реклама

реклама

Сьогодні під час пікету приміщення Черкаської обласної прокуратури в Черкасах очевидці та протестувальники були вражені тим, що спецпризначенці демонструють повну екіпіровку.



Видно, що в їхніх руках – зброя для відстрілу спеціальними засобами. 


Зокрема, для відстрілу травматичними набоями. 


Таку зброю  застосовують в тому числі і в Києві на Грушевського, стріляючи в протестувальників гумовими кулями.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #11 Вячеслав 25.01.2014 10:44
Ребятки, не отвечайте на комментарии этих морально разложившихся прихв....ней банды шакалов при власти. Не опускайтесь до их одноклеточного уровня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Саша Корецкий 25.01.2014 06:32
Три .... в январе на майдане при луне Завывая как шакалы просят помощи из вне Белоснежный з*д Европы облизав до чистоты прося молят помогите мы же ваши мы свои Мы народ и Украину вам в подарк отдадим А когда все поутихнет потихоничку сбежим В холуях ходить не страшно ведь за это плотят нам Я за евро блин валюту душу дьяволу прдам В холуях оно спокойней с евро можно не страдать А что будет с Украиной нам чехать и наплевать Три .... в январе на майдане при луне сдали Неньку Украину завалюту за уе
КОЛИ ВЖЕ ПРОДАДУТЬ ДУЖЕ ХОЧУ В ГЕ*ЕВРОПУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Шевченко 25.01.2014 02:56
Я не люблю тебе, ненавиджу, беркуте!
За те, що в груді ти ховаєш серце люте,
За те, що кров ти п’єш, на низьких і слабих
З погордою глядиш, хоч сам живеш із них;
За те, що так тебе боїться слабша твар,
Ненавиджу тебе за теє, що ти цар!
І ось блищить мій кріс — ціль добра, вистріл певен,
І вбійчеє ядро під хмари понесе він.

І замість нести смерть згори на земне ложе,
Ти сам спіткаєш смерть під хмарами небоже.
І не як божий суд, але як труп бездушний
Ти впадеш, судові тих моїх куль послушний.
І не остатній ти! Нас є стрільців стосот;
І все, що звесь беркут, полоще кров’ю рот,
Вивищуєсь над мир, тривогу й пострах сіє, —
Те кулі не уйде, як слушний час наспіє.
А труп бездушний ми без жалю, без промови
Ногою копнемо й підемо дальш на лови.

22—24 мая 1883 .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Искандер-Т 25.01.2014 02:02
Мало, мало стреляют в уродов! Скольо Янукович будет сопли жевать, прогибаться по Америку и Гейевропу? Нужно срочно кончать с майда*нами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Світлана 24.01.2014 21:45
Чому ніхто не засуджує п"яних молодиків які вчора біля ОДА трощили та щитами жар в приміщення заносили? а якби це все загорілося? вони про людей думали? вони свою д*рь не знали де виплескати, це геть в голові нічого не повинно бути щоб таке робити. Беркуту в Черкасах слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Світлана 24.01.2014 21:42
Молодці беркут, давно пора було, захистіть наше місто і наших дітей від некерованої б...ти, війна це страшно, а особливо коли війну розпалюють ледацюги з...дії та мародери, завтра вони по домівкам будуть ходити трощити і мародерствувать бо "кушать хочется"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 черкащанин 24.01.2014 19:41
Везут около 60 донецких.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Євген 24.01.2014 19:33
Цитую Ковпак:
Беркутом - горжусь!


А всі нормальні люди його ненавидять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Mila 24.01.2014 19:29
Правильно роблять!Давно пора закiнчити цей цирк!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Шпак 24.01.2014 18:23
А ще були вражені розкішним ремонтом прокуратури.