реклама

В трьох районах міста встановлені автомати питної води, що забезпечують 9-ти ступеневу її доочистку. Скористатися автоматами може кожен власник smart-картки.

Поповнити smart-картку можливо у будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку, у касі КП «Черкасиводоканал», або ж, не виходячи з дому, у Приват24.

Автомати розміщені поблизу Драматичного театру,  у Південно-Західному районі (на алеї Путейка) та в мікрорайоні Митниця (неподалік «Гранд-маркету»). Працюють автомати цілодобово. Придбати пропонують від 1 до 19 л за раз, вартістю 35 копійок за літр.

Детальна інструкція допоможе містянам поповнити smart-картку у Приват24, а відеоінструкція на сайті КП «Черкасиводоканал» розповість як саме здійснити поповнення у терміналі самообслуговування.

автомат-вода-1-900x444

На сьогодні мешканцям міста доступні послуги 169 терміналів самообслуговування у м. Черкаси, які знаходяться не тільки у відділеннях ПриватБанку, а й у великих ТРЦ Черкас.

Якщо ж містяни ще не стали власниками smart-картки, то КП «Черкасиводоканал» повідомляє, що готує графік реалізації карток за адресами встановлення автоматів доочистки води. Вже незабаром придбати smart-картку можна буде не тільки у касі цього підприємства, а й за місцем розміщення цих автоматів. Графік виїзного продажу буде на кожному автоматі та на офіційному сайті підприємства vodokanal.ck.ua.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...