26730849_1814012278670686_892127841401129772_n На водозаборі в Сокирному під Черкасами сталася нова аварія. Тож вода в кранах черкащан з’явилася вночі всього на декілька годин.

«Шановні черкащани, в таке велике свято, маю для нас сумні новини, – написав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у «Фейсбуці». – На жаль, щойно на високовольтній лінії електропередач в районі села Сокирна знову сталася аварія, водозабір знову знеструмлено. Аварійні бригади Обленерго намагаються усунути аварію, прошу всіх громадян з розумінням поставитись до ситуації. Батьків дітей дитсадків прошу в разі можливості залишити дітей вдома, школи, на жаль, працювати будуть не в змозі. Як тільки спеціалісти усунуть аварію, ви одразу будете інформовані».

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Галя 19.01.2018 15:25
Цитую язон:
Цитую Віталій:
Давно пора на водозаборі встановити дизель-генератор. І жителі б не страждали без води. Звичайно набагато простіше витрачати гроші на фонтани та макети історичних будівель.

Главное - ПЛИТКА!

Про "стелу Радуцького" і чортове колесо за 9 млн гривень не забудьте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 язон 19.01.2018 12:58
Цитую Нульові господарники:
Цитую Дітвора у владі:
Цитую язон:
Воду дали в 0.45. А потом опять пошёл снег,и начали падать сосны...
Снегопады будут продолжаться до среды!

А дизель генератори Де , на стратегічних об'єктах? Ми ж у стані війни з сусідом.

Керівника водоканалу пора міняти

Вы готовы доверить ЭТОМУ ваорью из горсовета, ккоторое ВЫ навыбирали, назначить нового руководителя Водоканала?! Оии такого назначат, что и всю водопроводную систему в металлолом сдаст!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Нульові господарники 19.01.2018 12:43
Цитую Дітвора у владі:
Цитую язон:
Воду дали в 0.45. А потом опять пошёл снег,и начали падать сосны...
Снегопады будут продолжаться до среды!

А дизель генератори Де , на стратегічних об'єктах? Ми ж у стані війни з сусідом.

Керівника водоканалу пора міняти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 язон 19.01.2018 12:27
Цитую 1:
Когда детей отвели в школы, мер определился....

Решение отменить занятия в школах появилось за 4 минуты до начала 1 урока. Классный руководитель моего внука позвонила об отмене занятий в 8.40 - когда дети уже были в школе. Соседского пацана пришлось забрать к себе - родители не оставили ему ключ от дома...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 язон 19.01.2018 12:24
Цитую Віталій:
Давно пора на водозаборі встановити дизель-генератор. І жителі б не страждали без води. Звичайно набагато простіше витрачати гроші на фонтани та макети історичних будівель.

Главное - ПЛИТКА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 язон 19.01.2018 12:23
Цитую Черкасчанин:
А деньги ,необходимые на поддержание охранных зон где?

В непринятом бюджете на этот год! и в разворованном прошлогоднем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 язон 19.01.2018 12:22
Цитую иван:
Зарплату украли в облэнерго а работать заставляют как рабов.Еврейская власть в действии.А Вальцман по курортам да на даче в Испании.

Руссо нацисто, брысь в родную тундру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 1 19.01.2018 11:42
Когда детей отвели в школы, мер определился....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 иван 19.01.2018 11:39
Зарплату украли в облэнерго а работать заставляют как рабов.Еврейская власть в действии.А Вальцман по курортам да на даче в Испании.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Віталій 19.01.2018 11:27
Давно пора на водозаборі встановити дизель-генератор. І жителі б не страждали без води. Звичайно набагато простіше витрачати гроші на фонтани та макети історичних будівель.