реклама

реклама

Очільник комунального підприємства "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась на сесії Черкаської міськради повідомив, що теплопостачання міста під загрозою і треба дбати не лише про обороноздатність, а й про критичну інфраструктуру, пише «Про все».

bc6bbd340da5f22e2f64d51a50495536

Ці слова викликали обурення містян, які наразі перебувають на засіданні.

"На сьогодні стан мереж катастрофічний. Місто має величезну загрозу. З точки зору перспектив - потрібно знаходити баланс між інтересами Збройних сил та інтересами критичної інфраструктури", - сказав Карась.

Присутні містяни розкритикували його за ці висловлювання та закликали його не маніпулювати. За словами черкасців, вони готові сидіти в холоді, якщо буде підтримка для ЗСУ.

реклама

Коментарі  

 
+7 #25 бондарян 25.12.2023 13:34
руки геть від карася. як без нього ловити рибу? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 Залізяка 25.12.2023 13:33
[quote name="Стара пісня"]На сьогодні стан мереж катастрофічний. (Карась)
За це пана Карася треба негайно звільняти з посади та притягувати до кримінальної відповідальості . ......
Тому що Карась - мій гаманець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Мутна вода 25.12.2023 11:45
Карась розповів про підготовку до опалювального сезону
13.09.2022 Ні місто ні підприємство не шкодувало ресурсів на технічну інфраструктуру.

На «Черкаситеплоко муненерго» приїхали з Миколаєва заради досвіду
07.08.2020 П.Карась. міняємо лінії тепломереж

27.01.2020 Карась. зазначив, що підприємство має економічну кризу

Роботу «Черкаситеплоко муненерго» високо оцінили у НКРЕКП
23.01.2020 хочемо змінити принципи прокладки мереж

Черкаси в «червоному списку» уряду
20.01.2020
:sigh: 124 містах здійснили перерахунок 131 п-во теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду знижено до 30% повідомив прем’єр-міністр України О.Гончарук це стало можливим тому що цін на газ на ринку знизилися а уряд дав місцевій владі механізм щоб зробити ці корегування в платіжках

Боднар прокоментував зниження ціни на тепло
16.01.2020 лише дві компанії - з Жашкова і Черкас - не знизили тариф.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 хатинка в Геранімівці 24.12.2023 18:34
чувак .... і медичною освітою колись при одаричахупирях агітував за якісь дуже перспективні(з його бла-бла) котельні на дровах, брали під це кредити і...де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #21 Стара пісня 24.12.2023 15:06
На сьогодні стан мереж катастрофічний. (Карась)
За це пана Карася треба негайно звільняти з посади та притягувати до кримінальної відповідальості . Перед 2020 роком всі обласні центри, і не тільки, знизили тарифи на теплопостачання на 20-25 відсотків через подешевшання ціни на газ і тільки Черкащани платили завищені тарифи. І знаєте чому? Бо пан Карась співав про те, що ці грощі підуть на капітальний ремонт мереж теплопостачання . Ще за 12 мільйонів (це по курсу долара 22 грн) закупив якогось тракторця нібито для асфальтування аварійного розриття мереж (біля Г.Дніпра 69 і по тротуару до Файно маркета таких розриттів вже штук 9 і ніхто не асфальтує).
І от цей пан знову проснувся і заспівав стару пісню. Питання, куди поділися грощі на капітальний ремонт тепломереж за 2020-2023 роки? Чим весь цей час займався пан Карась?
Чому біля Челуаш труба подачі теплоносія обідрана від теплоізоляції вже три роки і люди платять за обігрів повітря?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 jack 24.12.2023 10:48
Цитую Ольга Іванівна:
А чим ти займався влітку, пане Карасе?

Влітку Карась піарився на передачі ЗСУ транспорту, придбаного для Теплокомуненерг о. А тепер ТКЕ бере кредит для придбання транспорту на заміну. А оплатять все це - ЧЕРКАЩАНИ, через підвищення тарифів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #19 самосвал 23.12.2023 16:46
Дивно,як такий нарцис-егоїст-пристосуванець міг лікувати людей. Хоча в Черкасах зараз не дивно. Щось подібне зустрічав серед начальства в онкології
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #18 Наблюдательний 23.12.2023 16:10
Передай підприємство тому хто може вирішити всі питання забезпечення теплом місто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 Путнік 23.12.2023 13:44
Щодо якихось містян та черкасців:
по- перше - не треба розписуватися за всіх -
по- друге - вже зараз ви можете відмовитися від субсидій за комунальні послуги, інших пільг, в своїх оселях відключити електрику, водо та теплопостачання .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 СОЛДАТ 23.12.2023 11:02
Якщо перекласти на загальнозрозумі лу мову виступ карася, то вона звучить приблизно так.Хвилиночку панове депутати! Війна війною, але звідкіля я буду красти гроші щоб з вами ділитися?