реклама

реклама

Чинний міський голова Черкас Сергій Одарич отримав голосів стільки, скільки його найближчі два суперники разом.


Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, які проводить команда Партії вільних демократів.  Результати на своїй сторінці у мережі Фейсбук опублікував сам Сергій Одарич. Станом на ранок понеділка ні попередніх даних від ТВК, ні від інших кандидатів чи політсил не оприлюднено.


Відповідно до підрахунку ПВД, за Сергія Одарича проголосувало 22,7% виборців Черкас. Друге місце посідає висуванець «Батьківщини» Анатолій Бондаренко (11,6), а третій результат – 10,1% - у кандидата від партії «Укроп» Андрія Бортника.

Зазначається, що всього у голосуванні взяли участь 86060 виборців Черкас, а опрацьовано паралельним підрахунком дані про голосування 71823 бюлетенів.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Марина 05.11.2015 14:58
Цитую ГРАЖДАНИНГОРОДА ЧЕРКАССЫ:
Люююдиии, аааууу !!! Очнитесь ! Сколько можно наступать на одни и те же грабли ?! Вам еще не надоели Бродский и его "шестерка", грабящие НАШ ГОРОД ?!!!

А ви вважаєте що Батьківщина це щось краще? Дивіться хто пройшов у депутати від Батьківщини і як вони купляли цілі будинки щоб за них голосували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Марина 05.11.2015 14:56
Цитую Урюк:
Саша,Радуцький ти де?

САША В КАРАГАНДЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Фотограф 27.10.2015 22:10
Опыт Влизло, ничему не научил "оптимистов"
Вот в очередной раз и ВЫЛИЗЛО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Глухів 27.10.2015 21:24
А нам було з кого вибирати :-) :-) :-) Вчіться, Черкаси!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Антон 27.10.2015 12:56
Цитую Василий Пупкин:
Цитую Итог:
Итак, имеем: ничего не решающий мэр, изначально конфликтная рада, беспомощная партия победителей, озлобленный .. ...... секретарь. П*****, выбрали.


Ну ладно. Выбрали бы мэром представителя ПРиБЮТа (или как там они сейчас, уже переименовались в СОЛиБЮТ). Получили бы дружную и неконфликтную команду дерибанщиков, которые рассматривают городской бюджет чисто с позиции аппетитного тортика на тарелке. Секретарь тоже кушал бы тортик и не злился. Идиллия ...

Кушали бы 3-4 человека...остальные подбирали бы крошки под столом...и это 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Василий Пупкин 26.10.2015 23:43
Цитую Итог:
Итак, имеем: ничего не решающий мэр, изначально конфликтная рада, беспомощная партия победителей, озлобленный .. ...... секретарь. П*****, выбрали.


Ну ладно. Выбрали бы мэром представителя ПРиБЮТа (или как там они сейчас, уже переименовались в СОЛиБЮТ). Получили бы дружную и неконфликтную команду дерибанщиков, которые рассматривают городской бюджет чисто с позиции аппетитного тортика на тарелке. Секретарь тоже кушал бы тортик и не злился. Идиллия ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Миша 26.10.2015 17:07
Одарич меня вполне устраивает. Горячая вода есть, в квартире тепло и в политику особо не лезет. А как будет при другом мере не знаю. Вот Гепу неспроста в Харькове выбрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Итог 26.10.2015 16:47
Итак, имеем: ничего не решающий мэр, изначально конфликтная рада, беспомощная партия победителей, озлобленный .. ...... секретарь. П*****, выбрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 ЛВВ 26.10.2015 12:51
Цитую Типотак:
Цитую ГРАЖДАНИНГОРОДА ЧЕРКАССЫ:
Люююдиии, аааууу !!! Очнитесь ! Сколько можно наступать на одни и те же грабли ?! Вам еще не надоели Бродский и его "шестерка", грабящие НАШ ГОРОД ?!!!

Та судя по всему надоели. Это огромный минус пор сравнению с 2014.Такой отрыв уже не перешибет во втором туре всех, хто против. Если, конечно, во втором туре прыхыльныки не пойдут на участки стройными колоннами, а те, чей кандидат не прошел во второй, не останутся дома. Абы не Саша и Сирожа, остальное вроде бы вменяемое.

Люди не хочуть Сашу. Вони не хочуть і Серьожу. Але краще вже другий, чим перший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Типотак 26.10.2015 12:09
Цитую ГРАЖДАНИНГОРОДА ЧЕРКАССЫ:
Люююдиии, аааууу !!! Очнитесь ! Сколько можно наступать на одни и те же грабли ?! Вам еще не надоели Бродский и его "шестерка", грабящие НАШ ГОРОД ?!!!

Та судя по всему надоели. Это огромный минус пор сравнению с 2014.Такой отрыв уже не перешибет во втором туре всех, хто против. Если, конечно, во втором туре прыхыльныки не пойдут на участки стройными колоннами, а те, чей кандидат не прошел во второй, не останутся дома. Абы не Саша и Сирожа, остальное вроде бы вменяемое.