реклама

реклама

Кандидат у народні депутати по 196-му виборчому округу, чинний нардеп Геннадій Бобов визнав свою поразку й привітав нового «народного обранця» – висуванця «Слуги народу» Андрія Стріхарського.

62611470_1147509948753364_2133774851125542912_n

«Дякую всім, хто віддав за мене свій голос. Всім хто допомагав, агітував, підтримував. Ваша підтримка дуже важлива для мене. Я ціную кожний голос із тих 20 тисяч, які були віддані за мою кандидатуру, – написав Бобов у фейсбуці. – 196 округ зробив свій вибір. За останні 7 років в наших містах і селах було зроблено дуже багато. Стільки для людей не робив жодний народний депутат. Сподіваюсь, що новий народний обранець – Андрій Стріхарський – зможе витримати ту високу планку, яка була поставлена мною і буде продовжувати допомагати людям».

Прикметно, що Бобов визнав свою перемогу тоді, коли попередні підрахунки голосів ще віддавали перемогу йому, а не Стріхарському. Наразі, після підрахунку 29,81% протоколів, у окрузі перемагає Андрій Стріхарський, який набирає 33,71% голосів. На другому місці – Геннадій Бобов з 33,09% голосів, на третьому – Ірина Ванникова з 21,71% голосів виборців.

Результати підрахунку голосів у мажоритарних округах станом на 11.40

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Арнаут 23.07.2019 20:36
Стріхарський теж не подарунок.
Зальотний забудовник з Києва.
Використав округ як трамплін в раду з клеймом ЗЕ на лобі.
Гадаю, що селяни Корсунщини йому "до спини"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 [email protected] 23.07.2019 09:15
Бобов народний депутат,слава Йому, не словом ,а ділом робив для нас простих селян!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Правдоруб 22.07.2019 21:43
Подивимось що тепер кухарчушка з нацкорпусрм буде робити, вибори закінчилися слів було вище криші може нарешті почнуться справи. Хоча швидше в***аються ніж щось зроблять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Реаліст 22.07.2019 18:04
Стріхарський, якщо тобі дуже пощастить - то ти просто не нарвешся на ту "планку", яку залишив зальотний Бобов. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Є ще хороші новини 22.07.2019 16:23
Цитую Нова доба політики:
Прольот бобова - це єдна позитивна новина від цих виборів.
Але це - занадто мала втіха.

Чого ж? Ще он ... Надька Савченко набрала на виборах аж 8 (!!!) голосів - і стала посміховиськом для всієї України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Нова доба політики 22.07.2019 15:27
Прольот бобова - це єдна позитивна новина від цих виборів.
Але це - занадто мала втіха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Зеленский 22.07.2019 15:23
Гена вези яйця на київ бо одірву фаберже
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Правдоруб 22.07.2019 14:43
На дільницях по селах бобов продовжує чинити тиск щоб дописати хоч щось, дуже не хоче сідать на пожиттєве за *******
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Арап 22.07.2019 13:45
Скільком засіяв Бобов,що аж мтрашно,а люди захотвіли свіжого!Невже гречка відходить в історію?
А може був жадним,он Нечипоренко та Рудик засівали щедро та й пройшли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Степанич 22.07.2019 13:32
Дивне рішення від цинічного старого "регіонала", яке вказує лише на те, що Бобов "порішав" із Зеленським, щоб його не чіпали у справі Сергієнка і дали й надалі саджати буряк, варити цукор й безперешкодно розбивати вантажівками дороги Корсунщини!