Команда Партії вільних демократів оприлюднила прізвища депутатів, які, за даними паралельного підрахунку голосів, проходять до Черкаської міської ради.


Так, Партія вільних демократів у міськраді матиме 8 депутатів, Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 6 депутатів, ВО «Батьківщина» – 6 депутатів, ВО «Свобода» – 5 депутатів, ВО «Черкащани» – 5 депутатів, «Об’єднання «Самопоміч» – 5 депутатів, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 4 депутати, Радикальна партія Олега Ляшка – 3 депутати.

Партія вільних демократів

Тетяна Чорнобіль

Альона Цегвінцева

Володимир Гриценко

Олександр Згіблов

Тарас Коломієць

Василь Соломаха

Максим Шадловський

Інна Михайлюк

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Олександр Радуцький

Микола Мирза

Костянтин Чернецький

Володимир Бурячинський

Ігор Кіта

Олександр Савенко

ВО «Батьківщина»

Роман Діскант

Руслан Петрик

Руслан Лола

Юрій Тренкін

Олексій Мельник

Валерій Міняйло

«Об’єднання «Самопоміч»

Роман Шевченко

Микола Фомич

Олена Шевченко

Олексій Романов

Олександр Дишлюк

ВО «Черкащани»

Павло Карась

Максим Скорик

Григорій Кузьменко

Іван Сухарьков

Ігор Кривошеєв

ВО «Свобода»

Андрій Куча

Іван Косенко

Анастасія Брус

Ярослав Нищик

Володимир Костенко

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Руслан Зоря

Михайло Бінусов

Артур Акопян

Сергій Очеретній

Радикальна партія Олега Ляшка

Сергій Тищенко

Станіслав Лукирич

Віталій Косяк

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #42 котовськрго украина 16.11.2015 19:43
ну да радуйтесь унас новий старий бютивський мер почалась ера імені бондаренко побачимо може одарич не таке було зло як здалося и ще по висновкам виборів не забувайте більше 3000 голосів було проти всіх а це 5% бюлетнів? а це можна сказати люди розчаровані і зневірені!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #41 Ольга Петрівна 02.11.2015 09:43
Руслан Лола, нашвидкоруч встановлені по дворах парканчики дофарбовувать будете, чи мета досягнута і тепер до наступних виборів чекати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #40 дыр-дыр мы за мыр 27.10.2015 18:10
Цитую Степаныч:
Кто все эти люди??? :-x

элита, ...., черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 мойша 27.10.2015 18:08
От тільки доказів художеств як не було, так і нема.Шокіну та Авакову навіть придумати нічого не вдається, ....художники в Свободі певно.
Не было разворованного ЗВР при Кубиве? Не было уничтожения улик против убийц Небесной сотни и закрытия дел против регионалов при Махницком? Не было разворованых госзапасов при Швайке? Ещё и язык поворачивается?!
СЛЮНОЙ НЕ ЗАХЛИНУВСЯ?КУБІВ В БПП СИДИТЬ, УЛІКИ АВАКІВЦІ ЗНИЩИЛИ,МАХНІЦК ІЙ СПРАВИ ВІДКРИВАВ, ЯРЕМА ЗАКРИВ,ГОСРЕЗЕР В АГРАРІЇВ І ДОСІ ЦІЛИЙ, БО ЗЕМЕЛЬКУ ПОРОХ З 16-ГО РОЗПРОДУВАТИ ПОЧНЕ.
а презенты харлеями швайке от "друзей" в дпзку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Эней 27.10.2015 11:34
Цитую Рамір:
Можна уявити рівень шоку Ліходькіна,Біль ди,Мкртчяна,Пив оварова,,Халая та інших,хто був впевнений на сто відсотків,що вони стануть депутатами!!!!!
Але головне зло черкас-Одарич і далі сваритиметься з не такими депутатами та приводитиме місто до безповоротнього занепаду. Але цього хочуть черкащани і це іх право.

Рамир, тут, панимаш, не понаехавшие ,а черкащане ,которые помнят "процветание" Черкасс и до 2006 ,и во время ПРиБЮТовского переворота в 2013... Так шо меньше трынди! Горе Черкасс - не лично Одарыч, а вся компашка любителей дерибанить городской бюджет. ЧЕМ лучше Одарыча Дискант , Мельник, Зоря, Савин, Бородай, Радуцкий, Мирза и прочие красавцы, всему городу известные с ещё 90-х своими добрыми делами? Или вернём Жуковскую и Сис..яеву, абы не Одарыч?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #37 Семен 27.10.2015 11:28
На манеже все те же. Зоря хитро проступил, прикрывшись патриотическим одеялом Укропа, иначе бы от ПВД он бы не прошел.
С выборами вас черкасцИ, слушайте снова вопли Одарича и наблюдайте развал города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #36 Рамір 27.10.2015 08:47
Можна уявити рівень шоку Ліходькіна,Біль ди,Мкртчяна,Пив оварова,,Халая та інших,хто був впевнений на сто відсотків,що вони стануть депутатами!!!!!
Але головне зло черкас-Одарич і далі сваритиметься з не такими депутатами та приводитиме місто до безповоротнього занепаду. Але цього хочуть черкащани і це іх право.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 бульба 27.10.2015 01:20
Цитую Степаныч:
Кто все эти люди??? :-x

Мабуть Атовці ? :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #34 бульба 27.10.2015 01:18
Цитую патріот:
Цитую Эней:
Цитую 007:
Цитую Эней:
Цитую злий:
[quote name="Ukr Open"]Різношерста публіка, але що радує - так це те, що Черкаси остаточно послали на *** всякі "опоблоки", "відродження" і прочу неоригівську *****!

їХ місце посіли БПП та черкащани,.... фарбовані. :-x Віденська двійка, Фірташ-Порошенко.Партії які претендують на патріотичність0 14!

От тільки доказів художеств як не було, так і нема.Шокіну та Авакову навіть придумати нічого не вдається, ....художники в Свободі певно.

Не было разворованного ЗВР при Кубиве? Не было разворованых госзапасов при Швайке? Ещё и язык поворачивается?!

СЛЮНОЙ НЕ ЗАХЛИНУВСЯ?КУБІВ В БПП СИДИТЬ, УЛІКИ АВАКІВЦІ ЗНИЩИЛИ,МАХНІЦК ІЙ СПРАВИ ВІДКРИВАВ, ЯРЕМА ЗАКРИВ,ГОСРЕЗЕР В АГРАРІЇВ І ДОСІ ЦІЛИЙ, БО ЗЕМЕЛЬКУ ПОРОХ З 16-ГО РОЗПРОДУВАТИ ПОЧНЕ.

такі да.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 бульба 27.10.2015 01:16
Цитую Оверко:
Наша песня хороша, начинай сначала.Знову Одарич і Радуцький будуть гризтися як ті собаки, а місто, місто так і лишиться заручником цих горе політиків.

Ну як завжди. Патрійоті вони тільки коли голоси відурювати у людей а потім коли коло корита то затопчуть і одне одного не те що простий люд. Цікаво а хто з цих обранців воював ??? Отож то й воно. Вас знову люди як щенят сліпих взули. А там тільки тасують одні карти в одній колоді.