реклама

реклама

На фоні тривожних новин про чергові провокації проти мирних демонстрантів та жорстокість «Беркуту» надихнулася оптимізмом, відвідавши черкаський намет на Майдані у Києві, народний депутат Ірина Геращенко. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Ірина Геращенко у центрі групи чергових з Черкащини

Ірина Геращенко у центрі групи чергових з Черкащини


Куратор Черкащини від «УДАРу» зайшла в черкаський намет, де, за її словами, «чергують найсимпатичніші дівчата і найчемніші чоловіки». Занесла різдвяний подарунок , про який просили земляки- каву і зефір в шоколаді.

ger3

Ірина Геращенко побажала черкащанам хорошого чергування і відсутності провокацій.

ger2

- Наша сила- в мудрості, переконаннях і європейських принципах і правилах, - наголосила депутат.

Усі фото - Фейсбук Ірини Геращенко

реклама

Коментарі  

 
+9 #29 Приклад ЛИСА 15.01.2014 12:53
Цитую А я думав:
Цитую Проня Прокопівна:
Цитую Фугас:
Только в Украине в лежачем положении с довольной рожей можно претендовать на роль страдальца.

В фільмі "За двома зайцями" Пані лягли і просють...Зефіра шоколадного.Невже в журналіста зі стажем не вистачило кеби висвітлити (на фото)обговоренн я програми УДАРУ, Майдану, чи інших подій.Професійність на нулю, навіть нижче плінтуса. Я розумію жіночка( що грає Проню Прокопівну) не профі, але ж ті хто розмістив в ФБ.А фото з тильною стороною чоловіка, що розмовляє...потрібний символ УДАРу на палаткі був.
А я думав, що ВОНИ обмірковують ЯК ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ. а ВОНИ ТУПО ЛЕЖАТЬ.

Томенко в наметі Євромайдану збирає підписи для Тимошенко http://procherk.info/news/fotofakt/20087-tomenko-v-nameti-evromajdanu-zbirae-pidpisi-dlja-timoshenko
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #28 Не надо врагов 13.01.2014 15:11
Цитую будячок:
а МАРАЗМ крєпчаєт.. :zzz

Напомним, что такие изменения в законодательств о, инициированные депутатом от "Батьківщини", по мнению экспертов, делают окончательно невозможным баллотирование лидера УДАРа в Президенты Украины на выборах в марте 2015 года.
По мнению опрошенных изданием политических экспертов, Виталия Кличко подставила собственная юридическая команда в вопросе обжалования решений ВРУ и Президента не без помощи политических "собратьев".http://obozrevatel.com/politics/09273-vasu-postavil-tochku-v-dele-o-popravke-klichko.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 будячок 13.01.2014 14:33
а МАРАЗМ крєпчаєт.. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #26 Учиться и еще раз.. 13.01.2014 14:32
Я так понимаю, самА себя фотографировать онА не могЛА, поэтому ЕЕ авторству принадлежит название статьи о “смысле жизни”, возле каждого фото "Наша сила- в мудрості, переконаннях і європейських принципах і правилах, - наголосила депутат"В чужом глазу соломинка видна, в своем бревна не видно. УЧИТЕСЬ...http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/16450602/?frommail=1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #25 А я думав 13.01.2014 14:18
Цитую Проня Прокопівна:
Цитую Фугас:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #24 УЖАСТЬ 13.01.2014 14:16
Цитую Фугас:
Только в Украине в лежачем положении с довольной рожей можно претендовать на роль страдальца.

100% РЕСПЕКТ И ЗАЧОТ :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #23 Проня Прокопівна 13.01.2014 14:03
Цитую Фугас:
Только в Украине в лежачем положении с довольной рожей можно претендовать на роль страдальца.

В фільмі "За двома зайцями" Пані лягли і просють...Зефіра шоколадного.Невже в журналіста зі стажем не вистачило кеби висвітлити (на фото)обговоренн я програми УДАРУ, Майдану, чи інших подій.Професійність на нулю, навіть нижче плінтуса. Я розумію жіночка( що грає Проню Прокопівну) не профі, але ж ті хто розмістив в ФБ.А фото з тильною стороною чоловіка, що розмовляє...потрібний символ УДАРу на палаткі був.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #22 Фугас 13.01.2014 10:18
Только в Украине в лежачем положении с довольной рожей можно претендовать на роль страдальца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Кто лиса и в шубе? 13.01.2014 09:54
Цитую Кризис?:
Цитую Кризис для кого?:
[quote name="привет"]Полушубок зачётный 8) :-*

Бегает обезьяна по джунглям и кричит: "Кризис! Кризис!" Встречает волка, тот спрашивает:
- Чего кричишь, обезьяна?
- Дык кризис в стране!
- Ну и что, как ел я мясо, так и буду есть.
Бежит обезьяна дальше, кричит "Кризис! Кризис!", встречает лису:
- Чё кричим? - спрашивает лиса.
- Кризис в стране!
- Ну и что, как ходила я в шубе так и буду ходить, - говорит лиса.
Села обезьяна на пень, сидит и думает: и правда чего я кричу? Как ходила я с голой задницей так и буду ходить.

А кто обезьянки на фото видно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #20 Зефірне тріо 12.01.2014 20:49
Цитую Стидобище:
Цікаві світлини.
Враження що вони не за Євросоюз, а за Тайожний союз агітують .
Їх фінансують часом не з тієї будівлі що позаду "псевдоМайдану" ?

Дійсно ТРІО без бандур, але ж в куртках голубіх, то уніформа ЗВІДТИ , що була в 2010 році.Так що може працюють на півставки, а тут зефіром запахло то й прибігли. Тоді патріотки ВЕЛИЧЕЗНІ. Перш ніж , щось розміщати потрібно порадитися з колегами, запитати місцевих.Вся надія на те, що ніхто не буде переглядати. Ось ТАК ВОНИ і Закони штампують.