Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у «Фейсбуці» відреагував на закид журналіста Андрія Кравця щодо нечищеної зливової каналізації в місті. Вважається, що саме через її неналежну роботу місто після сильних дощів заливає водою.

31958348_2017093048332782_9147248934148636672_n

«Почистити ливньовку – це лише частина роботи, – написав Юрій Андрійович. – Основна проблема – в нечищених трубах, що мають відводити воду зі зливових криниць. Важливо проконтролювати, аби реально було виконано цю роботу».

Відео телеканалу «Antenna».

31960354_1696825197072573_8147050741396144128_n

Фото Олега Майбороди та Максима Колісника

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 Михайло 10.05.2018 09:24
Ливньовщики, за скiльки ринкову площу продали ?
Вас Раша вiд в’язницi не спасе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Бульба 09.05.2018 23:30
Прям прохфесіонал який год прожив за 0гривень згідно декларації. )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 Шарафутдінов Еркін. 08.05.2018 12:47
А чому не почистили лівньовку і відвідні труби? Літо і грози підкрались несподівано,як і зима. Короч, ботнар не на своєму місці,гнать його поганою мітлою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Каркар 08.05.2018 12:45
А зливова каналізація взагалі в Черкасах, окрім центра, є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 ХХ 08.05.2018 10:59
Ботнар, уже не поради потрібно давать, а нести відповідальніст ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Усьо еще уперди 08.05.2018 10:53
– Основна проблема – в нечищених трубах, що мають відводити воду зі зливових криниць. Важливо проконтролювати , аби реально було виконано цю роботу».
-----------------
Городская власть в ступоре. И первый дождь показал, что тот прибордюрный мусор и песок, что не убрали своевременно забил не только колодцы сливной канализации, а не дай бог еще и трубы. Тогда городу будет полный кирдык. В очистить трубы сливной канализации от песка, вы это как представляете?? Заново проложить в городе ливневки? Но что успокаивает, что "власть" настолько оторвалась от проблем города, что может только "важлыво проконтролюваты " или "мэр дал вказивку"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Труба тобі, Юрко! 08.05.2018 10:50
Який лисянський "госпідарник", такий і зам у нього уманський :-x
ПОЯСНІТЬ ВЖЕ ХТОСЬ "ХВАХІВЦЮ" БОТНАРУ, ЩО КОЛИ ГОВОРЯТЬ ПРО "ЛИВНЬОВКУ", ТО МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ НЕ ТІЛЬКИ РЕШІТКА Й КОЛОДЯЗЬ, А ВСЯ СИСТЕМА - РАЗОМ З ТРУБАМИ ЗВИЧАЙНО!
НЕ "СВИСТІВ" БИ КРАЩЕ, А РОБИВ ВЖЕ ХОЧ ЩОСЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Сотник 08.05.2018 09:23
Висловився черговий "фахівець з очищення труб"! З такими "кадрами" у Черкасах не скоро "буде щастя"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 Дорожник. 08.05.2018 09:16
Ботнер, ти хоча б з технічними назвами елементів зливової каналізації ознайомився, а потім учив правилам утримання.Називати решітки дощеприймальник ів зливовими криницями? Це вже діагноз.Хочеться думати що може зрозумієте чому прибардюрну частину дороги потрібно чистити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Містянин 08.05.2018 08:53
Так хто має контролювати ці роботи, а пан Ботнар? Це ж прямі обов'язки керманичів міста! Не можете керувати - звільніть місце для тих, хто зможе! Тут треба працювати, а не промови виголошувати!