реклама

реклама

15578684_584309218429726_3695757012356573743_n Заяву Черкаської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" поширив у «Фейсбуці» депутат міськради від цієї політсил Олексій Мельник.

«Враховуючи те, що питання забудови Соснівки набуває все більшого резонансу, Черкаська обласна партійна організація ВО "Батьківщина" заявляє про свою чітку позицію щодо цього питання.

Жодна незаконна забудова в межах рекреаційної зони парку, що суперечить генеральному плану міста, з’явитися не повинна.

Питання розвитку та розбудови мікрорайону "Соснівський" повинно розглядатися виключно в межах закону і тільки після обговорення та погодження з громадою міста Черкаси.

Тому депутати міської фракції ВО "Батьківщина" працюватимуть над розробкою власного проекту розвитку і розбудови Соснівки - зі створенням зручних і комфортних для жителів міста паркових зон, місць для відпочинку, велодоріжок, фонтанів тощо. На ряду з іншими цей проект буде винесено на розгляд громади. І тільки її слово має стати вирішальним у питанні, бути в Соснівці висотним забудовам чи парковій зоні», – йдеться в заяві.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Урюк 24.02.2017 10:44
Сумніви беруть що Мельнік і Діскант будуть так посміхатися після розмови з Бородаєм і Ко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 123 24.02.2017 08:50
Ох, і не подобається така заява цим активістам. Треба знову шукати якусь причину для протестів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 YouMustMurder 24.02.2017 01:45
Сначала БЮТ обомя руками голосует за застройку, а потом :

"Враховуючи те, що питання забудови Соснівки набуває все більшого резонансу...Тому депутати міської фракції ВО "Батьківщина" працюватимуть над розробкою власного проекту розвитку і розбудови Соснівки - зі створенням зручних і комфортних для жителів міста паркових зон, місць для відпочинку, велодоріжок, фонтанів тощо."

Они под гипнозом голосовали получается ? Или как любит их парт.босс под кокаином ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 О.ЧУПРИНА 23.02.2017 21:34
Цитую В. Белий:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це ДОЛЕНОСНЕ РІШЕННЯ!Чудова ідея міського голови Анатолія Бондаренка,який вирішив вийти з під впливу горе-забудовників та їх приспішників.Звичайно свої пропозиції щодо "Проекту відродження Соснівки" будуть вносити всі фракції ради,політичні партії,громадсь кі організації та окремі громадяни.Слідуючим кроком буде рішення міської ради про оголошення конкурсу на кращий проект "Соснівка майбутнього" та скасування раніше прийнятих радою рішень щодо ганебної забудови.Підтримаємо нашого мера в його сміливій позиції та рішучих діях на користь громади міста.

Ви ,сподіваюсь шуткуєте???

Чому шуткуєте?Люди змінюються не тільки на гірше.Мер здійснив мужній вчинок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Журналіст 23.02.2017 19:17
Цитую НІ ЗАБУДОВІ СОСНІВКИ:
ПІДТРИМАЄМО НАШОГО МЕРА!ГОРЕ-ШНВЕСТОРІВ ГЕТЬ!!!!

Юлія Борисівна, не треба заглавними літерами :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 самодостатній родич мера 23.02.2017 18:23
Цитую ХМ:
гиги, а коли брату Бондаренка і тещі Буданцева земельку виділяли теж радилися???

Прошу не ображати мого брата. Ми лисяни всі такі- спочатку думаємо про себе, потім про сусіда! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Громада. 23.02.2017 18:04
Так сама Батьківщина це все і затіяла. Хіба ще не зрозуміло? Та і заява слабка і двозначна, що вроді проти будівництва, але для других!! А відносно Олексія, так він ніколи не мав своєї думки. За що і рахується віртуальним заступником директора Дирекції парків. Правда, за пів року дороги дороги туди так і не взнав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Іван 23.02.2017 18:01
За 26 років Незалежної в Черкасах такого не було. Тролейбуси,марш рутки провалюються
в колдибинаї. У міській владі жодного порядного, професійного патріота Черкас . Одна шушваль біля Залізяки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 :::::::::::::::::: 23.02.2017 17:08
"На ряду з іншими цей проект буде винесено на розгляд громади" (с)
Скажіть умникові, який писав цей "документ", що "наряду" пишеться разом, а не окремо. Причому в російській мові, бо в українській такого слова взагалі немає! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Толя металл 23.02.2017 17:01
Шановний депутат забув що я МЕР навіть нічого не вирішую. Завтра щоб був у Бородая на килимі і вазелин візьми!!!