реклама

реклама

«Об’єкти, які мають бути відремонтовані, має обирати сама громада. Кожна людина має знати, що за будівництво конкретної дороги, даху чи іншого об’єкту відповідає конкретний депутат», – зазначив, відповідаючи на запитання громадян під час чергової зустрічі з мешканцями міста Черкас голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Губернатор запропонував територіальним громадам Черкащини підписувати з кандидатами у депутати соціальні угоди. Громада висуватиме низку конкретних проблем, які необхідно вирішити. Перелік цих завдань буде включено до цього контракту. Таким чином, кандидат, підписуючи цей документ, бере на себе персональну відповідальність – що ці проблеми будуть вирішені в наступні 5 років.

«Зрозуміло, не всі проблеми одноосібно може вирішити депутат-мажоритарник. Одні завдання він виконає за рахунок власних фондів, інші - об’єднавши ресурси громади та місцевого бюджету. А для вирішення глобальних проблем треба буде об’єднати зусилля і депутатів, і регіональної та центральної влади. У такому випадку ми будемо мати конкретний графік виконання і, що головне, відповідальних за втілення цього проекту в життя», – цитує Сергія Тулуба його прес-служба.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 бу-га-га 03.08.2012 22:42
Ну тупой! А зачем Твоя власть нам если дороги будут делать мажоритарщики? Давай. до свиданья! Чем больше слушаю откровения ТУЛУПА тем больше нравится Янукович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Оксана Колісник 03.08.2012 17:28
Цитую Тетяна Новакова:
Цитую Назар:
Ці всі розмови -це прсто замилювання очей.Читайте правду про Партію регіонів.
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sergnazarov75/a72395

На заборі тоже щось пишуть і дуже часто непристойне, то це ж не значить, що то правда
Чому? Бува й на парканах правду пишуть і речі називають своїмим іменами-назвами. Навіть з трьох букв:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Тетяна Новакова 03.08.2012 17:24
Цитую Назар:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Тимуровец 03.08.2012 15:40
Небайдужий, сразу же видно, что Вы, как и предыдущие депутаты, не привыкли отвечать за свои слова. Поэтому и подтираетесь до сих пор. :lol: А идея отличная! Главное законодательно ввести юридическую ответственность за несоблюдение социального контракта!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Василь 03.08.2012 15:16
ага, можна вже зараз записуватися в добровільне кріпацтво, бо Його Свєтлєйшество, Князь, дозволив! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Гриша 03.08.2012 14:39
Это надо давно сделать! Тулуб - молодец!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Тетяна Новакова 03.08.2012 13:46
Дуже слушна думка, оскільки зачасту саме виконавці винні у недобросовісном у ставленні до своїх обов'язків, а каміння летить у владу. В тому, що не виконуються рішення та розпорядження не Тулуб С.Б. винен, а той хто його не виконав або виконав недобросовісно. Дуже велика користь від таких зустрічей полягає в тому, що громада може донести реальний стан речей очільнику області, а не цифри, якими прикриваються недобросовісні посадові особи, звітуючи та ставлячи "ВИКОНАНО". Господар повинен знати своє оточення не лише в обличчя, а й по їх справах. А Тулуб справжній ГОСПОДАР і свого слова, і області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Назар 03.08.2012 12:41
Ці всі розмови -це прсто замилювання очей.Читайте правду про Партію регіонів.
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sergnazarov75/a72395
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 екзорцист 03.08.2012 12:21
Цитую Небайдужий:
контракты - филькина грамота, можете ими ... подтереть


Щоб не згадувати постійно Федора Степановича Количьова, потрібна законотворча ініціатива!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Небайдужий 03.08.2012 11:50
контракты - филькина грамота, можете ими ... подтереть