реклама

реклама

Народний депутат від Черкащини Ігор Єресько опинився на 157-му місці у виборчому списку об’єднаної опозиції, бо сам не захотів активно включатися у політичну боротьбу. Так вважають черкаські опозиціонери.

Як прокоментував сьогодні на прес-конференції депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, Єресько очікував, що потрапить у непрохідну частину списку.

Булатецький про Єреська (на фото): «Виключно порядним людям дуже важко в житті…»

Булатецький про Єреська (на фото): «Виключно порядним людям дуже важко в житті…»


– На мій погляд, Ігор Геннадійович – виключно порядна людина. А виключно порядним людям дуже складно в житті. Через ці події, які відбуваються… Я сильна людина, але інколи відчуваю, що знаходжусь на межі зриву. Зараз мене підстраховують люди, я намагаюся на годину-дві піти і відновити сили своїми методами. Мені здається, що Ігор знаходився певний час у складних обставинах… В мене з Ігорем була така розмова про те, скільки йому пропонували бабок, щоб він як депутат перейшов у «регіони». Тоді він казав: «Миколо, уяви, скільки Олійнику запропонували. Бо все ж вважає, що Олійник більш вагомий, виступає як спікер», – каже Булатецький.

Утім, опозиціонери прогнозують, що за умови формування більшості у Парламенті частина депутатів піде працювати в Уряд і Єресько ще може потрапити до Верховної Ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Оксана Колісник 01.08.2012 17:06
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Ігор Геннадійович - самодостатня людина. Я думаю, що ми і його почуємо, і про нього. В народі кажуть: велика вода тече глибоко і тихо...

Тече...особливо в майкі з секонхенду....з затяжками як у місцевого бомжа. Хоча я вас розумію. Ви важаєте і те задовільним та поважним коли місцеві обласні лідери опозиції на своїх пресконференція х та зїздах на стол президії ставлять не стакани для води а одноразові півлітрові бокали для пива :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ужасть", Ви кожного разу вражаєте розкриттям нових граней своєї такої нескінченної на відкриття особистості. Ось тепер Ви являєте нам себе як модельєра і дієтолога та експерта із сервіровки? Ой, ну прям феномен якийсь! Ви варті срейозного дослідження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Сміла 01.08.2012 12:11
Цитую Мойша:
Ну і рожа...а мєшкі під глазами... мабуть від всенощних робіт по округах?

Впевнений - в тебе "рожа" не краща, Мойша)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Мойша 31.07.2012 23:29
Ну і рожа...а мєшкі під глазами... мабуть від всенощних робіт по округах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Вовки в овчині. 31.07.2012 23:23
Ближайшая соратница Юлии Тимошенко, в прошлом – первый помощник премьер-министра Ольга Трегубова покинула «Батькивщину». Об этом сообщает «ВидеоНовости» со ссылкой на свой источник в центральном офисе объединенной оппозиции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Ужасть 31.07.2012 23:07
Цитую Охренеть:
Цитую Оксана Колісник:
Ігор Геннадійович - самодостатня людина. Я думаю, що ми і його почуємо, і про нього. В народі кажуть: велика вода тече глибоко і тихо...

Так, глибоко та тихо. І такими темпами втікатимуть мізки якнайдалі з України. Бо тут вони на фіг не потрібні. :-?

Дійсно...як жаль.... Так Черкаси чекали їм громогласно оголошеного Законопроекту Верховної Ради.."Про умови та заходи по прибиранню прибордюрного сміття на вулицях міста Черкаси". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Ужасть 31.07.2012 23:03
Цитую Оксана Колісник:
Ігор Геннадійович - самодостатня людина. Я думаю, що ми і його почуємо, і про нього. В народі кажуть: велика вода тече глибоко і тихо...

Тече...особливо в майкі з секонхенду....з затяжками як у місцевого бомжа. Хоча я вас розумію. Ви важаєте і те задовільним та поважним коли місцеві обласні лідери опозиції на своїх пресконференція х та зїздах на стол президії ставлять не стакани для води а одноразові півлітрові бокали для пива :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Віталій 31.07.2012 22:08
Якщо висунуть сталініста Кузьмінського, то всі побіжим голосувати за Булатецького, бо такого всевдовченого черкашани не витримають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Вовки в овчині. 31.07.2012 20:48
Недалекоглядні керівники БЮТ одягли на вовків та німих овечі шкури і вважають що за них будуть голосувати виборці. Будемо голосувати за УДАР!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 БьЮТь своїх? 31.07.2012 20:40
…Будешь скромным, растопчут. Будешь буйным-снесут. Будешь умным, прогонят. Добрым быть-засмеют. Будешь грешным-осудят, а цветущим-сомнут. Будешь чистым-загадят, злым-проклянут. Кем же быть, я не знаю. Но, играя с судьбой,вновь и вновь повторяю, буду только собой."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Охренеть 31.07.2012 14:21
Цитую Оксана Колісник:
Ігор Геннадійович - самодостатня людина. Я думаю, що ми і його почуємо, і про нього. В народі кажуть: велика вода тече глибоко і тихо...

Так, глибоко та тихо. І такими темпами втікатимуть мізки якнайдалі з України. Бо тут вони на фіг не потрібні. :-?