реклама

реклама

Ремонтні роботи із укладання верхнього шару асфальту тривають на вулиці Оборонній між вулицями Байди-Вишневецького та Академіка Корольова.

36425384_1753283671457240_4709474417938268160_n

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.

36401622_1753224651463142_1998624080135192576_n

 

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 исакович 30.06.2018 19:24
Цитую иване:
Покойный калашник конечно в этом был прав соединить две рокады Ю-Запад и Смелянскую через Оборонную это правильное решение городских властей

да все все просто. у Калашника там был хаза. вот пахану, сори Почетному гражданину, в западло по плохим дорогам рассекать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Зуб залізний даю 30.06.2018 18:49
Цитую Світлана:
Цитую Юлия:
Сделайте Шевченкко в районе Депота и ЧДТУ, ездить не возможно!!! Стыки на перекрестках с Шевченко одно сплошное позорище! Район "Д" просто катастрофа! Ау МЭР после улицы Черновола конь не валялся. Или чиновники мэрии не в курсе?

Ответ на этот вопрос бондаренко дал на своей странице в Facebook. Прочтите. Ему плевать на город.

А хтось, в натурє блін клявся черкащанам, що граючись до кінця 2016 року відремонтує бульвар Шевченка. А ви не ходили пішки від магазина Рубіна до Дружби Народів по строні маг.Коопероатор? Там чистий Рекорд України від мера і саме небезпечне місто від Фреймуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 иване 29.06.2018 19:07
Покойный калашник конечно в этом был прав соединить две рокады Ю-Запад и Смелянскую через Оборонную это правильное решение городских властей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Вам, как концу Чехова 29.06.2018 18:17
Цитую Сади:
У нас в кінці Чехова вовки скоро заведуться в бур'янах та необрізаних кущах деревах на Ватутіна!стидоб а!

шепну на вушКо,-да, от такие мы заводные, чеховские вовкы и мы всегда заводимся именно там, где вырублены вишнёвые сады.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Сади 29.06.2018 17:02
У нас в кінці Чехова вовки скоро заведуться в бур'янах та необрізаних кущах деревах на Ватутіна!стидоб а!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 бывший 29.06.2018 14:12
Кому,крім ментів,потрібна та Оборонна. Її взагалі я б ремонтував в останню чергу. Повністю підтримую Юлію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Антон 29.06.2018 14:02
Сделайте Пастеровскую от Пилипенко до химиков в также всю громова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Світлана 29.06.2018 13:45
Цитую Юлия:
Сделайте Шевченкко в районе Депота и ЧДТУ, ездить не возможно!!! Стыки на перекрестках с Шевченко одно сплошное позорище! Район "Д" просто катастрофа! Ау МЭР после улицы Черновола конь не валялся. Или чиновники мэрии не в курсе?

Ответ на этот вопрос бондаренко дал на своей странице в Facebook. Прочтите. Ему плевать на город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Юлия 29.06.2018 12:49
Сделайте Шевченкко в районе Депота и ЧДТУ, ездить не возможно!!! Стыки на перекрестках с Шевченко одно сплошное позорище! Район "Д" просто катастрофа! Ау МЭР после улицы Черновола конь не валялся. Или чиновники мэрии не в курсе?