реклама

реклама

Вертоліт із керівником Національної поліції України Сергієм Князєвим, прилетівши під Умань на трасу Київ-Одеса розв’язувати проблему із затором, сівши на дорогу, повністю заблокував рух. Про це у «Фейсбуці» повідомив журналіст Володимир Гамалиця.

25446145_1438998156209032_5101535899188557079_n

«Під Жашковом наче почало розсмоктуватися, як раптом... Голова Нацполіції на гвинтокрилі повністю зупинив рух своєю появою. Сів на дорогу і заблокували рух в обох напрямках», – написав журналіст.

При цьому, за його словами, неподаолік є вертолітний майданчик.

«І начальство з купою телекамер пафосно сідає на автобан, при цьому знову його блокуючи, це вже занадто, – пише Володимир Гамалиця. – Не кажучи, що в окрузі багато ФГ з технікою, а досі ніхто навіть не поговорив з фермерами. А женуть спецтранспорт з Кропивницького».

25443227_1438995476209300_3996846125258241383_n

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 ruslan 21.12.2017 02:44
Цитую Що ви курите?:
Один пише, інші передруковують - і всі ставлять фото, на яких видно, що вертоліт на узбіччі, а проїзд вільний!!!

если што за тент и лопасти ты заплатиш,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 ruslan 21.12.2017 02:37
Цитую Водії:
Хібе це рівень керівника Нацполіції займатись питаннями розчищення доріг? Де керівництво Укравтодору, яке зобов'язано утримувати автодороги в належному стані? Керівник Укравтодору має негайно піти у відставку.

ему из одессы подгон новогодний везли,а тут засада
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Клім Ворошилов 20.12.2017 16:03
quote name="депутат"]Прилетів- ну і що він допоміг і кому, просто спалили пальне, хай озвучить в скільки обійшовся цей політ, яка була його необхідність і які результати?
Аваков відшкодує отриманою часткою від продажу рюкзаків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 депутат 20.12.2017 15:10
Прилетів- ну і що він допоміг і кому, просто спалили пальне, хай озвучить в скільки обійшовся цей політ, яка була його необхідність і які результати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Все правильно 20.12.2017 14:47
Цитую Лікар:
Помпезно,як в минулі роки...

Дохтур, не тормози! Де ще, по-твоєму, повинні задіюватися вертольоти служби надзвичайних ситуацій - як не в ситуації, коли з-за затору перекрита вся траса, а "розрулювать" цей затор треба? Це ж не ж.пу Януковича з Межигір'я до Києва і назад возить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Звик думати головою 20.12.2017 14:43
"Сенсація" з нічого :-x
Вертоліт на узбіччі за автобусною зупинкою займає місця не більше, аніж припарковані там же автомобілі. Дорога внаслідок цього ні "повністю", як написано, ні навіть частково не заблокована.
А журналіст пропонує звернутися за допомогою до уманських фермерів, які саме в час початку снігопаду самі, СПЕЦІАЛЬНО блокували трасу, мітингуючи з приводу якихось там недоотриманих прибутків. Журналіст віддає собі звіт, яку суму ці його "борці" запросили б за допомогу автомобілістам, які застряли?! Чи фермери самі додумалися хоча б чай гарячий підвезти тим, хто мерзне у заторі?
За умов наявності "готових допомагати" тільки за гроші - легше вже державну спецтехніку перекинути з того ж Кропивницького!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Водії 20.12.2017 14:26
Хібе це рівень керівника Нацполіції займатись питаннями розчищення доріг? Де керівництво Укравтодору, яке зобов'язано утримувати автодороги в належному стані? Керівник Укравтодору має негайно піти у відставку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Водій 20.12.2017 14:05
А де ж керівник Укравтодору, чому він не присутній?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Компетентність де? 20.12.2017 13:38
Вертоліт - Держслужби з надзвичайних ситуацій, а не поліції. І прилетіли в ньому
керівник Державної слуби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін і Голова Національної поліції Сергій Князєв.
Я так зрозумів,що після того як вертоліт приземлився на обочині, Князєв "лічно" заблокував рух на трасі? :-)
Обіцяний "фотофакт" - в студію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Дістало 20.12.2017 13:37
Колиж до наших посадовців нарешті дійде, що сніг потрібно чистити і тільки чистити коли він іде, а не робити показухи і винити у всіх гріхах водіїв. Не вистачає своєї техніки то залучайте приватних осіб, тих же фермерів. А водії фур мусять їхати за любої погоди, бо їм треба свої родини годувати. А ви панове посадовці коли вже нажеретеся біля своїх корит, коли вже вас порозриває від вашої жадібності, брехні і цинічності...... :cry: