Кілька десятків людей вийшли на Соборну площу у Черкасах на демонстрацію щодо завищених тарифів для населення, - інформує кореспондент «Прочерку».

Більшість мітингуючих прийшли на акцію під прапорами ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, більше тисячі мешканців області сьогодні поїхали до Києва, аби долучитись до загальноукраїнської попереджувальної акції щодо зависоких тарифів на комунальні послуги.

реклама

Коментарі  

 
0 #24 * 10.07.2016 23:55
Цитую бульба:
Так читай відповідально - до 1 жовтРя

Перш ніж інших повчать - навчися правильно писать, "бульбРя" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 бульба 10.07.2016 21:18
Цитую язон:
Ну шо, Киев принял мораторий на повышение тарифов до 1 октября. Наши красавцы - поддержат? Только не забываем, что поставщикам услуг никто цену не снизит. И они улетят в минус...

Так читай відповідально - до 1 жовтря, а саме до початку опалювального сезону. В цьому то й розвод народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Черкассы 10.07.2016 11:13
Ну что облрада,ты готова поддержать правильное решение принятое Киеврадой про мораторий на повышение цен на ком.послуги?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Черкащанка 10.07.2016 11:10
Необходимо поддержать решение Киев.рады о снижения тарифов всем радам страны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Эксперт 09.07.2016 20:46
Цитую ау:
2009 рік, ЮВТ - "це найкращий контракт" газ по 450 у.о.

Сразу хочу предостеречь,чт о я не являюсь пламенным сторонником ЮВТ,но справедливости ради хочу сказать,что если бы Вы уважаемый(ая)вк лючали мозги,а не слушали заявления-яценюков.гройсманов то возможно не несли бы этой ахинеи про контракт в 450 у.е.Если бы контракт,как утверждает эта т...ь был бы действительно по такой цене(450 у.е)уверяю Вас,что россия бы на каждом шагу об этом бы напоминала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Джавахарлал Неру 08.07.2016 11:15
Важко звісно визнати себе люмпеном і гоєм, але це правда, мабуть так нам і треба, боремось з наслідками а не причинами, паодивіться уважно на антиукраїнські морди нашої влади, а що ж ви хотіли, може щоб багатий поділився з бідним - смішно. За що боролись на те і нопоролись. Люмпени не можуть жити по іншому, це факт, раб є раб. Все, будь якуі дискусії - сміхота. Живемо і радіймо що ще не голими і голодними ходимо, все по плану, раб повинен працювати за їжу. Все що чешуть по зомбоящику - фальш. Кращого не чекайте, буде тільки гірше, не живіть іллюзією
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Наймит 07.07.2016 22:14
Цитую Сергій:
Акція потрібна, але не популістська. 20 прапорів "Батьківщини", 10 хвилин розмов і все. Мітинг-міжсобойчик для галочки про виконану роботу перед Юлією.
Треба не хизуватися партійною символікою, а об'єднавати людей в боротьбі за свої права.

А як наших людей з хутірською психологією об'єднувати? Під руки вести?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 В. Белий 07.07.2016 17:57
Цитую Реаліст:
Чиє б мичало, та тільки не Юлькине, чиї домовленості з путлєром на ціну на газ розхльобуємо досі!

Піар, такий піар...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 ХМ 07.07.2016 17:41
так все тупо і примітивно, в Києві Юлька до Ляшка пристроїлась, команда дадєна)))і тут наші Дісканти с Тренкіними одразу забігали з плакатиками, А півгода назад шо тарифи класні були ???? Тьфу!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 язон 07.07.2016 17:18
Ну шо, Киев принял мораторий на повышение тарифов до 1 октября. Наши красавцы - поддержат? Только не забываем, что поставщикам услуг никто цену не снизит. И они улетят в минус...