реклама

реклама

У Черкасах на вулиці Сумгаїтській сталось ДТП за участі патрульного поліцейського. Про це «Прочерку» повідомили у прес-службі управління патрульної поліції у місті Черкаси.

Фото зі спільноти "Типичные Черкассы"

Фото зі спільноти "Типичные Черкассы"

- Вчора було звернення з приводу того, що патрульні стали учасниками ДТП. Дійсно, патрульний, рухаючись заднім ходом, не переконався, що нема перешкод, і скоїв зіткнення. На патрульного складено протокол за ст. 124 адміністративного кодексу України, - сказала в коментарі "Прочерку" речник управління патрульної поліції у м. Черкаси Зоя Вовк.

Ця стаття передбачає накладення штрафу від одного до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців, - йдеться в адміністративному кодексі.

Також у поліції додають, що пошкодження автомобіля потерпілого незначне.

реклама

Коментарі  

 
+8 #17 Зіновій 05.03.2016 02:40
До речі, а за чий кошт будуть ремонтувати пошкодженні автомобілі? А взагалі нічого дивного всі люди і поліцейські теж. Хто з водіїв (з нормальним стажем) не бував учасником ДТП!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Зіновій 05.03.2016 02:38
Цитую ДТП:
Цитую пролш:
Верните милицию при них порядок был а теперь этих полицаев можно послать и ничего небудет

Шо, братан, лафа кончилась? С неполным средним образованием, с волшебной палкой на перекрестке ты БОГ? Пошире карман бабло упаковывать? А тут жопа, :-x в народное хозяйство с накормленной на взятках физиономией? А привыкать только не копать :cry: тут братан полная жопа 8)

Так, це все добре, але потрібно було починати не ППСників! Де професійні слідчі (у відділках залишились одиниці нормальних), де оперативні працівники, які дійсно ловлять злочинців, а не створюють видимість роботи підтримуючи показники? Почитайте той же прочерк - міліція спіймала злодія, який викрав дві курки у бабусі (старий велосипед, кольорові метали і т.д.). А де розкриття справжніх злочинів (викрадення автомобілів, реальне шахрайство і т.д.)? Вже б соромились про таке повідомляти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Зіновій 05.03.2016 02:32
Цитую пролш:
Верните милицию при них порядок был а теперь этих полицаев можно послать и ничего небудет

Чого ж поліцаїв? У всьому світі поліція так і називається поліція, а що таке міліція можете поцікавитись в тому ж таки інтернеті. Перейменували правильно, на мою думку. От тільки назву змінити не досить, потрібно змінювати і по суті. А з приводу порядку який був.... Так де ж він був!?!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Зіновій 05.03.2016 02:28
Цитую василь:
беда сэлфи полицейских по всей украине неумение ездить за рулём.Сколько ещё нужно перебить народных автомобилей чтобы убедиться в том что американская система не работает мы не американцы которые с 16 лет на собственном авто.Лучше дайте им по велосипеду в америке тоже патрулируют по даунтауну на байках может пользы будет больше там с девчёнками пофоткаться или бабушку перевести через дорогу за 7000 зарплаты а опера за трёху в мепсяц пускай отморозков ловят.Когда вы армейские милицейский всю эту свору киевскую запакуете чтоб народ вздохнул свободно
Це ж хто там "треху" отримує??? Про оперів точно не скажу, а от слідчі отримують близько шести тисяч. А як такі слідчі працюють думаю розповідати не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Війт Черкас 05.03.2016 01:13
Безусловно, инцидент неприятный, но, как не удивительно, характеризующий патрульную полицию позитивно.
Пресс-служба проинформировал а о произошедшем, а не пыталась утаить. Вину патрульного признали, протокол оформили. Если действительно не было попыток "замять" и "уладить" инцидент, то я, как житель города, могу сказать — это моя полиция.
Надеюсь, что патрульный понесет взыскание и продолжит службу. Желаю ему в дальнейшем удачной службы и профессионально го роста.
Надеюсь, что владельцу пострадавшего авто, кроме извинений, полностью компенсируют убытки. Желаю ему, чтобы этот случай был для него единственной неприятностью на несколько ближайших пятилеток.
А любителям ментов отвечу — никто не знает сколько они по пьяни разбили чужих машин, да еще и делали пострадавших виноватыми. Зато пресс-служба молчала и статистика глаз радовала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Іра 04.03.2016 23:14
Краще брати нових і порядних людей, які нехай і з помилками, але навчаться гарно виконувати свою роботу, ніж залишати все, як було. Нова поліція імпонує тим, що вони щиро переймаються своєю роботою, є ввічливими людьми, в той час як багато з тих, з ким їм доводиться працювати, "нормальної мови" не розуміють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 АMG 04.03.2016 21:06
Цитую василь:
беда сэлфи полицейских по всей украине неумение ездить за рулём.Сколько ещё нужно перебить народных автомобилей чтобы убедиться в том что американская система не работает мы не американцы которые с 16 лет на собственном авто.Лучше дайте им по велосипеду в америке тоже патрулируют по даунтауну на байках может пользы будет больше там с девчёнками пофоткаться или бабушку перевести через дорогу за 7000 зарплаты а опера за трёху в мепсяц пускай отморозков ловят.Когда вы армейские милицейский всю эту свору киевскую запакуете чтоб народ вздохнул свободно

Вася,ты откуда будешь,казачок?Украина пишется с большой буквы,москалик-провокатор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 007 04.03.2016 20:56
Це вже 5 пошкоджений автомобіль за 3 доби :-* :-правду не говорить речник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Верник 04.03.2016 18:58
Цитую ДТП:
Цитую пролш:
Верните милицию при них порядок был а теперь этих полицаев можно послать и ничего небудет

Шо, братан, лафа кончилась? С неполным средним образованием, с волшебной палкой на перекрестке ты БОГ? Пошире карман бабло упаковывать? А тут жопа, :-x в народное хозяйство с накормленной на взятках физиономией? А привыкать только не копать :cry: тут братан полная жопа 8)


пока разница между откормленой мордой и неумелым водилой в новой полицейской форме не особо видна.. и от того и от того убытки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 В. Белий 04.03.2016 18:56
А селфі на фоні такого пейзажа не забули склєпати???