мать!!!Свинарчу к,я помнится говорил Вам,что 54%за порошенко на президентских выборах,не перекачуют его эрзац команде, на парламентских.Единственно,что немного успокаивает сердце,это то,что я оказался прав.Очень жаль,что не попали в парламент-"Свобода"и "Гражданская позиция".Сейчас вбрасывается информация,что путлер,хочет приложить мах.усилий,для того,чтобы в 2015году сместить порошенко. И в этом, к сожелению, есть доля правды,поскольк у мы все видим,насколько порошенко и его эрзац команда своими действиями, приближает этот конец.Побратимы,видит бог не длоя этого мы стояли на Майдане.Всё только начинается!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!! 27.10.2014 16:25
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
А ти таки ... Василю.


Я не забув про те, як ти хвалив Драбівських регіоналів, проте що з ними можна говорити і домовлятись. Оце щоб запамятав на майбутнє - лизати сраку регіоналам, хасидам та іншим багатим дядькам це гріх. Це тільки євреям можна все і все їм може з рук сходити. Тому поки не пізно - покайся! І кидай цю брудну політичну справу - сувати гойський писок в кошерне корито, цим ти тільки пришвидшиш введення кріпосного права, неважливо в якому вигляді воно буде

Така моя тобі, поки що добра, порада

Якусь дурницю несе цей явно не Василь.Вийти поговорити з Чуприною злякавсь,а тут вумнічає,"поки що".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Козак Микола 27.10.2014 15:44
Пора вже всім розумним і патріотичним політикам чітко зрозуміти, що демократія, як форма управління державою, в країні з бідним і пост-совково-дурним населенням вигідна лише багатіям. Народовладдя то міф, яким користуються вори-олігархи, щоб тримати владу, щоб і далі грабувати людей. Бидло-населення голосує за тих кого хвалить телевізор. Це жахливо, але це правда.

Активісти Майдану, що вигнали ПР-ворюг, після революції гідності мали б взяти владу в свої руки, встановити диктатуру патріотів хоча б на 2-3 роки. Щоб в першу чергу очистити виконавчу владу, силовиків, суди, укріпити державу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Козак Микола 27.10.2014 15:43
Провести координальні реформи в економіці, перебудувати оборону держави, змінити виборчу систему. Перед тим як довірити людям обирати владу, їм слід показати перспективу, варіанти вибору, що і вони можуть жити як люди.

Третій Майдан неминучий. Ми просто зобовязані зупинити ворьйо, що лізе у владу грабувати і вбивати наших дітей. Зупинити виключно шибеницямии і споротими животами. Їхня кров в перемішку з їхнім лайном і нашою землею... Іншого ці тварі не розуміють.