Враховуючи зростання захворюваності на грип та респіраторні захворювання, в першу чергу було забезпечено розчищення від снігу під’їздів до лікарняних установ. Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

На відміну від низки областей, де через погодні умови паралізовано життєдіяльність регіону (Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Одеська, Сумська, Херсонська, та ін), у Черкасах комунальникам вдалося забезпечити стабільну ситуацію. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, перебуваючи на лікарняному, особисто контролює виконання всіх робіт по забезпеченню життєдіяльності міста в ускладнених погодніх умовах.

На даний час всі будинки – з теплом, з гарячою та холодною водою, немає збоїв в електро- та газопостачанні, громадський транспорт працює за графіками, забезпечено вивіз сміття за окремими графіками.

В ніч з 18 на 19 січня на прибиранні магістралей та другорядних доріг міста працювало 29 одиниць техніки.

7 додаткових одиниць техніки залучено до очистки тротуарів та 13 – до розчищення прибудинкових територій, які закріплені за СУБами.

Також комунальні служби міста працювали над забезпеченням належного санітарного стану в місцях відзначення свята Водохреща, аби громадяни могли без незручностей провести обряди купання та освячення води.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 Дуже врозумний 20.01.2016 08:26
Цитую Язон:
Цитую Дуже врозумний:
Зелена-це зовсiм зарусiфiкована вулиця(Bio N.Obidzinckiy).
У м.Іваново (Russia) є вулиця Черкаська.От м. Черкаси -це зрада чи перемога .

зелена зрусифікована, тому тут сніг прибирають?! :lol:

Точно,если следовать оригиналу "зрусифікована".
Так,готуються до зустрiчи руських танкiв зрадники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Язон 19.01.2016 19:54
Цитую Дуже врозумний:
Зелена-це зовсiм зарусiфiкована вулиця(Bio N.Obidzinckiy).
У м.Іваново (Russia) є вулиця Черкаська.От м. Черкаси -це зрада чи перемога .

зелена зрусифікована, тому тут сніг прибирають?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Дуже врозумний 19.01.2016 18:32
Зелена-це зовсiм зарусiфiкована вулиця(Bio N.Obidzinckiy).
У м.Іваново (Russia) є вулиця Черкаська.От м. Черкаси -це зрада чи перемога .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Язон 19.01.2016 18:29
Цитую Семен:
Ну ты смотри что творится. Вот при Одарыче и снега не было, и все чистилось.

Я не поддерживаю истерик про "как при Одарыче всё плохо было". Но давайте честно: в последние годы нормой была такая уборка снега, как и при недавнем рождественском снегопаде. Что сегодня сумели качественно изменить отношение к делу и сделать за день то, на что раньше требовалось три - уже плюс.
Цитую Юка:
забезпечено вивіз сміття за окремими графіками.
А платить за вывоз мусора тоже можна за окремими графиками?

Злюка, имей совесть! Тут тебе не Европа, и ты платишь не такие налоги, чтобы иметь в городе отдельные снегоочиститель ные машины в нужном количестве. Тут сегодня мусоровоз, завтра ему лопату прицепили - и дорогу чисттит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Юка 19.01.2016 17:48
забезпечено вивіз сміття за окремими графіками.

А платить за вывоз мусора тоже можна за окремими графиками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Язон 19.01.2016 17:48
Цитую Толя:
Цитую Язон:
Видно, что ночью ударно поработали. У меня на районе расчищена и проезжая часть, и дворы. С тротуарами - пока есть проблемы.


В каком районе? Почистили только шевченко. Вербовецкого, Чехова... - жопа, Гоголя - просто аут - две колеи от маршрутки - с 8,30 до 9,00 работал на этих колеях с лопатой(машина лежала на пузике)....

В районе Зелёной - порасчищали всё: и дорогу, и тротуары, и дворы. И не только по Черновола,но и второстепенные улицы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Семен 19.01.2016 17:45
Ну ты смотри что творится. Вот при Одарыче и снега не было, и все чистилось. А он ушел и наверное дворников забрал с собой, СУБы закрыл, технику у Бортника забрал, да еще и зиму призвал, ой беда, ой не парядок. Надор Одарыча вернуть чтобы снова 10 лет молчали и радовались древляндиям, кукурузе и бычим хвостам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Толя 19.01.2016 15:32
а зачем же вы коменты режете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Толя 19.01.2016 13:32
Цитую Язон:
Видно, что ночью ударно поработали. У меня на районе расчищена и проезжая часть, и дворы. С тротуарами - пока есть проблемы.


В каком районе? Почистили только шевченко. Вербовецкого, Чехова... - жопа, Гоголя - просто аут - две колеи от маршрутки - с 8,30 до 9,00 работал на этих колеях с лопатой(машина лежала на пузике)....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Сидоров. 19.01.2016 13:30
Дійсно, їздив седні по місту, Почищені магістралі, деякі тротуари на центральних вулицях.Другорядні , як звичайно, але ще мало часу пройшло. Міський голова на висоті. Кажуть , він ногу поламав.Бачите, як особисте , стимулює громадське.Але ж у чиновника особистого не повинно бути, тілько громадське.