реклама

Сьогодні, близько 15:00, у Шполі на виборчій дільниці № 710825 було вчинено провокацію, спрямовану на зрив виборів. Так, група невстановлених  осіб увірвалася на виборчу дільницю та, влаштувавши бійку, вкинула у скриньки заповнені бюлетені, - інформує сайт «Про все».

Під час сутички, що виникла з молодиками, спостерігачам вдалося вирвати частину зіпсованих бюлетенів з рук невідомих. Як виявилось, бюлетені були з позначками за кандидата у депутати та кандидата на посаду голови об’єднаної територіальної громади від ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

На місце події викликано поліцію.

Як зазначає Комітет виборців України на своїй сторінці у Фейсбук, такі показові вкидання бюлетенів свідчать про спроби зриву голосування на окремих дільницях.

Аналогічної думки притримується і депутат Черкаської міської ради Павло Карась.

- На жаль, все, що відбувається тут, це продовження того, що відбувалось під час виборів до Черкаської міської та обласної рад. Тоді були спроби грубого, брутального порушення виборчого законодавства. Ці спроби не мали належної оцінки правоохоронних органів, ніхто за це не поніс відповідальності, - зазначив він у коментарі «Про все». – Той факт, що деякі політики не мають підтримки людей, призводить до того, що відбуваються такі провокації. Це підтверджує те, що бюлетені саме з позначками за «ЧЕРКАЩАН» кидались практично в руки журналістам. Це зроблено лише з метою зірвати вибори по Шполі та підірвати авторитет «ЧЕРКАЩАН», які лідирують по всім соцдослідженням.

На думку Павла Карася такі провокації вигідні тим, хто програє.

Він також зазначив, що за даним фактом повинно розпочатись кримінальне провадження і правоохоронці повинні займатись розслідуванням.

 

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Тарас 03.05.2017 19:33
Паша, пора підняти твої справи про "роботу в тендерному комітеті" - сядеш на довго :D . і Васецький не спасе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Тарас 01.05.2017 22:49
Павле! Давай називай "хероїв"! Голова Шполянської РДА очолює БПП (блок панамських патріотів)на виборах, а потім питають куди пішов поліцмен! А взагалі таке зборисько бувших як у Шполі можна в книгу рекордів заносити! На 26 місць 254 кандидата!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 депутат 30.04.2017 20:40
Як зазначає Комітет виборців України на своїй сторінці у Фейсбук, такі показові вкидання бюлетенів свідчать про спроби зриву голосування на окремих дільницях.

Та це свідчить, що влади в країні нема, можна звинуватить путіна, будь кого, тільки не тих, хто за це відповідає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...