реклама

реклама

На підтримку полонених українських моряків, полоненого смілянина Олега Мельничука, полоненого зв'язківця з катера «Сміла» Володимира Варімеза смілянами підняли разом з прапором Сміли прапор ВМС України.

img_20181130_091005

Про це повідомляє сайт міськради.

У 2014 році таке поєднання прапорів сміляни демонстрували при захоплені російськими окупантами Криму.

реклама

Коментарі  

 
+8 #14 СОЛДАТ 03.12.2018 17:08
Цитую ОХ:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ох:
А шо там море чи океян.Тясмин-це така рiчка,
смілянами підняли разом з прапором Сміли прапор ВМС України.а ще прапоры ГАбоана,гондура са,свазиленда,т а берегiв слонової кicтки

Чуєш "Ох" - це часом не твоя сестра? :lol: :lol: :lol: https://censor.net.ua/video_news/3100157/ukropy_frantsuzy_norvejtsy_biatlonistki_latyshskie_negry_priezjayut_strelyayut_staruh_v_ogorodah_elektrikov/sortby/tree/order/desc/page/4#comments



ТЫ ДЯДЯ О КОМ?О ЧИЧЕРИНЕ,ТАК ЧЕМ ОНА ХУЖЕ ГОРБУНОВА И ПАШИНИНА ИЛИ РОТАРУ,ИЛИ ЛОРАК,ИЛИ СЕДАКОВОЙ ИЛИ НА ХУДОЙ КОНЕЦ ЛОБОДЫ,ИЛИ О СТАРУШКАХ В ОГОРОДЕ?

О старушках, ватан...о них самых, и о электриках...в бронежилетах.Я что-то не слышал, что-бы упомянутые тобой персонажи что-то подобное говорили. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #13 ОХ 03.12.2018 16:15
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ох:
А шо там море чи океян.Тясмин-це така рiчка,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Михаил 03.12.2018 14:35
Борсерський пояс треба ще причепити, бо Кличко, здається, жив на Смілянщині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 СОЛДАТ 02.12.2018 22:56
Цитую Ох:
А шо там море чи океян.Тясмин-це така рiчка,
смілянами підняли разом з прапором Сміли прапор ВМС України.а ще прапоры ГАбоана,гондура са,свазиленда,т а берегiв слонової кicтки

Чуєш "Ох" - це часом не твоя сестра? :lol: :lol: :lol: https://censor.net.ua/video_news/3100157/ukropy_frantsuzy_norvejtsy_biatlonistki_latyshskie_negry_priezjayut_strelyayut_staruh_v_ogorodah_elektrikov/sortby/tree/order/desc/page/4#comments
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Вірно робите 02.12.2018 13:39
Завдяки смілянину Олегу Мельничуку, командиру буксира, об який розбив лоба рашистський баран з ФСБ, місто Смілу нарешті вся Україна згадує у позитивному контексті.
Так що сміляни правильно зробили, піднявши на честь військовополоне них моряків прапор.
ТАК ТРИМАТИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 UKR 02.12.2018 12:53
Смішно читать, як "ізголяється" в коментах тупа вата, пінячись від безсилої злоби. Сміла демонструє єдність зі смілянами, яких захопили у полон російські пірати. Тупакам, у яких найманців, убитих в Сирії і на Донбасі закопують ночами і без військових почестей - цього не зрозуміть. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 СОЛДАТ 02.12.2018 12:03
Цитую Уманский Еврей:
Смела, военно морские силы.... Каким боком Смела и моряки? Где море, где моряки, где Смела. Цирк :lol: :lol: :lol:

Рабинович! Смела и моряки - точно таким же боком как Умань и евреи. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Цибко 02.12.2018 11:21
Цитую Уманский Еврей:
Смела, военно морские силы.... Каким боком Смела и моряки? Где море, где моряки, где Смела. Цирк :lol: :lol: :lol:

Дивно, євреї наче розумні люди. Сміла, як і вся Україна підтримує своїх моряків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Перехожий 02.12.2018 11:08
Цитую Ох:
А шо там море чи океян.Тясмин-це така рiчка,
смілянами підняли разом з прапором Сміли прапор ВМС України.а ще прапоры ГАбоана,гондура са,свазиленда,т а берегiв слонової кicтки

Повісили для того, щоб там не висів прапор Раші-Параші, на радість смілянській ваті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Ох 02.12.2018 08:56
А шо там море чи океян.Тясмин-це така рiчка,
смілянами підняли разом з прапором Сміли прапор ВМС України.а ще прапоры ГАбоана,гондура са,свазиленда,т а берегiв слонової кicтки