реклама
Програма навчання депутатів
реклама

 

У рамках держпідтримки аграрних виробників на 2017 рік виділено 550 млн грн. Цього року компенсацію за придбання сільгосптехніки збільшено з 15% до 20%, а державний ПриватБанк є одним з учасників даної програми. Часткова компенсація вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва в ПриватБанку діє згідно з Постановою КМУ №130 від 01.03.2017.

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило перелік техніки українських виробників, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету. До зазначеного переліку увійшло 40 українських виробників - майже 800 видів і марок техніки та обладнання.

Щоб отримати компенсацію за придбану техніку, сільгоспвиробнику достатньо подати до банку заявку та підтверджуючі документи про її придбання. В місячний термін Мінагрополітики перераховує кошти банку, який у свою чергу за один день компенсує покупцю 20% від вартості придбаної техніки без ПДВ.

Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в Постанові Кабінету Міністрів. При цьому найголовнішими умовами є придбання техніки або устаткування саме у виробника - учасника програми та оплата купівлі через уповноважений банк, у тому числі ПриватБанк.

Аграріям, бюджет яких не передбачає купівлю техніки, ПриватБанк оформляє кредитну лінію. Якщо сільгосптехніку вітчизняного виробництва з затвердженого переліку оплачено через державний банк, банк допоможе отримати компенсацію. Подання заявок на компенсацію - на офіційному сайті.

ПриватБанк пропонує сільськогосподарським підприємствам пакет продуктів і послуг, який максимально враховує специфіку ведення агробізнесу і забезпечує цілодобове обслуговування для швидкого та зручного керування грішми підприємства. Повний комплекс рішень для агробізнесу та відповіді на поширені питання розміщені на сайті ПриватБанку.

На сьогоднішній день рахунок у ПриватБанку мають быльше 780 сільгоспвиробників Черкащини - підприємців та юридичних осіб, що мають змогу компенсувати 20% вартості закупленої сільгосптехніки.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Регіональна Тальнівщина 17.07.2017 16:49
"Аграрії" на ці гроші куплять собі нові джипи, на те що залишиться - поїдуть відпочивати за кордон. А своїм "пайовикам" відправлять збирати пшеницю на городи старі і гнилі "ниви"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр