Центрвиборчком своєю постановою від 13 серпня зареєстрував кандидатом у нардепи міського голову Сміли Вадима Решетняка. У постанові, зокрема, сказано, що Вадим Володимирович є членом Партії регіонів та йде на вибори як самовисуванець по виборчому округу №198.

У декларації, поданій кандидатом у ЦВК, сказано, що Вадим Решетняк за 2011 рік заробив 77 тисяч 560 гривень. Усе це - його зарплата. А от члени його сім’ї не заробили ні копійки.

У кандидата в нардепи Вадима Решетняка квартира площею 26 кв. метрів. У членів його сім’ї квартира площею 140 кв. метрів та два об’єкти іншого нерухомого майна по 20 кв. метрів.

У пана Решетняка немає автомобілів у власності, а у його членів сім’ї аж 3 автівки: Audi A8 (2004 року випуску) та дві Porshe Cayenne (2008 року випуску).

До статутного капіталу товариства, підприємства, організації мер Сміли вніс 85 тисяч 600 гривень.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 AnneX 23.08.2012 19:36
У Вадима Владимировича явно не совпадают с высшем руководством политические взгляды. Партия Регионов - партия дисциплины и политической иерархии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Мелхала 23.08.2012 18:50
Пане Решетняк! Ви ж, здається, на всю свою річну мерську зарплату на Новий рік та Різдво смілянам подарунків накупили. А за що ж ви, біднесенький, жили??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Независимый 23.08.2012 17:15
Эти декларации о доходах... Мать моя - женщина! Некоторые, вообще, написали, что у них доходов - 0!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 правдолюб 17.08.2012 18:05
Ще один ПРдон лізе в депутати. Геть ПРдона
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Nikotin 17.08.2012 13:51
Тулуб на нараді в смерть перелякав, так відразу вирішив у ВР Україну
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 СМІЛЯНИН 17.08.2012 10:52
Нехай Решетняк скаже,деж це в Україні отримують вищу освіту,як у нього,за півтора роки??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Знюащий 17.08.2012 10:50
Это смотря какими путями завозить и каким образом покупать)Практи чески все чинуши ездят на ввезенных хитрыми путями авто)) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Грыня 17.08.2012 10:12
Ауди8 в 2004 стоило примерно 80т.евро,Порши в зависимости от комплектации от 130 до 180 тыс.евро..и это всё купило семейство находящееся на иждивении?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Ванечка 17.08.2012 09:57
ахах)Никто в списки не берет,решил свою шкурку сам пропиарить))Руж ин,Костенко,Нич ипоренко,Румик, Маликов....Сколько еще ПРодажных шкур рвется к власти?