реклама

реклама

Черкаський журналіст Сергій Ковтуненко вирішив збільшити у місті асортимент сувенірної продукції і розробив малюнки на еко-сумки з фото черкаських краєвидів.

Зараз асортимент продукції зростає. Еко-сумками зацікавилися в торгівельних мережах.

Зараз такі сумки можна придбати у магазинах «Такса. Бюро сувенірів», що за адресами вул. Б. Вишневецького, 24 та бул. Шевченка, 226.

DSC_0026

18835863_1315225238532511_2576970432776212829_n

DSC_0027

Є на сумках і коти...

Є на сумках і коти...

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Тутешній 05.07.2017 19:37
Цитую Іноземка:
Добре, там на інших сумках атрибутика Черкас , але скажіть будь ласка до чого прапор Великобританії ?????? Лондон . До чого це ???? Патріоти ... смішно і грішно

Та просто стаття по-дурному написана. Журналіст же ці сумки не робить - він просто замовляє їх у виробника. Я так розумію, що "умовно-черкаські" - всього дві сумки, решту фотографій добавили банально для кількості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Іноземка 05.07.2017 18:17
Добре, там на інших сумках атрибутика Черкас , але скажіть будь ласка до чого прапор Великобританії ?????? Лондон . До чого це ???? Патріоти ... смішно і грішно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 язон 01.07.2017 10:24
Цитую Я черкащанин:
Цитую язон:
Так сколько анонимный автор этой джинсы содрал с Ковтуненко за рекламу? Или это сам Ковтуненко и писал? Тогда- редактора в долю!

Як ви вже такий обізнаний, то повинні знати, скільки коштує реклама на таких сайтах. Мені здається, Ковтуненку явно не по силах)))

Я даже знаю,что куда дешевле просто заплатить журналисту за скрытую рекламу, которую он воткнёт в якобы обычную новость, и её напечатают без легальных поступлений в редакционную кассу и уплаты налогов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Язон неправий 01.07.2017 09:08
Цитую Я черкащанин:
Цитую язон:
Так сколько анонимный автор этой джинсы содрал с Ковтуненко за рекламу? Или это сам Ковтуненко и писал? Тогда- редактора в долю!


Як ви вже такий обізнаний, то повинні знати, скільки коштує реклама на таких сайтах. Мені здається, Ковтуненку явно не по силах)))

Погоджуюсь. "Такий" сайт у час відпусток і голоду на новини безкоштовно передруковує найдрібніші замітки шкільних сайтів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Правдолюб 01.07.2017 00:34
Херня
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Ірина 30.06.2017 22:46
Мені подобається та й сама ідея гарна - еко-сумки, увесь світ відмовляється від пластику, поліетилену
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Я черкащанин 30.06.2017 22:06
Цитую язон:
Так сколько анонимный автор этой джинсы содрал с Ковтуненко за рекламу? Или это сам Ковтуненко и писал? Тогда- редактора в долю!


Як ви вже такий обізнаний, то повинні знати, скільки коштує реклама на таких сайтах. Мені здається, Ковтуненку явно не по силах)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 язон 30.06.2017 21:05
Так сколько анонимный автор этой джинсы содрал с Ковтуненко за рекламу? Или это сам Ковтуненко и писал? Тогда- редактора в долю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Хто статтю писав? 30.06.2017 17:14
На першому фото - герб, а не краєвид. На другому - колаж, а не краєвид. На третьому - краєвид, але не Черкас. Коментувати те, яке відношення до "черкаських краєвидів" має четверте фото з котиком - взагалі не буду, щоб не забанили :lol: