реклама

реклама

 Черкаські представники партії «Україна – Вперед!» навідріз відмовляються називати журналістам затверджений на вчорашньому з’їзді виборчий список кандидатів в депутати.

Черкаський мажоритарник Леся Островська з Шевченком і Королевською

Черкаський мажоритарник Леся Островська з Шевченком і Королевською


Сергій Блажевич крайній справа. Фото з Фейсбуку Блажевича

Сергій Блажевич крайній справа. Фото з Фейсбуку Блажевича

Так, голова обласного виборчого штабу партії Олександр Дискант повідомив «Прочерку», що не має права давати подібної інформації.

– Але ж ви є головою обласного виборчого штабу і повинні знати черкаських кандидатів?

– Та наче ж я голова штабу… – відповів Олександр Дискант.

Нічого не зміг повідомити виданню і голова обласної організації партії «Україна – Вперед!» Андрій Дзюба.

– Я не уповноважений повідомляти таку інформацію. Списки зараз готуються до друку і думаю сьогодні-завтра будуть оприлюднені на сайті партії, – зазначив він.

Разом з тим, за інформацією «Прочерку», кандидатом по мажоритарному округу №194 (м. Черкаси, Придніпровський район) учора на з’їзді була затверджена директор музейно-етнографічного комплексу «Дикий хутір» Леся Островська. Кандидатом по округу №196 (м. Корсунь-Шевченківський) є керівник високотехнологічної компанії (у буклеті партії не сказано, якої саме компанії) Сергій Блажевич. Кандидатом по смілянському округу №198, очевидно, йтиме експерт з проведення маркетингових досліджень Пилип Палютін, а по округу №195 (м. Черкаси, Соснівський район) підприємець Олена Надточій.

Є інформація, що можливо не у всіх округах області політсила Королевської висуватиме кандидатів.

Крім того, до списку Наталії Королевської потрапили до десяти осіб від Черкащини.

Від редакції: Інформація буде уточнюватися...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 Володимир 06.08.2012 11:12
Королевська, це політична «подстілка» Януковича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 позор 04.08.2012 11:48
Шева одним словом и все понятно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Папа Гуйе 03.08.2012 09:04
Если бы Шева устроился подавать мячи за воротами Шахтера, все равно позору меньше было бы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Фан 02.08.2012 19:23
Х..з нею і партієєю єйойною королевською.Але віднедавна я втратіл вєру в чєловєчєство.Андрюша,зачєм? Скоко работать на імя,шоб отак...Моя бабушка колись казала: вершив,вершив і гі..ом завершив.Всьо вишесказаноє, хоть і меншою мірою касаємо Большого Вітальки,хоть і з другого муравєйніка.Єх,рєбята...Шо,бабла ніколи не буває багато? Сльози мєшают говоріть :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 РеБром 02.08.2012 17:49
Цитую Марія:
А Королевська заміняє конотопську відьму. Та вже вгакалась людям-знайшли другу дурочку.

Та ні. Згадана Вами вітренчиха працювала на шизо**тий шові-сусідський електорат, який випадково оселився на цій землі, а Королевська намагається збити з пантелику нормальних українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Зви Сало 02.08.2012 17:47
Цитую Марія:
А Королевська заміняє конотопську відьму. Та вже вгакалась людям-знайшли другу дурочку.


Ви що? Ви хоч їй не кажіть. вона - хароша дєвочка... із добрими намірами...

Просто Аліса і мєлафон. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Марія 02.08.2012 17:36
А Королевська заміняє конотопську відьму. Та вже вгакалась людям-знайшли другу дурочку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Зви Сало 02.08.2012 17:06
Барселона. У кав*ярні К.Роналду, Л.Мессі та М.Балотеллі діляться своїми планами про завершення кар*єри.
Роналду: - Поїду догравати в Америку. Річна зарплатня - 10 мілйонів долярів.
Балотеллі: - А я поїду до Катару. Там 12 млн. обіцяли.
Мессі, закінчуючи розмову по телефону, здивовано дивиться на співрозмовників : Хлопці, а хто така Наталья Королєвская?

:-) :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Василь 02.08.2012 14:36
союзне К..чку двіженіє "уркаїна-впєрдє" ПРосуває своїх троянських тушок в якості технічних кандідатів :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Karmen 02.08.2012 14:22
Леся Петрівна,одумай тесь!
Фарбовані ляльки бувають отруйні!