реклама

реклама

Сьогодні о 12:00 біля Смілянської міської ради зібралось близько 300 осіб. Євромайданівці на 30-х автомобілях із символікою ЄС та України провели по всьому місту автопробіг та заїхали блокувати гостинний комплекс «Гуляй Поле», який оформлений на матір мера міста Сміли Вадима Решетняка.


Про це у «Фейсбуці» повідомив керівник обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко. Цю ж інформацію «Прочерку» підтвердили і смілянські активісти.


До речі, завтра смілянські євромайданівці проведуть новорічний вертеп о 17:00 в центрі міста біля фонтану. Запрошують всіх бажаючих.

Нагадаємо, що в суботу активісти бойкотували кафе «Сантімо» в центрі Черкас. Якщо вірити інформації, оприлюдненій у «куточку покупця» в закладі, «Сантімо» належить підприємцю, голові Черкаської міської організації Партії регіонів Володимиру Ходаку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #8 Остапенко Сергій 13.01.2014 11:40
Цитую Ярослав Шаблій:
На публікацію "Смілянські активісти пікетували бізнес Решетняка", як учасник данного заходу повідомляю, що інформація про пікетування бізнесу не правдива по причині, що "Гуляй поле" вже більше двох років не належить Решетняку, це знає вся Сміла. Натомість учасники автопробігу здійснили акції біля пам'ятників Т.Г. Шевченку, Б.Хмельницькому та пам'ятного знаку коліївщині. Де зачитувались промови, та вірші на патріотичну тему, покладались квіти та співали гімн України. Прошу пана Іляшенка не коментувати тих заходів в яких він не приймає участі!

Ярослав,у Ілляшенка такий принцип роботи-десь щось почув і приписує це собі в заслугу.Ми поїхали компанією з 7 чоловік на майдан.Серед нас був один товариш з УДАРУ.Так Ілляшенко попросив його,щоб нас відмітити,що ми теж з УДАРУ на майдані.Хоча ми просто поїхали з прапором України.А Ілляшенко нам тикав свій УДАРівський червоний прапор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Остап1 13.01.2014 10:42
Гарна інформація. Тепер в САНТІМО не буду ходити. І друзям скажу. А Іляшенко- брехун. Мій брат там теж був...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Семьон 13.01.2014 10:33
Цитую Ярослав Шаблій:
На публікацію "Смілянські активісти пікетували бізнес Решетняка", як учасник данного заходу повідомляю, що інформація про пікетування бізнесу не правдива по причині, що "Гуляй поле" вже більше двох років не належить Решетняку, це знає вся Сміла. Натомість учасники автопробігу здійснили акції біля пам'ятників Т.Г. Шевченку, Б.Хмельницькому та пам'ятного знаку коліївщині. Де зачитувались промови, та вірші на патріотичну тему, покладались квіти та співали гімн України. Прошу пана Іляшенка не коментувати тих заходів в яких він не приймає участі!

Наверное у пана Илляшенка промашка получилась ..............................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Окозамилювання 13.01.2014 10:23
Нічого подбного не було, так звана "опозиція" лише звітується через ЗМІ про проведені "заходи".....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Н2о 13.01.2014 09:53
Акело промахнувся!!! цей актив давно не Решетняка.... :lol: :lol: аби що пікетувати?! до роботи,закачуйт е рукава,і до станка,пахать....... ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Злюка 13.01.2014 09:23
промахнулись малехо рэволюционэры
с кем не бывает :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Смiлянин 13.01.2014 00:16
Решетняк тулубiвський прихвостень, геть цього ледацюгу i брехуна !!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Ярослав Шаблій 12.01.2014 23:12
На публікацію "Смілянські активісти пікетували бізнес Решетняка", як учасник данного заходу повідомляю, що інформація про пікетування бізнесу не правдива по причині, що "Гуляй поле" вже більше двох років не належить Решетняку, це знає вся Сміла. Натомість учасники автопробігу здійснили акції біля пам'ятників Т.Г. Шевченку, Б.Хмельницькому та пам'ятного знаку коліївщині. Де зачитувались промови, та вірші на патріотичну тему, покладались квіти та співали гімн України. Прошу пана Іляшенка не коментувати тих заходів в яких він не приймає участі!