реклама

реклама

Після святкування Нового року сьогодні зранку Соборна площа в Черкасах була завалена пляшками. Як відомо, саме на цій площі обласна влада встановила новорічну ялинку.

IMG_20140101_080229

Вже о 8 ранку на площі працювали комунальники, які збирали скло в мішки та вивозили його з площі. Це зафіксував кореспондент «Прочерку».

Крім того, громадський порядок на площі охороняло кілька правоохоронців.

IMG_20140101_075919 

IMG_20140101_075929 

IMG_20140101_075957 

IMG_20140101_080125 

IMG_20140101_080152

реклама

Коментарі  

 
+2 #40 Кирилл 04.01.2014 17:01
Ой, тоже мне проблема, а комунальные службы зачем нужны???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #39 Давайте уже будем думать 03.01.2014 16:49
Якщо я не помиляюсь, але кожного року, майже після кожного масового заходу залишався свинюшник. І раніше чомусь на це не звертали увагу... А тепер нарешті звернули, винуватять владу. А може треба спочатку себе в цьому питанні - все залежить від особистої культрурності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #38 Олег 03.01.2014 09:37
При чому тут Білоусов, влада, тулуПи та інше...? Смітили там пацани років від 15 і вище. КОли вони розбивали ті пляшки, чи просто смітили, про що вони думали? Там я навіть супетроля бачив, що в інеті такий вояка за місто, такий борзий, а що виявилось насправді? Люди, почніть з себе, особисто я маю 24 роки і жодного з низ незустрічав з алкоголем, тютюном чи якоюсь ще гидотою. Де новорічний настрій? Чому багато хто з нас. молодих, чекає свят не з метою насолодитися колом сімейним чи дружнім, а з метою нажертися і на ранок "по дорослому" казати: "ох я і напився, нічого не пам"ятаю". + іноді треба діяти і міліції, срутили б до кпз з десяток алконавтів, інші б побумали.
Все, дякую за увагу. Бережіть себе і з Новим 2014 роком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Сергій 03.01.2014 02:19
Друзі... Я так і не пойму в чому питання... всі бухали і свинячили = хто в своїй квартирі так само, хто в гостях... І головне - не скажіть - ВСІ СВИНЯЧИЛИ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #36 demur 02.01.2014 20:20
Яка влада у Черкасах - такий і смітник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 будячок 02.01.2014 15:37
ці фотки, не дай Бог, побачать ЕВРОпейці...відразу пошлють нас на....... :D
а ще краще заслати туди весь ЕВРОмайдон, шоб вона (ЕВРОПА) побачила кого :lol: чекає у своїх обіймах..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #34 Миськ рада 02.01.2014 15:07
Цитую dimmy.j:
У меня предложение к журналистам. Задайте вопрос Тулубу, куда ходили и ходят в туалет "люди" на массовых мероприятиях в Черкассах? ) Отвечаю - они, "люди" - дружно обс...кают центральные дворы и подворотни. И выглядит это куда эпичней кадров снятых вами )

А вам шо фонтана мало, или еще подписать ?
Там ведь струйки бьют для камуфляжа, а вам намека мало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #33 стабилизец 02.01.2014 14:41
Цитую 1:
Те що культури в Україні мало, це однозначно... Але що заважало владі на цей прогнозований випадок, поставить неподалік площі десяток контейнерів для сміття?
Думаю ймовірність такого безладу була б значно меншою.

Не обольщайтесь. Примерно такая же картина КАЖДОЕ утро под балконами КАЖДОЙ общаги/малосемейки, а то и жилого дома. Вытащить быдло из навоза можно, навоз из быдла - никогда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 dimmy.j 02.01.2014 14:30
У меня предложение к журналистам. Задайте вопрос Тулубу, куда ходили и ходят в туалет "люди" на массовых мероприятиях в Черкассах? ) Отвечаю - они, "люди" - дружно обс...кают центральные дворы и подворотни. И выглядит это куда эпичней кадров снятых вами )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 Хмельницкий 02.01.2014 14:08
А у нас не судят за сепаратизм пан Черкасець ! ? Вам не кажется что вас и вам подобных давно пора привлечь к ответственности за це ! ;-) Пани Алена зрите в корень ! ) Какая разница для Вестервеле под кем быть и как называться,учит ывая его голубые корни.Пройдет немного времени и у вас будут зовсем другие лозунги.