У ці хвилини біля Черкаської міськради зібрались більше сотні мітингувальників на акцію «Тарифи, які вбивають».

Мешканці міста вимагають прозорості та чесності розрахунку цін за енергоносії, інформує кореспондент «Прочерку».

На акції, в основному, люди старшого віку. Серед них помічений і черкаський комуніст Віктор Роєнко та соціаліст Олексій Малиновський.

Між тим, варто наголосити, що розмір тарифів затверджується з Києва, але аж ніяк не Черкаською міськрадою....

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 олег 17.03.2016 20:13
Дуже правильно люди зробили, жалко, що мала підтримка. Міські депутати мають представляти інтереси виборців і якщо для цього потрібно звернутись навіть і до президента, хай звертаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Язон 17.03.2016 17:15
Я не понял, Роенко договорился в Кремле ,что будет вёдрами газ от Путлера по дешёвке возить? Или давайте напечатем побольше фантиков и наделаем побольше долгов, как при прошлой власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Язон 17.03.2016 17:13
Цитую ДЖЕКО:
Вимоги справедливі. Нам за світло щомісяця приходить платіжка за 100 КвТ. А реально ми споживаємо 60-70 КвТ.

60-70 Квт у тебя в месяц только компьютер и холодильник жрут. И то,если экономить. А стиралка, телевизор,освещ ение,утюг? Ну бреши хоть правдоподобно! В 100 квт укладываются разве что пенсионеры в однокомнатной квартире, которые с петухами спать ложатся, и то постараться надо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Семен 17.03.2016 16:36
От Кузляев молодец. Пусть лучше расскажет почему до сих пор не отменили незаконные тарифы на квартплату дважды поднятые Одарычем? Все суды выиграны.
2. Почему народ дважды платит за вывоз мусора: в СУБ и в ЧСЧ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 так то так 17.03.2016 15:54
Извечная головная боль - тарифы. Повышают легко, быстро,на много, а если уменшают - на 0,00десятых и долго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 Таміла 17.03.2016 13:49
І правильно роблять, МОЛОДЦІ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #2 ау 17.03.2016 13:30
да, це ті пани що живуть з 80-х при комунізмі. Хватить дурить людям голову! Де комунізм який вони будували 70 років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #1 ДЖЕКО 17.03.2016 13:30
Вимоги справедливі. Нам за світло щомісяця приходить платіжка за 100 КвТ. А реально ми споживаємо 60-70 КвТ. А щодо "не мають відношення", то буде справедливо і логічно, якщо і міський голова підключиться до вимог людей. Цей бардак в Обленерго вже давно.