АТОВці, активісти, нацкорпусівці прийшли на сесію Черкаської облради, щоб закликати депутатів прийняти звернення до Президента, ВРУ, Кабміну проти капітуляції.

IMG_20191011_100637

Як повідомлялося, вчора відбулася президія облради, члени якої підтримали внесення на пленарне засідання звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення капітуляції України за «формулою Штайнмаєра».

Нагадаємо, Черкаська міська рада одна з перших в Україні проголосувала за звернення до керівництва держави, в якому виступила проти імплементації "формули Штайнмаєра".

Поки що сесія досі не розпочалася, хоч початок мав бути о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.

IMG_20191011_101139

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Уманский Еврей 20.10.2019 01:20
Класс! США хочет "азов" зачислить в ряды ТЕРРОРИСТОВ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Сам по собі 13.10.2019 07:56
Іра. Гоу на Донбас. Там таких снайпери чекають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Сам по собі 13.10.2019 07:53
Іру в першу чергу запрошу на Донбас. Поїла ситно. Випила кави і їй по барабану що гинуть люди по обидві сторони. Геть на Донбас!! 2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Іра 12.10.2019 19:10
Цитую Слуга народу:
Цитую Іра:
Цитую Небайдужий:
всіх, що бажають продовження війни пропонуючи посадити в автобус і відправити з 51депутатами на передову

А ви відправитися в росію не хочете? Щось рявкнете не те,поб'ють,посадять,аб о як з Політковською і Нємцовим.Бо як свою краіну не захищати,то там і опинетеся

Iрен,тiки с тобою та в пломбованому вгонi.

Слуга народу,бажаю щасливоі дороги за вказаним напрямом,а я вам помахаю з вокзалу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Слуга народу 12.10.2019 12:10
Цитую Іра:
Цитую Небайдужий:
всіх, що бажають продовження війни пропонуючи посадити в автобус і відправити з 51депутатами на передову

А ви відправитися в росію не хочете? Щось рявкнете не те,поб'ють,посадять,аб о як з Політковською і Нємцовим.Бо як свою краіну не захищати,то там і опинетеся

Iрен,тiки с тобою та в пломбованому вгонi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Іра 12.10.2019 00:03
Цитую Небайдужий:
всіх, що бажають продовження війни пропонуючи посадити в автобус і відправити з 51депутатами на передову

А ви відправитися в росію не хочете? Щось рявкнете не те,поб'ють,посадять,аб о як з Політковською і Нємцовим.Бо як свою краіну не захищати,то там і опинетеся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Верник 11.10.2019 17:27
Поки в країні не будуть давати опору таким кухарчукам , держави не буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Чиє б мичало! 11.10.2019 17:14
Цитую Небайдужий:
всіх, що бажають продовження війни пропонуючи посадити в автобус і відправити з 51депутатами на передову

Скажи ще, що ти там був - хоча б близько біля передової! :lol:
Якраз найбільше розказують про "усталость от вайни" ті, хто абсолюттно нічого хорошого не зробив для української армії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Небайдужий 11.10.2019 16:35
всіх, що бажають продовження війни пропонуючи посадити в автобус і відправити з 51депутатами на передову