реклама

реклама

Невідомі вандали в ніч проти 6 жовтня повалили ліхтар на площі 700-річчя Черкас.

43222178_1180549748781266_5859799679239192576_n

Про це інформує «Фейсбук»-група «Типичные Черкассы».

Нагадаємо, нещодавно вандали в Черкасах на набережній вкрали гойдалку і побили ліхтарі, на цвинтарі осквернили могили атовців, біля Пагорбу слави поламали сакури, перед міськрадою понівечили квіткову клумбу, в парку ім. Богдана Хмельницького попсували комунальне майно, в різних частинах міста регулярно ламають питні фонтанчики.

43231341_1180549815447926_8373195904995295232_n

43231372_1180549775447930_3955848206000062464_n

Фото Ігоря Корчевного

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Сєпарок,падкінутьАдрєсок? 10.10.2018 10:14
"умом - другом", "выступаешь -знаешь","жало - хватало"!
Ти справді вирішив , ватан, що можеш "стіхі" писать на свайом "язикє"? :lol:
Згадалося: "Я поэт, зовусь Незнайка. От меня вам - балалайка!" Точно в твоєму стилі написано було. Не Пушкін ні грама)))
Так що ти, "жало-хватало", закрий краще своє Є..ЛО. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 на тебе собачей мовi 10.10.2018 09:39
Цитую S&W:
Цитую S and M:
Чого ти с/// западеньска тут знаходишься.

А чого ти, с/// рашистська, пишеш "and" замість "і" - ти ж взагалі тоді маєш писать на "вєліко"руццком "язикє". Чи ти не визнаєш це угро-фінське нарєчіє? :lol: :lol: :lol:

Да ты, "друг", тронулся умом.
Я об одном, ты - о другом.
Ты потому так выступаешь,
Что предыстории не знаешь.
Вместо того, чтоб осуждать,
Учись нюансы различать.
Попридержи клыки и жало…
Тебя здесь только не хватало!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 S&W 09.10.2018 14:17
Цитую S and M:
Чого ти с/// западеньска тут знаходишься.

А чого ти, с/// рашистська, пишеш "and" замість "і" - ти ж взагалі тоді маєш писать на "вєліко"руццком "язикє". Чи ти не визнаєш це угро-фінське нарєчіє? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Volodymyr Rebel 09.10.2018 14:07
Тодi до тебе питання Volodymyr Rubel,Чого ти с/// западеньска тут знаходишься.
Чого ти не у Львовi.А на заходi - тим менше моральних виродків і проявів їхнього варварства ,бо вони усi вiїдхали хто до Польщi,хто до Росiї працювати.А ось ти коли туди переїдеш -станеш першим моральним ******* з центру Украйни .
Слушна пропозиція,згод ен,ідеальних людей нема,ідеальний, як відомо,тольки Господь Бог,от тільки з нас обох ти,я гадаю,набагато тупіший! До речі,а чого це я маю перебиратись у Львів,якшо мої корені у Запорізькій області? А чого ти тупіший,поясню: За той час,коли ти бухав та не розвивався через свою політичну апатію,я час не марнував,вивчав НАШУ мову та активно проходив свій шлях до ПРАВДИ!...Працюй над собой,тоді і тобі відкриється ПРАВДА!...Успіхів в процесі самовдосконалюв ання!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 СОЛДАТ 09.10.2018 12:12
Цитую S and M:
Цитую Volodymyr Rebel:
[quote name="ЮЗР"]Відмічено,що чим далі на захід - тим менше моральних виродків і проявів їхнього варварства!...

Тодi до тебе питання Volodymyr Rubel,Чого ти с/// западеньска тут знаходишься.
Чого ти не у Львовi.А на заходi - тим менше моральних виродків і проявів їхнього варварства ,бо вони усi вiїдхали хто до Польщi,хто до Росiї працювати.А ось ти коли туди переїдеш -станеш першим моральним ******* з центру Украйни .

А ти ватан садомазонутий чого тут? Тобі в рашку вже давно пора...чи на заробітки чи на ПМП. :lol: Гугл - перекладач, дивлюся, у тебе і досі барахлить.То букви неправильно в словах переставляє,то м"який знак не туди де треба тулить.Закрий ротяку дурню ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 S and M 09.10.2018 10:18
Цитую Volodymyr Rebel:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Volodymyr Rebel 09.10.2018 08:07
Цитую ЮЗР:
Вот вам Европа :-*

Це все тлетворний вплив розташованої поруч з Україною путінської "Імперії зла".Відмічено,що чим далі на захід - тим менше моральних виродків і проявів їхнього варварства!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Volodymyr Rebel 08.10.2018 23:13
Країну від проявів середньовічного варварства і від знахабнілих від безкарності моральних виродків врятує тільки прихід до влади націоналістів!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Гроші 08.10.2018 20:52
Цікаво, це одні й ті ж самі постійно паскудять, чи кожного разу інші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 ЮЗР 08.10.2018 15:23
Вот вам Европа :-*