До обласної ради проходять 6 політичних сил. Таку заяву зробив заступник обласної організації політичної партії «Опозиційний блок» Володимир Гудзенко.

«Вибори на Черкащині відбулися і ми чекаємо офіційних результатів, - говорить Володимир Вікторович. – Сьогодні ми маємо результати паралельних підрахунків і за нашими даними до Черкаської обласної ради проходять шість політичних сил, а саме: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Черкащани», «Відродження», «Опозиційний блок» та Радикальна партія Олега Ляшка».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Марина 30.10.2015 09:16
Скоро годовщина "Майдана",где наши побратимы из Небесной сотни,зададут нам единственный вопрос о том,что изменилось в стране за это время,время пребывание их на небесах.Что мы им ответим?Всё ли мы сделали и сделали ли вообще что нибудь,чтобы сказать,что ваши жизни отданные за всех нас, живущих в Украине, отданы не напрасно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 федор принципиальный 30.10.2015 08:54
Гудзенко по жизни тр..пач и и бр..хло,язык,как помело-говорит и тут же забывает,что обещал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 сірий 29.10.2015 22:54
Цитую Лена:
Это уже последняя капля, терпеть их дальше просто нельзя, это просто опасно.За одну ночь кардинально поменять выбор людей и вместо патриотических сил, за счет голосов националистов всунуть удобних Порошенку рыгов, это перебор, такое не прощают. Сегодня в области уже рвутся гранаты, думаю это только первый звоночек, иначе видно не доходит.



1000%!!!!!!!!!!!! Ткаченко доведеться відповісти за фальсифікації
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Нестор Іванович 29.10.2015 18:40
Краще б цей Гудзенко мовчав із своєю маячнею про опоблок, інакше цих липових депутатів можуть на габлях з ради винести.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Масяня 29.10.2015 17:13
Всё, нам кранты. Завязли. Догнали страуса, с... Воды нет, бензина нет, еды нет, людей нет, Интернета вообще нет. Красота. Хрюндель, прими очевидное, иди подыхать будем. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Лена 29.10.2015 16:02
Это уже последняя капля, терпеть их дальше просто нельзя, это просто опасно.За одну ночь кардинально поменять выбор людей и вместо патриотических сил, за счет голосов националистов всунуть удобних Порошенку рыгов, это перебор, такое не прощают. Сегодня в области уже рвутся гранаты, думаю это только первый звоночек, иначе видно не доходит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 патріот 29.10.2015 15:57
Я ніколи не визнаю цю ОДА обраною, це сфальшована б..да необраних, не хочуть вибори, отримають революцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 угу 29.10.2015 14:23
Сьогодні вранці на Черкащині стався приклад який має серйозно насторожити як місцеву владу так і обласну та владу загалом – яскравий приклад сучасної Коліївщини.

Коли влада нездатна забезпечити хоча б видимість справедливості вмикаються зовсім інші суспільні механізми.

Так в селі Лящівка, Чорнобаївського району чоловік підірвав гранатою Ф-1 себе та керівника місцевого сільськогоспода рського товариства Федора Скрипника з дружиною. Сам чоловік загинув, директор та його дружина в лікарні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Тася 29.10.2015 14:13
Ця ОДА не лігітивна, результати змінилися за одну ніч, я не вірю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Черкаси 29.10.2015 14:11
ПНХ, нікуди вони не пройшли!!!!!!!! !!!!!!!!!!Я не визнаю ці вибори, це повна фальсіфікація волі виборців!