реклама

реклама

У Черкасах в районі «Літака» встановлюють патріотичну композицію у вигляді великої стели з тризубом. Фото нового об’єкта виклав у Фейсбуці міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, підписавши фото: «Черкаси – це місто патріотів!»

Нагадаємо, у липні Анатолій Бондаренко ділився планами щодо того, аби розмістити красиві в’їзні композиції на в’їздах в місто.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Уманский Еврей 18.08.2017 00:53
Никакого креатива, всё под копирку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 шаман 17.08.2017 21:32
А герб то повесили на советские штыки....ну очень остроумно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Щука 17.08.2017 17:52
"Анатолій Бондаренко ділився планами щодо того, аби розмістити красиві в’їзні композиції на в’їздах в місто".
А де вільне козацьке місто?
Є так звані «патріоти», котрі кричать про свій патріотизм, а людей навколо – своїх же, українців, гризуть, ненавидять, підставляють… Хіба це справжні патріоти? Є ті, що кричать про свою любов до України, а свої професійні обов’язки виконують абияк… Та ще й дозволяють собі критикувати справжніх роботяг – професіоналів, якщо ті за працею не завжди мають час збиратися на різні мітинги і кричати про свою любов до країни…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 @ 17.08.2017 15:29
От тепер дійсно перемога! Ось тепер люди дійсно заживуть краще! Їдиш ти в спеку в маршрутці розбитій від ям на дорогах, а тут раз і герб побачив. І о диво!У маршрутці стало прохолодно, сидіти стало зручно і м'яко, немов на дивані. А все це через Герб. Нічого страшного, що люди не живуть, а виживають, країну розкрадають...Головне щоб всі стали патріотами! Голими, босими, чи голодними - не важливо! Треба як можна більше Гербів, синіх, жовтих мостів, заборів і щоб всі люди у вишиванках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Регіональна Тальнівщина 17.08.2017 14:59
«Черкаси – це місто патріотів!»
Варто добавити - Вірменії і ДНР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Фуууу ербеесу 17.08.2017 14:42
Цитую Рбс:
Фуууу уберите

Напиши, де ти - і тебе "убєрут". Таке побажання "ватника" - для українця Закон ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 1 17.08.2017 10:45
Нема куди гроші витрачати... Всі дороги полатані, в комунальних поліклініках штат медперсоналу на 100% укомплектований , водовідвод (в т.ч. біля літака) забезпечений?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Черкащанин 17.08.2017 10:38
Молодці! Дуже доречно зробити це саме напередодні Дня Незалежності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Рбс 17.08.2017 10:21
Фуууу уберите