реклама
Sucurity Police

реклама

Коли черкаський батальйон Нацгвардії повернувся додому, першим на черкаську землю зіскочив з кабіни вантажного 131-го ЗіЛа пес на ім’я Талісман. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише радник голови ОДА Андрій Кравець.

«Цей боєць пройшов два місяці служби в гарячій точці, але саме про таких говорять – «залишився людиною», бо надзвичайно добрий. Одним із перших завжди чув свист ворожих «Градів», разом з іншими стрибав у траншею, ніс службу на блокпостах і ділив солдатську пайку... Тепер цей уродженець містечка Золоте на Луганщині прибув на постійне місце проживання на Черкащину. Служити на Сході залишилися двоє його братів – у частині ЗСУ, яка дислокувалася поруч з черкаськими гвардійцями. Вік «бійця» – ледь більше двох місяців. «Позивний» – Талісман. Хлопці з батальйону кажуть, що їм з ним завжди щастило – усі повернулися додому живі»...


реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Антириг 03.10.2014 19:59
ПЕРШИЙ ПЕРЕСЕЛЕНЕЦЬ,ЯК ОМУ Я ВПЕРШЕ ДІЙСНО ЩІРО РАД.В ЧЕРКАСАХ ЩЕ ОДНОЮ ЧИСТОЮ ДУШЕЮ СТАЛО БІЛЬШЕ.ЩЕ ОДИН ГЕРОЙ АТО.ДЯКУВАТИ БОГУ,З НИМ І ХЛОПЦІ ПОВЕРНУЛИСЯ ЖИВІ.(чим більше пізнаєш людей,тим більше любиш тварин).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 АТО 03.10.2014 14:05
Цитую Таки да:
Про зверушек на ФБ многие пишут, но только посты чиновников почему-то вызывают агрессию у тех, у кого паранойя на почве политикофобии. Лично мне нравится, когда страницы представителей власти не похожи на странички протоколов. Про животных и даже про цветы можно читать на страницах в ФБ черкащан Сергея Одарыча и Ирины Геращенко

Класна, до речі, тема. Я б із задоволенням прочитав би про те, у кого з черкаських політиків які тварини є вдома. Наприклад,які тварини вдома є у прокурора, начміла або голови міського суду? Це теж багато що про людину розкаже. Чи пристроїв десь у політиці Одарич свою Флорі, хоча б у сільській раді Мошен - бо обіцяв же колись? Колись була і хороша стаття про якоби самшедшо дорогого кота Вови Олійника,а потім про покинуту ним на Кединій Горі собачку. Хоча більше схоже, що він вихований за принципом Мауглі - тільки не вовками, а свиньми :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Фотограф 03.10.2014 13:44
Цитую Лівобережжя:
про що іще писати раднику губернатора??? :-x :-x :-x

Дейсно. Почему бы пану радныку не продолжить интригующий рэпортаж о бывшем депутате и журналисте, который полгода ввагався ехатьли ему в зону АТО. Подготовительны е мытарства иго так живописно описывалися, а вот боевые засекречены :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Таки да 03.10.2014 13:16
Цитую Лівобережжя:
про що іще писати раднику губернатора?
Знаю о Талисмане от знакомой, которая работает в администрации "зоны" на Хуторах - говорит, зверь произвел фуррор свои появлением в части у "вэвэшников", а еще тем, что про него показали сюжеты на "5 канале" и на "Интере".
Про зверушек на ФБ многие пишут, но только посты чиновников почему-то вызывают агрессию у тех, у кого паранойя на почве политикофобии. Лично мне нравится, когда страницы представителей власти не похожи на странички протоколов. Про животных и даже про цветы можно читать на страницах в ФБ черкащан Сергея Одарыча и Ирины Геращенко, не черкащан Елены Белозерской ("Правый сектор") и Барака Обамы. Все чаще фото котов и собак можно найти на страничках бойцов АТО. Кто не сухарь - тот видит мир с разных сторон. Лично от себя: куда как приятней читать приколы комментаторов относительно "баллотирования" Талисмана, чем злобствования в комментах по поводу реальных кандидатов и партий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Лівобережжя 03.10.2014 12:28
про що іще писати раднику губернатора??? :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Слава Україні! 03.10.2014 12:21
Класна фотка. І солдатів це характеризує добре - якісь неправильні виходять "хвашисти кієвскай хунти", не вписуються у муть кисельовської пропаганди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Злий 03.10.2014 12:00
Цитую Черкаси:
194-й округ.Кого пропонують?Жуковська-ЛОБІСТ ФІРТАША ТА МОСКВИ.Бондарєнко-Толя "мєталіст".Пєтрєнко-БОЄЦЬ БАТАЛЬОНУ "АЗОВ",ЛЮДИНА ЯКА ЗАХИЩАЄ НАС НА ФРОНТІ.Кого оберуть Черкаси?Ми здатні представити ,хоч раз,достойну людину,захисник а України,а не корпоративниї інтересів?Я визначився.

Для патріотів України дєлєма між Бондаренко та Петренко.Один пижиться,другий воює.Я за Петренко голосуватиму.194-Й вже Шуфрича проводив,Поплав ку продавався,хоч раз гідний вибір має зробити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 195 03.10.2014 11:30
Цитую Тася:
Да "Талісман" Раду тільки прикрасив би...

Згоден. Як мінімум - менше б гадив, аніж нардепи, бо ті так звикли "мітить територію" і так вгризаються у свої мандати, що вже тошно від них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Тася 03.10.2014 10:03
Цитую Кінолог:
Цитую Черкаси:
.Кого оберуть Черкаси?Ми здатні представити ,хоч раз,достойну людину,захисник а України,а не корпоративниї інтересів?Я визначився.

А що, Талісман балотується у Верховну Раду? :lol: Тоді і я б за такого голосонув, бо люди, отримавши депутатські мандати, чомусь швидко зсу... зсобачуються.

Да "Талісман" Раду тільки прикрасив би...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Rex 03.10.2014 09:42
Хорошая, позитивная инфа. Мне рассказывали историю про солдата с батальона "Днепр", который безвылазно воевал в зоне АТО несколько месяцев, а в отпуск попросился только тогда, когда его пса (подобранного на Донбассе щенком) чуть не ранило осколком. Отвез собаку родителям - и снова вернулся воевать. Как ни странно, на войне только зверушки и не дают людям окончательно озвереть...