У ці хвилини мітингувальники, які виступають проти голови Черкаської облради Олександра Вельбівця, активно будують хатинку із дерева.

На уточнююче запитання кореспондента zmi.ck.ua, вони повідомили, що подібна конструкція зараз розташована біля приміщення прокуратури в Черкаській області

За словами мітингувальників, будиночок буде стояти до того часу, поки Вельбівець не покине посаду голови облради

Фото "Про все"

Фото "Про все"

реклама

Коментарі  

 
-4 #17 критик 09.12.2015 12:28
"КАЗКАР", ти такий розумний, аж далі нікуди. Тобі до Бондаренка дуууже далеко, та й до "попєрєдніка" теж. Твої коментарі - нікчемні. Такий грамотний.... а які ти справи хороші робиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 селянин 09.12.2015 11:31
Цитую Незнайка:
Ти диви, які запасливі. Не вспіли вийти з зали засідання активісти, а у них вже й розбірний сарайчик заготовлений. А біотуалет буде?

Біотуалета не буде, по нужді будуть бігать до міськвиконкому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Працівник нафтобази 09.12.2015 10:47
Василь Васильович !!! Міша буде дідом морозом в тебе на нафтобазф яку ти вкр...в в людей...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Казкар 09.12.2015 10:38
От тепер бачу, що Толік виконав одну із своїх обіцянок: Резиденція Діда Залізяки готова. ЗРОБЛЕНО, як казав папєрєднік)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 АрхіТектор 09.12.2015 10:18
Двері треба робить більші, бо туди ж і Мушієк може прийти у гості ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 аж смішно 08.12.2015 23:35
питання дня: чи стане Мушієк дідом морозом?? А це його гномики?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Василь Василевич 08.12.2015 23:22
Буде все,И домик для Деда Мороза,Что бы холодно не було
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 бульба 08.12.2015 20:47
Тюууу а де ж оті псаки, байдени, меркелі, шарага прибалтів, трішечки грузин, полячків пачка? Народ же вимагає чесної влади ???? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #9 Незнайка 08.12.2015 16:57
Ти диви, які запасливі. Не вспіли вийти з зали засідання активісти, а у них вже й розбірний сарайчик заготовлений. А біотуалет буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #8 Микитка 08.12.2015 16:44
За незалежність треба стояти! А регіонали нехай кануть у минуле. Разом з Вельбівцем.