реклама
Програма навчання депутатів

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, він же – сільський голова Подільського (Золотоніщина) 23-річний Артем Кухаренко під час ювілейного з’їзду Аграрної партії України, який відбувся 4 грудня в Києві, отримав із рук голови цієї політсили Віталія Скоцика партійний квиток і виступив із промовою.

Артему Кухаренку на з'їзді аплодували найбільше

Артему Кухаренку на з'їзді аплодували найбільше


9cc108fd5f8513df18fc8f42f7effdeb_L – Я говорив про ті проблеми, з якими зіштовхнувся на посаді сільського голови, – розповів Артем у коментарі «Прочерку». – Ці проблеми спільні для більшості українських сіл. На мою думку, одним із найбільших наших негараздів є масова апатія людей, які сьогодні зневірилися в усіх і всьому. Повз увагу селян часто-густо проходять цікаві ідеї – такі як, приміром, створення сільськогосподарських кооперативів. Безробіття провокує апатію. Впадаючи в неї, людина починає пити, йде з родини – їй уже «нічого не потрібно», вона починає зловживати спиртним, поводитися непристойно...

Артем свідомий того, що змінити 40-річну людину дуже важко, і, ризикуючи нажити ворогів, усе одно намагається привести старших односельчан до порядку.

– Ми, молоде покоління представників Аграрної партії, приділятимемо особливу увагу освіті, сімейним цінностям, вихованню дітей, – наголосив Артем. – Молодь повинна відчувати, що до неї ставляться серйозно!

На жаль, ще одна серйозна проблема села – низький рівень виховання дітей в сім’ях. Батьки поставлені в такі умови, що більше думають, де взяти копійку, щоб прожити, а не про виховання. Діти полишені на себе, ніхто не слідкує, де вони бувають, які передачі дивляться по телевізору.

– Досить часто батьки при дітях вживають алкоголь, а відтак і поводяться непристойно. У наше село прийшло масове безкультур’я. Послухаєш таких батьків і думаєш – ходили вони в школу чи провели ці роки десь у тюрмах?.. – дивується молодий сільський голова.

Крім моральних проблем, у своєму виступі Артем торкнувся й практичних труднощів, які переживає село. Важливим питанням для сільської місцевості є землі поза межами населених пунктів, якими розпоряджається не сільрада, а Держгеокадастр. Між господарствами йде запекла боротьба за цю землю, і керівництво села часто навіть не знає, хто сьогодні є офіційним власником.

– Виходить так, що нашу землю держава віддає в оренду під цілком не вигідні для громади відсотки та умови! Хтось приходить на наші землі, обробляє їх (часто – по-хижацьки, по-варварськи), вивозить вирощене за кордон, а в селі – безробіття! – дивується Артем Кухаренко. – Ми ж хочемо робити акцент на своїх виробниках, фермерах, щоб мати можливість розбудовувати село, робити в ньому дороги, вдосконалювати благоустрій.

Подільський сільський голова наголосив, що тому й став членом Аграрної партії України, що сподівається за її допомогою домогтися вирішити земельне питання на державному рівні.

– Я впевнений, що ми станемо володарями своєї землі! – переконаний Артем.

На з’їзді Аграрної партії України було оновлено склад заступників голови партії (ці посади зайняли Олександр Ківшик та Денис Марчук), розширено й оновлено склад Політради й Президії партії. Також на з’їзді було презентовано нову символіку Аграрної партії України.

За словами лідера партії Віталія Скоцика, АПУ братиме участь у наступних парламентських виборах.

– Україна сьогодні дуже слабка. Ми не потрібні ні Сходу, ні Заходу. У нас буде дедалі менше справжніх союзників у світі, бо чужі проблеми мало кого цікавлять. У нас – війна, тотальна корупція, розбиті дороги, необґрунтовані, «космічні» тарифи. Злидні, що змушують народ економити на харчах. Щодня населення України зменшується на 400-450 людей. Близько 34 тисяч українців щороку виїжджають за кордон назавжди. Чому ми такі слабкі і бідні? Бо маємо владу, якій сильна Україна не потрібна, – наголосив Віталій Скоцик.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #2 MICHAEL 07.12.2016 13:57
Гарний хлопець, але не туди пішов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Весело живемо! 06.12.2016 15:59
Країна контрастів.
Судячи по віку - прапраправнук директорки Кам"янського або Корсунського заповідника :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама