реклама

реклама

У ці хвилини півтори тисячі черкащан, які прийшли мітингувати на Соборну площу, намагаються проникнути в будівлю Черкаської облдержадміністрації. Про це з місця події повідомляє кореспондент «Прочерку».


Після мітингу на Соборній площі депутат Черкаської міської ради від «ВО «Батьківщина» Максим Булатецький закликав людей підійти до східців ОДА.

Однак коли мітингувальники підійшли до будівлі, з боку вулиці Лазарєва вибігли півсотні правоохоронців, які почали боронити вхід до облдержадміністрації. 

 

Міліціонери стали «стінкою» перед входом.

Так само «стінкою» вишикувались перед міліціонерами черкащани в масках.


Розпочалася штовханина. Водночас кілька правохоронців намагалися домовитися із заступником міського голови Черкас Павлом Карасем, щоб той відвів людей. Утім Павло Миколайович запевнив, що цього зробити не може. Зрештою захопити будівлю ОДА черкащанам так і не вдалося.

Через певний час люди почали відходити від входу в облдержадміністрацію. Слово взяв Павло Карась, який зазначив, що попри те, що сьогодні на площі багато людей, їх усе одно замало. Тож у ці хвилини черкащани збираються йти в мікрорайон «Митниця», щоб закликати поєднуватися до Євромайдану в Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 УКРАЇНЕЦЬ 24.01.2014 12:28
СОТНЯ ОРГАНІЗОВАНИХ, МОЖЕ ЗРОБИТИ Б І Л Ь Ш Е, НІЖ ТИСЯЧА
НЕОРГАНІЗОВАНИХ ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Loki 23.01.2014 22:00
Нашёл вот в Ваших краях абсолютно свежее объявление в газете: "Cрочно продаю аппартаменты, приватизированн ы, евроремонт, чертвёртый этаж, собственный колодец. Телефон +34 ........ Cпросить Серого." Ваш??))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 87 23.01.2014 21:59
Цитую ъъъ:
.........продали страну за печеньки америкосные.даже если это не попадет в комент то читайте на ноч ф.....ты.

ООО! Моя московская подружка также называет американцев америкосами. Их так в России зомбируют. И все думают одинаково. Даже не интересно как-то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 федор принципиальный 23.01.2014 21:50
Слава черкащанам,сего дня пришли тысячи,менты об....лись,жаль,что фуфайкин сейчас греет ..... за бугром и не видел это воочию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 дон Бас 23.01.2014 21:46
Цитую Факти:
То вже не ОДА, то вже музей папи Ту, всі стіни в його патретах ....

Св....и, в*ндалы, подняи руку на музей героя Украины, не дадут человеку спокойно в отпуске побыть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Державний переворот 23.01.2014 21:20
та громадянська війна вже почалась... готуймося, друзі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 ъъъ 23.01.2014 20:57
.........продали страну за печеньки америкосные.даже если это не попадет в комент то читайте на ноч ф.....ты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 ну і що 23.01.2014 20:56
НУ і що проср*ли довго збирались і нехватило духу на штурм - позор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #4 Факти 23.01.2014 20:02
То вже не ОДА, то вже музей папи Ту, всі стіни в його патретах ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Троли 23.01.2014 20:00
Цитую санкція:
а где же тролли ОГА-ные, почему нат комментов? Выключили омпы и по-домам почеберяли чай с баранками пить, или не успели свалить и теперь дрожат по своим кабинетам?

Согласно трудового кодексу с 8 до 17 у нас тихий час