У Смілі продовжуються проблеми з вивезенням сміття. Про це «Прочерку» поскаржилися місцеві жителі.

 

Зокрема, на майданчику по вулиці Ржевській сміття не вивозили вже більше трьох тижнів. Цілий кагат такого «добра» погодинно збільшується. Поряд розташовані житлові будинки та продуктовий магазин.

Нагадаємо, більше місяця тому один зі смілянських дворів майже в центрі міста вже потопав у смітті. Тоді керівник міського управління ЖКГ пояснив це збоєм у роботі сміттєвого контейнеровоза.

У вересні громадськість пікетувала Смілянську міськраду, протестуючи проти бездіяльності міської вади щодо проблем вивезення сміття.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 тетяна 23.10.2013 14:38
Цитую Серега:
- Это такое ноу-хау - утилизация мусора под окнами жилых домов.

я би на вашомі місті склала акт о не вивозі сміття з підписами жильців,ДОДАЛА ФОТА ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ, хай зроблять вам перерахунки .А в данний час наняла б самоскид,ЗАГРУЗ ИЛА Б сміття і вивезла під будинки до кожного депутата
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 верный ленинец 21.10.2013 12:07
А Решетняк же с партии Рыгионов, то это вам немного покращення. Шоб попробовали на вкус и на запах. Смела ж традиционно голосует за Регионы. Так шо терпите и не ф*г сюда писать - ваша власть пришла - покращення вже сьогодны - почую кожного!!!!! Бу-га-га!!!!!!! Решетняк маладец!!!!!!!! !!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 кулемет дегтярева 21.10.2013 11:44
Сміляни, не виправдовуйтесь , куди діли Решетняка? Може він запив з горя? Хай виставляється у Черкасах на довиборах у депутати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Тарас Бульба 21.10.2013 10:47
До чого тут Зайцев??? Причини у команді мера. Безнадійна "команда" В.В.Решетняка - зграя ділетантів і непорядних людей... сам міський голова певно про більшість проблем навіть і не чув... а останні кадрові призначення??? В.О. 1го заступника П.Ю.Некоз!!! Компетентість цього "фахівця" з питань місцевого самоврядування та у галузі ЖКГ під великим сумнівом... колишній "силовик" та й до тогож не місцевий... більшість питань у "депресивному райцентрі" вирішуються на особистих контактах! Це з власного досвіду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Смеляне 21.10.2013 09:03
Цитую Смеляне:
Жил человек, не имел забот, пока Зайцев не посадил в кресло и не вручил ключи от города.
Оно ем надо было ?

Продолжайте дальше ....
Понял Решетняк что попал не в ту "лузу", тут пахать и не кутить надо, а он думал теплое местечко. И захотел он у нардепы податься, снова думал что Зайцев его туда легко переставит, ну как обмишулился то и на Зайцева свалил свое фиаско.
Зайцеву это стоило большой немилости на верхах.

Ну а за все "хорошее" теперь в мусоре потопает, так ему и надо.
Вышвырнут его, ну или сам уйдет, а может и нет, времени в каденции осталось маловато.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Кодлов-Кублов 21.10.2013 03:20
Ваш Решетняк - мой хороший знакомый. Пусть там он у вас будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Серега со Смелы 20.10.2013 22:55
В нашем дворе в Смеле тоже такое "чудо света". Спрашиваю начальника ЖКП "Наш дім":"Почему мусор не вывозите?". А он отвечает:"А мусор возим не мы, а "Комунальник!". Хотя договор за эту услугу у жителей города с ЖКП "Наш дім" и это тоже их проблема.
Спрашиваю в городской санстанции:"Вы почему не реагируете на ситуацию с мусором?" А они:"Нам для такой проверки надо разрешение с Киева(!)". Звоню в "Комунальник". А у них начальник в отпуске, заместитель на больничном, исполняющий обязаности вышел. Да ище и жалуються:"Как Вы не понимаете, что наш мусоровоз работает только два раза в неделю!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Серега 20.10.2013 22:39
- Это такое ноу-хау - утилизация мусора под окнами жилых домов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 ворюга 20.10.2013 21:56
Цитую василий:
Надо этот мусор Решетняку домой в Киев отвезти и заставить сьесть. Скоро с Решетняком будет то что и с Одаричем.Импичмент.



кишка у смелян тонка. Импичменты мэров проходят только с благословления Тулуба. А Решетняк с Тулубом - в шоколаде. Так что ничего у вас не выйдет, хоть закопайтесь в мусор с головой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 василий 20.10.2013 20:33
Надо этот мусор Решетняку домой в Киев отвезти и заставить сьесть. Скоро с Решетняком будет то что и с Одаричем.Импичмент.