КП «ЧЕЛУАШ» не може одинадцятьма одиницями техніки розчистити все місто від снігу. Про це на нараді у Черкаській міській раді сказав керівник ЧЕЛУАШ Олексій Мельник, пише "Про все".
arsnegr3-500x358

- Працюють і навантажувачі, які не призначені для розчищення снігу, але вони також залучені. Розчищають і зупинки, і все, що тільки можна чистити. Накат, який зараз є на дорогах, виник через те, що упродовж 11 годин, поки йшов сніг, потрібно було хоча б раз у дві години проїздити і знімати його. Не може 11 одиниць техніки проїхати 350 кілометрів доріг, - зазначив Олексій Мельник.

Він говорить, що працівники комунального підприємства працюють по 16-17 годин.

- Із середи на четвер люди просиділи за кермом 17 годин. Дві години відпочили і знову сіли за кермо. Зараз йде вже 26 година, як люди працюють за кермом. Немає змінних водіїв, - додав Мельник.

реклама

Коментарі  

 
+5 #19 Віктор 19.01.2018 19:50
Скажіть, а коли Мельник Лексуса купив, до чи після депутатства? Мало віриться що тамадуванням можна заробить хоч і на найдешевшу машину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Геннадий 19.01.2018 18:11
Цитую ХМ:
Цитую Геннадий:
Багато пишуть негативного в бік Олексія Мельника , але він всього в житті добився сам ,ще з часів інституту почав працювати .На мою думку він вивчить дорожню галузь та за кілька років вправно і відповідально підприємство де він флагман буде 100 % обслуговувати місто.на все свій час люди добрі не потрібно так висловлюватись.

Гена, а шо він добився??? Навчився с*аку лизати щоб до кормушки долучили його?? Чи він пішов на завод і за довгі роки від робітника до директора піднявся??? І по-друге , місто шо буде чекати 5 років поки "він вивчить дорожню галузь"??? А до цього колапси такі як зараз будуть??? Тим більше його після виборів наступного мера тут і близько не буде, що ви не розумієте цього???

Можливо Ви праві але на мою думку він наполеглевий а також йому подобається бути керівником.Хай йому щастить а життя всіх поставить на свої місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 ХМ 19.01.2018 15:14
Цитую Геннадий:
Багато пишуть негативного в бік Олексія Мельника , але він всього в житті добився сам ,ще з часів інституту почав працювати .На мою думку він вивчить дорожню галузь та за кілька років вправно і відповідально підприємство де він флагман буде 100 % обслуговувати місто.на все свій час люди добрі не потрібно так висловлюватись.

Гена, а шо він добився??? Навчився с*аку лизати щоб до кормушки долучили його?? Чи він пішов на завод і за довгі роки від робітника до директора піднявся??? І по-друге , місто шо буде чекати 5 років поки "він вивчить дорожню галузь"??? А до цього колапси такі як зараз будуть??? Тим більше його після виборів наступного мера тут і близько не буде, що ви не розумієте цього???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Пенсіонер 19.01.2018 15:06
А так репетували, що місто до зими готове...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #15 Геннадий 19.01.2018 14:27
Багато пишуть негативного в бік Олексія Мельника , але він всього в житті добився сам ,ще з часів інституту почав працювати .На мою думку він вивчить дорожню галузь та за кілька років вправно і відповідально підприємство де він флагман буде 100 % обслуговувати місто.на все свій час люди добрі не потрібно так висловлюватись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 ХМ 19.01.2018 14:11
Цитую Надія.:
Мельник, таки проводити весілля і дні народження у тебе виходило краще. Може разом з Каструлею і підете до Юлі допомоги просити?

шо ви розумієте, там стільки не заробиш))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Надія. 19.01.2018 14:01
Мельник, таки проводити весілля і дні народження у тебе виходило краще. Може разом з Каструлею і підете до Юлі допомоги просити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 ХМ 19.01.2018 13:49
Водіїв змінних нема, а "Лексуса" ти чогось купив, будучи на міських посадах... Найми водіїв , тільки красти вмієте, г..ни!!! Проїдь не по центральних вулицях, де приватні автівки самі дороги розбили а по другорядних!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Верник 19.01.2018 13:40
Мельник, Казбет хто чистить??? Де ті люди... Звернув з Хрещатика і торба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Геть Розаріо 19.01.2018 12:55
Цитую л:
Хай великий політик Радуцький, прикріпить, г*ида, до своєї нової Мазди 5, яку купив 12 січня, лопату та їздить і чистить сніг по місту, а не гамномутить своїм жирним язиком,

Розаріо готує черговий шабаш разом зі свободівцями.