реклама

реклама

Сьогодні працівники ПАТ «Черкасиобленерго» пікетують найбільшого боржника за спожиту електрику ПАТ «АЗОТ», повідомив у «Фейсбуці» журналіст Вадим Комаров.

18268220_732698156935705_7308905426694421449_n

За його словами, пікетувальники принесли під стіни підприємства автомобільні шини.

18268405_732698343602353_3541110540257642505_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Бонд 05.05.2017 08:31
Пикетировать нужно во первых дом где живет бывшая начальница, во вторых суд который оставил ее на воле, и самое главное - все понимают кто именно украл деньги (чья финансовая империя правила), но возле дома этого аллигарха никто не стоит и не пикетирует...

а ещебы лучше стоялибы пикетом у всех замов и главбуха предприятия которые все знали и молчали когда пионерились деньги предприятия!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 бульба 05.05.2017 01:07
хіба не зрозуміло хто призвів до такого знебожіння і розвалу виробництва? завтра половина мешканців Черкас буде пікетувати обленерго за такі геноцидні ціни, але хіба зло зарито в працівниках? Іуди при владі от де все горе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 федор принципиальный 04.05.2017 21:47
Ни ткаченко,ни бондаренко что -то не видать-некогда,подчиты вают свои прибыли и покупают новые подушки,они то наверняка получают своевременно свои"кровнозаработан ные".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Отиз 04.05.2017 21:12
А причём здесь азот, дурачки! Там такие же люди без зарплаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 підтримую 04.05.2017 16:02
Правильно, давно пора. А при чому тут Бондаренко? Що - прийти до мера і все чудово? Це все якась політика на дуже високому державному рівні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 депутат 04.05.2017 15:56
Як не прискорбно, а правди шукать в Україні немає де.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Щука 04.05.2017 15:20
Щось з обленерго нагадує фарс. Головний винуватець не Кузьмінська і не Азот. Головний в цій справі фонд держмайна і олігархи. Нехай Плаха несе відповідальніст ь. До речі рожовощокий інвалід пенсіонер, проскочив люстрацію і т.д. Це вони тримають людей за бидло, хоча самі вже давно стали ідіотами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Торос 04.05.2017 14:58
Цитую Тарас:
Давно пора. А то ходять до Бондаренка

Надо пікетувати мера міста. Він в друганах з керівництвом Азота і навіть його босом Фірташем. Вмить порєшає питання