реклама

реклама

У місті Жашкові Черкаської області демонтували пам’ятник Леніну. Відповідне фото Відани Білоус розміщене на сайті «Жашків».


Також про знесення пам’ятника комуністичному вождю проінформував у «Фейсбуці» голова обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар.


«Щойно у місті Жашків на Черкащині за ініціативи громади та місцевих «свободівців» випадково впав пам'ятник Леніну», – жартує Ботнар.



реклама

Коментарі  

 
+6 #8 Уманский Еврей 22.02.2014 23:06
А когда туалет уберётe, а то смердит на всю Европу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 ??? 22.02.2014 20:27
Цитую Ольга:
І легше стало? Пам'ятник тому, хто виступав за рівність і справедливість, найперше - соціальну. Тільки й уміють руйнувати, а створити? у світі близько 3 тис. пам'ятників Леніну, у тім числі Німеччині, Фінляндії, Норвегії, Чехії і т.д.

Завдяки таким "героям історії" мою прабабусю і її грудну дитину вбили, прадіда відправили в сибірь, а моя бабуся осталась сиротою!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Хома 22.02.2014 20:05
Да Ольга из прошлого мрака, будем улицы называть именами героев Майдана, которых убила ваша власть. И у вас руки в крови, потому что эта власть пришла благодаря вам. Кошмары не снятся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Дід Трохим 22.02.2014 15:07
Цитую Оксана:
Ну да! Это ж первоочередная задача. Теперь осталось улицы в честь новых героев попереименовыва ть, и заживем мы в новом светлом будущем.

Ваша іронія недоречна. Ту наволоч ще в 1991 треба було розігнати раз і назавжди і вовчиків вивезти на історіческу родіну в Ульяновск. Хто підтримував ригів всю дорогу у ВР? А тепер ПРолєтарії-мільярдери как-би й не при ділах... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Оксана 22.02.2014 10:08
Ну да! Это ж первоочередная задача. Теперь осталось улицы в честь новых героев попереименовыва ть, и заживем мы в новом светлом будущем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Сіренький 21.02.2014 23:03
Цитую Ольга:
І легше стало? Пам'ятник тому, хто виступав за рівність і справедливість, найперше - соціальну. Тільки й уміють руйнувати, а створити? у світі близько 3 тис. пам'ятників Леніну, у тім числі Німеччині, Фінляндії, Норвегії, Чехії і т.д.

Це для здобуття рівності він направив у січні 1918 р. в Україну своїх інтервентів, які, зайнявши Київ, лише за вишиванку чи почуту українську мову розстріляли у перші дні 15 000 українців?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Ольга 21.02.2014 20:49
І легше стало? Пам'ятник тому, хто виступав за рівність і справедливість, найперше - соціальну. Тільки й уміють руйнувати, а створити? у світі близько 3 тис. пам'ятників Леніну, у тім числі Німеччині, Фінляндії, Норвегії, Чехії і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Дід Трохим 21.02.2014 19:49
Та нє, то в Черкасах знесли. А в Жашкові красіво прибрали.