реклама

реклама

Слідчі закрили кримінальне провадження проти приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", який нардеп Михайло Поплавський створив разом з сином Олександром.

 

Це випливає з відповіді прокуратури Києва на звернення народного депутата Єгора Соболєва, яку 7 серпня наводить Громадське ТБ. Про це пише "Українська правда".

Жодних кримінальних порушень не знайдено – сказано в документі.

Як відомо, "Слідство.Інфо" викрило схему роботи КУКу, який брав гроші за навчання, проводив його на базі державного ВНЗ і видавав дипломи державного зразка. Перевірка МОНу засвідчила, що вказані в реєстраційних документах КУКа адреси й приміщення насправді - фікція.

Відібрану ліцензію Поплавському повернули київські суди.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 lig 10.08.2015 14:41
Цитую ласка:
Цитую Нестор Іванович:
Цікаво і в скільки це "все законно" обійшлося Поплавку?


Ну що за народ, якщо все добре, отже куплено. Так у нас нічого в країні і не змінеться(

Поплавский мешал "неким" - не более того. У кого, у кого, но в его вузах всегда все в порядке. Не удивительно, что все так решилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 lig 10.08.2015 14:38
внз Поплавского не то дно,о котором нужно говорить. студенты получают знание от высококвалифици рованных преподавателей. Корпуса чистые, новые и ухоженные. пройдитесь по другим вузам и скажите то же самое - не сможете. Дети не платят бабки за то чтоб сдать экзамен. Так может будут уже обращать внимание на проблемные темы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 lig 10.08.2015 14:27
Цитую украина:
Так может и Янукович чистый как слеза :lol:

Вы сейчас просто берете и сравниваете красное и круглое. При чем тут та мразь и Поплавок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Віка 10.08.2015 14:12
Цитую roll:
Зводив у свої ресторани осіб з 500,трохи посипав грошима і чистий як сльоза (закон українського життя)


І довго думали, коли це писали? Якщо проблеми були, то я впевнена, що Вуз закрили. А так все добре, і університет працює як і працював, і студентам немає чого хвилюватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Ромашка 10.08.2015 12:48
можно по пальцам пересчитать нормальные не государственные вузы в нашей стране, если еще их начнут закрывать,где учится студентам ? История изначально была голословно обнародована без каких либо весомых фактов, вот и прокуратура тому стала подтверждением
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 бульба 08.08.2015 22:47
Цитую Волк:
Цитую украина:
Так может и Янукович чистый как слеза :lol:

ну вот честно, не могу понять, почему предвзятое отношение к этому вузу и поплавку? Ведь как я слышал, универ хороший, да и сам Поплавский все делает для студентов. Новые аудитории, до блин, не могу понять людей..

Ну що тут не зрозуміло? Люди які думають головою дійсно є і їх багато, але вони зайняті роботою, навчанням, сім'єю, відпочинком нарешті. А от соціально активні це найчастіше нероби, неадекватні, гуляки та туніядці. Вони завжди на слуху хоч їх і мало. От і складається враження про народ що більшість це маріонетки зомбоящика та волоцюги. Але це не так. Ота ложка дьогтю а може що й погидотніше портить всю діжку меду. А завсігдатаї телевізійних новин вдало скористалось цим ла...м
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 бульба 08.08.2015 21:37
Цитую Гека Чепе:
Таке враження, що МихМих давно заткнув за пояса увесь національний олігархат. Просто скромняшка і косить під дурачка. Це ж треба в теперішні часи купить суд з потрохами і дать усім скільки, щоб ті не оглядалися.

Ну тут Ви помиляєтесь. Присідальники дали чітку команду знищити Михалича та віджати десятиріччями створений бізнес. Але даже заказуха не змогла перевісити відсутність складу злочину. Ну а ви присідайте й далі якщо оченята вже безнадійно заплющені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 roll 08.08.2015 16:14
Зводив у свої ресторани осіб з 500,трохи посипав грошима і чистий як сльоза (закон українського життя)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Волк 08.08.2015 14:36
Цитую украина:
Так может и Янукович чистый как слеза :lol:

ну вот честно, не могу понять, почему предвзятое отношение к этому вузу и поплавку? Ведь как я слышал, универ хороший, да и сам Поплавский все делает для студентов. Новые аудитории, до блин, не могу понять людей..