Протягом усієї передвиборної кампанії самовисуванець по 194 округу, «співочий ректор» Михайло Поплавський перебував у Черкасах. Про це заявив викладач Черкаського державного технологічного університету, політолог Валентин Лазуренко під час круглого столу на тему «Результати та наслідки повторних виборів для Черкащини», що відбувся у прес-центрі газети «Нова доба».

– Він був кожен день у Черкасах! Ходив по районах, спілкувався з людьми. Лише три рази він виїжджав. Я знаю, бо він заходив… – запевнив Лазуренко.

Натомість довірена особа опозиціонера Миколи Булатецького Андрій Булатецький підкреслив, що під час передвиборної кампанії Поплавський виступав на шоу «Крок до зірок», «Кухар країни» тощо та назвав слова Лазуренка неправдою.

Що стосується «секрету успіху» Поплавського, то, на думку Лазуренка, виграти вибори йому допомогла впізнаваність. Підтримав таку думку і доцент, викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького Владислав Боєчко.

– Поплавський – непоганий менеджер, організатор і ректор, який підняв свій університет культури. Про нього зараз всі говорять. Він займає певну нішу в Україні, розумієте? Це публічна людина! – охарактеризував Поплавського Владислав Боєчко.

Також він додав, що люди втомилися «від балачок».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #36 Ігор 25.12.2013 08:35
Были фальсификации и прочие нарушения Закона о выборах. Но исход выборов решили два момента:
1. ПРодажность значительной части черкащан, которые не постеснялись продавать не только своё будущее, но и будущее своих детей за жалкие подачки.
2. И невыразительная избирательная кампания Булатецкого, который, похоже, решил, что победу ему Майдан подарит. Даже попытки не было внятно объяснить черкащанам свою позицию относительно ПРиБЮТовского бардака в городской власти и импоьнции фракции Батькивщины в ВР. ПОГОДЖУЮСЬ З КОМЕНТАРЕМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 yazon din alt 24.12.2013 21:49
Были фальсификации и прочие нарушения Закона о выборах. Но исход выборов решили два момента:
1. ПРодажность значительной части черкащан, которые не постеснялись продавать не только своё будущее, но и будущее своих детей за жалкие подачки.
2. И невыразительная избирательная кампания Булатецкого, который, похоже, решил, что победу ему Майдан подарит. Даже попытки не было внятно объяснить черкащанам свою позицию относительно ПРиБЮТовского бардака в городской власти и импоьнции фракции Батькивщины в ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 башау 24.12.2013 18:38
Цитую шаман:
Стыдно слушать,когда уважаемые люди несут подобную чепуху!Какая,к черту,честная победа .Представляю какое мздоимства творится во вверенном сему т.н.ректору учебном заведении КУЛЬТУРЫ и чему учит и какой пример подаёт?ТФУУУ...Что заслужили-- то и получили ГОНДУРАСЧИ


Стидно читати таку нісенітницю, яку ви написали. Ви говорите про культуру, а самі некультурно пишете та висловлюєте свої думки. А про який приклад йде мова??? Більше конкретики потрібно, шамане!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 Назар Обідзінський 24.12.2013 10:12
Цитую мойсей:
Цитую Назар Обідзінський:
http://nazarbo.blogspot.com/2013/12/blog-post_19.html


Ну ви просто молодець. Встигаєте і свій блог піарити і всяку нісенітницю нести. А чим погано те, що бабуля змогла придбати собі холодильник???

Придбання холодильника бабусею - це чудово. Але, допоки матеріальне покращення буде за такий рахунок, доти наше життя буде нісенітницею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 шаман 23.12.2013 15:36
Стыдно слушать,когда уважаемые люди несут подобную чепуху!Какая,к черту,честная победа .Представляю какое мздоимства творится во вверенном сему т.н.ректору учебном заведении КУЛЬТУРЫ и чему учит и какой пример подаёт?ТФУУУ...Что заслужили-- то и получили ГОНДУРАСЧИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 мойсей 23.12.2013 13:47
Цитую Назар Обідзінський:
http://nazarbo.blogspot.com/2013/12/blog-post_19.html


Ну ви просто молодець. Встигаєте і свій блог піарити і всяку нісенітницю нести. А чим погано те, що бабуля змогла придбати собі холодильник???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 башау 23.12.2013 13:43
Цитую Галинка:
[quote name="Василько"]А я голосував за Михайла Михайловича, бо він ОСОБИСТІСТЬ. І не за гроші. То, що, мене те ж потрібно звинувачувати за те, що я маю свою позицію і не таку як у цієї диво-сімейки Булатецьких?[/quote

Такяк ти, Василько, ще ніхто глибоко не вил...вав .... поплавку...


Галинко, якщо людина говорить щиро, це не доказ того, що вона комусь, щось ви...зує. У кожного є своя особиста думка та право на її висловлення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 Ігор 23.12.2013 08:33
Я думаю, в победе провладного кандидата виноват сам Булатецкий,то что был системный подкуп это понятно, но кандидат от оппозиции с его взглядами, с его экстремизмом никак не мог понравиться избирателям.Необходим человек, который смог бы обьединить все здоровые силы общества.
І це й коментар заслуговує на увагу. ПРОСТО НЕ БУЛО ГІДНОГО КОНКУРЕНТА ПОПЛАВСЬКОМУ. БУЛАТЕЦЬКИЙ З ЕКСТРЕМІСТСЬКИМ И ПОГЛЯДАМИ І ЛИШЕ БАЛАКАНИНОЮ ЛЮДЯМ НАБРИД ПРОСТО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Микола 22.12.2013 17:51
Цитую Галинка:
Такяк ти, Василько, ще ніхто глибоко не вил...вав .... поплавку...

Аж з "пронікновєнієм"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 проф. Плейшнер 22.12.2013 12:25
Ясно, що Поплавський купив округ! ......................... Тому в нього так багато грошей. Взагалі то державному службовцеві (ректору) заборонено займатися бізнесом, та й часу в нього немає, бо ректорство --- це складна робота, це й навчання і наука, і педагогічне навантаження і написання підручників. Наприклад, ректо Львівського університету І.О. Вакарчук не займається бізнесом, але напсав чудовий підручник з квантової механіки. Поплавок т*пий безм*зглий риг, а опозиції не вистачило креативу, треба було проти Поплавка виставити когось типу Вакарчука. Океан Ельзи зібрав би більше чим Оний безголосий орел. :-)