реклама

реклама

Сьогодні увечері під прикриттям міліції молодики у формі комунальників завантажили частини намету Штабу національного спротиву, що слугував за приймальню нардепів Миколи Томенка і Юрія Сиротюка, до кузова вантажного автомобіля та вивезли з площі, що перед Черкаською міськрадою. У наметі збирали кошти, речі і харчі для Євромайдану.


При цьому один із молодиків ударив кулаком в обличчя одного із «свободівців». Зчинилася невелика штовханина. 

Невідомі молодики у капішонах, що намагалися зчинити бійку

Невідомі молодики у капішонах, що намагалися зчинити бійку


Міліція, яка щільно оточувала залишки намети, практично не втручалась.

«Свободівці» фактично самі врегулювали ситуацію, припинивши бійку. 

 

Автомобіль вивозить речі, що були в наметі

Автомобіль вивозить речі, що були в наметі


У ці хвилини до площі прямує процесія священиків київського патріархату, щоб помолитися за Україну


О 18.00 має розпочатися мітинг.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


Нагадаємо, що сьогодні в Черкасах громадськість і опозиція повісили прапор ЄС біля міської ради, та за годину його зняли невідомі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #24 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 12.12.2013 22:23
Тулуб перетворив черкаську міліцію в злочинний караючий орган регів.
Ганьба !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Фотограф 12.12.2013 12:18
Все эти майданы митинги прапоры НУЖНО было проводить поднимать ЗА НЕДЕЛЮ (а то и раньше) до саммита в Вильнюсе. Когда оппозиция тормозила принятие европейских законов а сейчас поезд ушел Или может ЕЕС сейчас в Киеве с пакетом документов для подписания угоды? Будьте честными опозиция банально рвется к власти. А потом что, когда будет эта власть захвачена? Возьмете кредит в МВФ с поднятием на 40% коммунальных услуг, как подписали убийственный и единственный в своем роде газовый договор. Когда печать кабмина возили в кармане, в Москву. Вспомните как министр Дубина был против и не подписал договор, а Тимошенко самолично это сделала. Как Турчинов нарушая Закон без решения кабмина, дал добро на подписание этого же договора. Или переловите бандытов как это сделал Луценко – министр МВС, Турчинов – нач. СБУ? Как голова Веховной Рады Яценюк и его заступнык Томенко отменили льготы депутатам? Что им мешало это сделать? ПОЗОР ЛУЗЕРАМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 Чукча 12.12.2013 11:49
У ці хвилини до площі прямує процесія священиків київського патріархату, щоб помолитися за Україну.
----
Молиться нужно было за месяц, за неделю до подписания. А сейчас остается только за упокой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Loki 12.12.2013 10:43
З.Ы. Ну точно землетрясение вчера было, в 3 балла оказывается (разница между нами во времени 1 час). А вы все не верили)). http://www.kleinezeitung.at/nachrichten/chronik/3492038/erdbeben-staerke-3-0-niederoesterreich.story Отож! )))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Нестор Іванович 12.12.2013 09:53
Цитую ромаша:
СЛАВА БЕРКУТУ!!!!


Хіба що Кіровоградськом у і Оболонському, а іншим - турма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Григорій Володимирович 12.12.2013 01:44
Я не против дружби з будь-якої з Європейських країн, на двох сторонах основі, в якості Независимой країни України з "Незалежними країнами" Євросоюзу ", але Поясніть мені з ким конкретно і чому ми повинні підписувати якісь" умови "з якою то" асоціацією "!!?? ...і чому ми повинні куди то входити, якщо можна з будь-якою країною мати односторонні договори про співпрацю в якості Независимой країни України!?? Буде дуже цікаво якщо хто небудь з прихильників "договору умов з асоціацією" зможе цивілізовано відповісти нам на ці вопроси. Тогда у Вас може буде більше стороніков. Заранее блогадарю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Григорій Володимирович 12.12.2013 01:24
Я не против дружбы с любой из Европейских стран,на двух стороней основе,в качестве Независимой страны Украины с "Независимыми странами"Евросоюза",но объсните мне с кем конкретно и почему мы должны подписывать какие то "условия" с какой то "асоциацией" !!??..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Чесний 11.12.2013 22:29
Адмін, а із-за чого виник конфлікт у молодиків? Бо на відео зафіксована лише фактично фінальна дія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 ромаша 11.12.2013 22:06
СЛАВА БЕРКУТУ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 патриот 11.12.2013 21:49
Цитую перехожий:
Міліція діяла як фашисти,а приказ давав фашист.

Цитую Александр:
Это вполне нормально, наш дурачек-губернатор Тулуб повторил то что сделал его душевнобольной-президент в Киеве.

К....ный ф...ст-ж....лиз Тулуб отдал приказ нашей к.....ной милиции (и это факт - нормальные люди там уже не работают)